Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 3 - Maskinisten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 3 - Maskinisten
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 16 mai 2017

N- løype 1

1 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering36.1625.54
Frida HauglandBodø og Omegn IF Orientering25.5318.29
Mira Hilde-EldbyUkjent36.4726.16
Jakob HunstadBodø og Omegn IF Orientering24.5117.45
Johanna HunstadBodø og Omegn IF Orientering14.2910.20
Knut KaskiUkjent21.5915.42
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering14.3710.26
Kornelia NjållaTverlandet IL24.3617.34
Iver OvesenBodø og Omegn IF Orientering37.2826.45
Trygve OvesenBodø og Omegn IF Orientering36.2926.03

N- løype 2

1 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering48.1540.12
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering48.0640.05
Jonatan Bolle JohnsenUkjent36.5730.47
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering41.4534.47
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering42.0135.00

C-Løype (2 km)

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanna HunstadBodø og Omegn IF Orientering20.2612.01
2Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering30.15+9.4917.47
3Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering37.04+16.3821.48
4Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering44.26+24.0026.08
5Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering51.11+30.4530.06

B-løype (3 km)

3 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering46.3215.00
2Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering48.58+2.2615.47
3Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering49.49+3.1716.04
4Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering51.48+5.1616.42
5Asbjørn PedersenIL Siso54.00+7.2817.25
6Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering54.53+8.2117.42
7Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering57.51+11.1918.39
8Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering58.17+11.4518.48
9Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering59.15+12.4319.06
10Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.01.56+15.2419.58
11Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1.04.27+17.5520.47
12Erling PedersenIL Siso1.05.31+18.5921.08
13Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.06.34+20.0221.28
14Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.11.27+24.5523.02
15Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.13.36+27.0423.44
16Vilde Wikevand NormannTverlandet IL1.14.42+28.1024.05
17Andrea NjållaTverlandet IL1.15.57+29.2524.30
18Benjamin August VikenTverlandet IL1.21.34+35.0226.18
19Jørgen NjållaTverlandet IL1.26.03+39.3127.45
20Endre W NormannTverlandet IL1.27.44+41.1228.18
21Ole M SivertsenUkjent1.35.00+48.2830.38
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Richard KringhaugValnesfjord ILdiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 000 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering40.5410.13
2Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering42.09+1.1510.32
3Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering43.08+2.1410.47
4Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering46.07+5.1311.31
5Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering47.23+6.2911.50
6Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering47.50+6.5611.57
7Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering48.52+7.5812.13
8Kenneth VikenTverlandet IL49.44+8.5012.26
9Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering51.53+10.5912.58
10Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering52.10+11.1613.02
10Anders KureBodø og Omegn IF Orientering52.10+11.1613.02
12Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering53.01+12.0713.15
13Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering53.08+12.1413.17
14Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering54.27+13.3313.36
15Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering56.46+15.5214.11
16Marte Fallbakken BergeLøten OL58.29+17.3514.37
17Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering58.49+17.5514.42
18Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering58.51+17.5714.42
19Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.01.04+20.1015.16
20Bjørn-Wiggo HansenBodø og Omegn IF Orientering1.04.33+23.3916.08
21Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering1.05.17+24.2316.19
22Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.07.59+27.0516.59
23Kristin JægerWing OK1.28.49+47.5522.12
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor