Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 7 - Heia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 7 - Heia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 13 juni 2017

N- løype

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering24.5815.36
Jakob HunstadBodø og Omegn IF Orientering23.4714.51
Kornelia NjållaTverlandet IL22.4914.15
Erika Leiråmo RekkedalUkjent44.5728.05
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering29.3318.28
Teodor Birk SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering45.4028.32
Sofia SolbakkenUkjent22.0413.47
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering24.2315.14
Maria WintherBodø og Omegn IF Orientering22.0413.47

C-Løype (2 km)

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per HøivaagTverlandet IL24.0512.02
2Jørgen NjållaTverlandet IL26.42+2.3713.21
3Benjamin August VikenTverlandet IL28.06+4.0114.03
4Endre W NormannTverlandet IL28.08+4.0314.04
5Håkon SkirbekkTverlandet IL32.14+8.0916.07
6Andrea NjållaTverlandet IL32.15+8.1016.07
7Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering34.39+10.3417.19
8Johanna HunstadBodø og Omegn IF Orientering37.28+13.2318.44
9Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering42.21+18.1621.10
10Vilde Wikevand NormannTverlandet IL1.15.44+51.3937.52

B-løype (3 km)

3 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders KureBodø og Omegn IF Orientering38.1212.19
2Eivind ValleBodø og Omegn IF Orientering43.29+5.1714.01
3Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering48.34+10.2215.40
4Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering50.22+12.1016.14
5Richard KringhaugValnesfjord IL55.29+17.1717.53
6Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering55.34+17.2217.55
7Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering55.48+17.3618.00
8Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering57.43+19.3118.37
9Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1.04.11+25.5920.42
10Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering1.04.15+26.0320.43
11John Ivar KjellevoldModum OL1.09.50+31.3822.31
12Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.14.17+36.0523.57
13Karen BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.16.05+37.5324.32
14Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.25.18+47.0627.30
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Per DalhaugBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

4 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering41.0810.01
2Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering43.10+2.0210.31
3Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering44.47+3.3910.55
4Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering46.55+5.4711.26
5Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering46.59+5.5111.27
6Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering48.55+7.4711.55
7Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering50.01+8.5312.11
8Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering50.25+9.1712.17
9Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering51.25+10.1712.32
10Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering51.46+10.3812.37
11Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering51.48+10.4012.38
12Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering53.59+12.5113.10
13Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering56.58+15.5013.53
14Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering59.22+18.1414.28
15Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering59.47+18.3914.34
16Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.01.27+20.1914.59
17Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1.02.00+20.5215.07
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (6 km)

5 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter JakolaNTNUI44.527.36
2Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering52.07+7.158.50
3Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering54.55+10.039.18
4Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering57.37+12.459.45
5Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.01.53+17.0110.29
6Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.03.22+18.3010.44
7Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.17.57+33.0513.12
8Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.18.08+33.1613.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor