Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 6 - Bueskyttebanen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 6 - Bueskyttebanen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 6 juni 2017

N- løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linnea BertheussenTverlandet IL24.36
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering31.13
Jakob HunstadBodø og Omegn IF Orientering28.12
Tobias MathisenUkjent39.21
Oda MørkvedBodø og Omegn IF Orientering56.08
Kornelia NjållaTverlandet IL32.58
Trygve OvesenBodø og Omegn IF Orientering39.23
Anna Mørkved Øigård43.05

C-Løype (2 km)

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon SkirbekkTverlandet IL37.1318.36
2Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering43.48+6.3521.54

B-løype (3 km)

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering35.4911.56
2Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering41.48+5.5913.56
3Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering55.19+19.3018.26
4Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1.04.55+29.0621.38
5Benjamin August VikenTverlandet IL1.08.20+32.3122.46
6Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1.08.24+32.3522.48
7Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1.08.31+32.4222.50
8Per HøivågTverlandet IL1.08.53+33.0422.57
9Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.14.54+39.0524.58
10Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering1.15.03+39.1425.01
11Ricard KringhaugValnesfjord IL1.18.18+42.2926.06
12Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.21.39+45.5027.13
13Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.28.19+52.3029.26
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Jørgen NjållaTverlandet ILbrutt
Vilde W NormannTverlandet ILbrutt
Endre NormannTverlandet ILbrutt

A-løype (4 km)

4 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering50.2812.18
2Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering51.12+0.4412.29
3Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering52.37+2.0912.50
4Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering53.25+2.5713.01
5Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering56.37+6.0913.48
6Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.02.25+11.5715.13
7Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering1.05.21+14.5315.56
8Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.07.08+16.4016.22
9Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.08.15+17.4716.38
10Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.08.48+18.2016.46
11Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.10.25+19.5717.10
12Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.20.42+30.1419.40
Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (6 km)

5 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering52.129.19
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering52.48+0.369.25
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.02.56+10.4411.14
4Geir ØienRingsaker OK1.05.23+13.1111.40
5Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.10.41+18.2912.37
6Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.15.31+23.1913.29
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor