Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 4 - Hunstad barneskole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 4 - Hunstad barneskole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Bodø og Omegn IF Orientering

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Petter RekkedalA-løype (4 km) (12)49.2111.28
1Svein Henrik HedenstadA-løype (6 km) (10)1.04.2010.43
1Jesper HelliksrudB-løype (3 km) (23)44.0715.45
1Erlend Holter NilssenC-Løype (2 km) (7)25.0013.09
2Johanne TjønndalC-Løype (2 km) (7)30.27+5.2716.01
2Arild HegrebergA-løype (6 km) (10)1.07.27+3.0711.14
2Eivind Lindahl ValleB-løype (3 km) (23)44.25+0.1815.51
2Marius Rekkedal EdvardsenA-løype (4 km) (12)52.06+2.4512.06
3Trond Esben NilssenA-løype (4 km) (12)53.26+4.0512.25
3Reidar AndersenB-løype (3 km) (23)46.30+2.2316.36
3Trygve Bø KongsbakkA-løype (6 km) (10)1.12.43+8.2312.07
4Bjørn Tore WintherA-løype (4 km) (12)54.30+5.0912.40
4Asgeir JordbruA-løype (6 km) (10)1.13.15+8.5512.12
4Christian ErtsgaardC-Løype (2 km) (7)43.45+18.4523.01
4Jakob LindstrømB-løype (3 km) (23)48.50+4.4317.26
5Morten SelnesB-løype (3 km) (23)55.17+11.1019.44
5Jan Fredrik PrytzA-løype (4 km) (12)57.40+8.1913.24
6Wenche RekkedalB-løype (3 km) (23)55.46+11.3919.55
6Marius Ekrem FinstadA-løype (6 km) (10)1.20.25+16.0513.24
6Kaja Samuelsen SkiriA-løype (4 km) (12)57.50+8.2913.26
7Øyvind Johan OlsenA-løype (4 km) (12)58.52+9.3113.41
8Per RekkedalA-løype (4 km) (12)59.44+10.2313.53
8Arild Skarvik PettersenA-løype (6 km) (10)1.27.49+23.2914.38
9Leif Magne EggestadA-løype (4 km) (12)1.10.51+21.3016.28
9Irene SkiriB-løype (3 km) (23)57.45+13.3820.37
9Laura SuominenA-løype (6 km) (10)1.29.33+25.1314.55
10Nora Marie Wedege IrgensA-løype (6 km) (10)1.54.21+50.0119.03
10Marit JohnsenA-løype (4 km) (12)1.12.35+23.1416.52
10Katrine KalvigB-løype (3 km) (23)58.20+14.1320.50
11Torkel IrgensA-løype (4 km) (12)1.25.12+35.5119.48
11Frode IkdahlB-løype (3 km) (23)58.29+14.2220.53
12Åge MohusA-løype (4 km) (12)1.31.44+42.2321.20
12Elin Marie IrgensB-løype (3 km) (23)59.39+15.3221.18
13Marit BjørnevikB-løype (3 km) (23)1.01.21+17.1421.54
14Odd-Ivar SøvikB-løype (3 km) (23)1.02.18+18.1122.15
15Karen M. BjørsethB-løype (3 km) (23)1.02.35+18.2822.21
20Svein ValleB-løype (3 km) (23)1.09.46+25.3924.55
Emilie Victoria ErtsgaardN- løype (11)38.0822.25
Hedda Bygd HedenstadN- løype (11)20.5412.17
Lovise Stavnes JordbruN- løype (11)48.2428.28
Pauline Stavnes JordbruN- løype (11)48.1228.21
Erlend Holter NilssenN- løype (11)16.109.30
Anna Elisabeth SkålsvikN- løype (11)32.3119.07
Tilde StoltenbergN- løype (11)24.0814.11
Marianne EilertsenB-løype (3 km) (23)diskvalifisert
Dag SkoganB-løype (3 km) (23)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor