Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 7
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 7 juni 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

6 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK54.508.34
2Thomas NipenBækkelagets SK1.01.05+6.159.32
3Jørgen Mathias NipenBækkelaget1.02.45+7.559.48
4Sverre  Waaler KaasNydalens SK1.03.50+9.009.58
5Gunnar FiskumIL Tyrving1.04.38+9.4810.05
6Svein NygårdNorges Bank BIL1.07.48+12.5810.35
7Haakon IngvaldsenKamrat- och Idtrottsföreningen KIF1.13.41+18.5111.30
8Harald IweIL GeoForm1.25.02+30.1213.17
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.30.02+35.1214.04
10Britta FismenFossum IF1.32.01+37.1114.22
11Harald m Alf Østgaard LundIL GeoForm1.34.24+39.3414.45
12Lars Karelius NoerNRKikke godkjent
13Øystein KildahlØstmarka OKikke godkjent
14Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

4 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders P. HammerHeming Orientering42.339.53
2Stein BlomsethVålerenga44.18+1.4510.18
3Rolv Anders SystadLyn49.10+6.3711.26
4Knut-Anders LøkenFossum IF52.17+9.4412.09
5Paul SolheimPrivat54.41+12.0812.43
6Andreas ErichsenNydalens SK54.43+12.1012.43
7Emma LähdekorpiNydalen SK54.50+12.1712.45
8Sigbjørn ModalsliFossum IF57.57+15.2413.28
9Aleidis LøkenHeming Orientering58.09+15.3613.31
10Gunnar HaldenNydalens SK1.00.17+17.4414.01
11Dagrun MelkildHeming Orientering1.03.02+20.2914.39
12Elena GrandNydalens SK1.03.15+20.4214.42
13Endre HallanNorconsult1.06.45+24.1215.31
14Sidsel NørstebøIL Tyrving1.08.32+25.5915.56
15Lars ChristensenVBIL1.08.58+26.2516.02
16Stig Hultgreen KarlsenAbilsø Elektriske1.10.44+28.1116.26
17Trude FixdalIL Koll1.12.16+29.4316.48
18Egil HusethKamp/Vestheim IF1.14.22+31.4917.17
19Christian Fredrik BorgIL Koll1.16.29+33.5617.47
20Øyvind GrandumIL GeoForm1.18.03+35.3018.09
21Gisela SundelinPrivat1.39.56+57.2323.14
22Finn GangePrivat1.43.45+1.01.1224.07
23Kjell MarksetIL Kollikke godkjent
24Claes UngerLillomarka OLikke godkjent
25Hans Kristian AlvebergPrivatikke godkjent
26Jurijs SenbergsVBILikke godkjent

Kort

2 600 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm29.1911.16
2Helge BjaalandHeming Orientering38.12+8.5314.41
3Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving41.49+12.3016.05
4Morten HjelmVBIL41.59+12.4016.08
5Tor OmmundsenVBIL48.52+19.3318.47
6Kjersti ThoStabæk IF54.26+25.0720.56
7Alexander RødstenHeming Orientering56.21+27.0221.40
8Harald AulieIL Koll56.35+27.1621.45
9Kåre KnudsenIL GeoForm57.25+28.0622.05
10Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm57.43+28.2422.11
11Tom EdvardsenIL Koll1.02.04+32.4523.52
12Sturle HånesIL GeoForm1.02.09+32.5023.54
13Maren EdvardsenIL Koll1.03.01+33.4224.14
14Richard HarveySiemens1.07.40+38.2126.01
15Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1.11.31+42.1227.30
16Marte EdvardsenIL Koll1.13.02+43.4328.05
17Sigurd HaugerudIL GeoForm1.18.16+48.5730.06
18Knut HangeraasIL GeoForm1.26.13+56.5433.09
19Eilen Arctander VikIL Koll1.27.15+57.5633.33
20Per OngstadPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor