Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 2 - Turisthytta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 2 - Turisthytta
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 9 mai 2017

N- løype

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linea BertheussenTverlandet IL6.34
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering10.18
Eirik Bjørgo HagenUkjent12.32
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering7.15
Amalie Sofie HenriksenBodø og Omegn IF Orientering6.31
Jakob HunstadBodø og Omegn IF Orientering8.38
Johanna HunstadBodø og Omegn IF Orientering5.17
Magnus JohansenUkjent8.29
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering17.44
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering17.42
Sander KarlsenBodø og Omegn IF Orientering6.18
Oda MørkvedBodø og Omegn IF Orientering8.34
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering6.34
Kornelia NjållaTverlandet IL5.57
Teodor NjållaTverlandet IL8.01
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering8.09
Erika Leiråmo RekkedalUkjentfullført
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering8.26
Teodor SkålsvikBodø og Omegn IF Orienteringfullført
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering6.32
Amalie WensellBodø og Omegn IF Orientering6.37

C-Løype (2 km)

1 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen NjållaTverlandet IL28.5116.01
2Håkon SkirbekkTverlandet IL28.55+0.0416.03
3Per HøivaagTverlandet IL32.01+3.1017.47
4Endre W NormannTverlandet IL32.51+4.0018.15
5Sigrid MoenTverlandet IL33.28+4.3718.35
6Benjamin August VikenTverlandet IL34.57+6.0619.25
7Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering38.32+9.4121.24
8Andrea NjållaTverlandet IL40.10+11.1922.18
9Vilde Wikevand NormannTverlandet IL48.06+19.1526.43
10Martha BertheussenTverlandet IL51.38+22.4728.41
11Aina Green JohnsenTverlandet IL52.48+23.5729.20
12Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering53.40+24.4929.48
13Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering55.52+27.0131.02

B-løype (3 km)

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering37.0112.20
2Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering42.55+5.5414.18
3Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering43.07+6.0614.22
4Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering48.46+11.4516.15
5Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering50.52+13.5116.57
6Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering54.12+17.1118.04
7Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering54.50+17.4918.16
8Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering57.36+20.3519.12
9Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering58.40+21.3919.33
10Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.00.11+23.1020.03
11Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering1.02.47+25.4620.55
12Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1.12.30+35.2924.10
13Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.13.33+36.3224.31
14Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering1.16.40+39.3925.33
15Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.17.46+40.4525.55
16Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.19.17+42.1626.25
Irene Mathilde SkiriBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

3 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering38.249.50
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering39.47+1.2310.12
3Håvard BergTverlandet IL43.08+4.4411.03
4Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering44.10+5.4611.19
5Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering45.20+6.5611.37
6Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering45.30+7.0611.40
7Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering46.32+8.0811.55
8Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering47.14+8.5012.06
9Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering47.17+8.5312.07
10Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering50.36+12.1212.58
11Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering51.13+12.4913.07
12Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering52.41+14.1713.30
13Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering55.19+16.5514.11
14Anders KureBodø og Omegn IF Orientering56.32+18.0814.29
15Bjørn-Wiggo HansenBodø og Omegn IF Orientering59.18+20.5415.12
16Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering59.56+21.3215.22
17Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.00.15+21.5115.26
18Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.00.25+22.0115.29
19Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering1.00.32+22.0815.31
20Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering1.13.11+34.4718.45
21Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.17.07+38.4319.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor