Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 1 - Ausvika

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 1 - Ausvika
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 2 mai 2017

N- løype 1

800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jens Meyer AndreassenBodø og Omegn IF Orientering10.0212.32
Linea BertheussenTverlandet IL6.167.50
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering14.2618.02
Frida HauglandBodø og Omegn IF Orientering6.027.32
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering7.459.41
Amalie Sofie HenriksenBodø og Omegn IF Orientering7.449.40
Emil Olai HolandUkjent10.0012.30
Jakob HunstadUkjent7.599.58
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering40.3250.40
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering40.3050.37
Knut KaskiUkjent12.1615.20
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering5.156.33
Kornelia NjållaTverlandet IL6.117.43
Iver OvesenUkjent9.0111.16
Trygve OvesenBodø og Omegn IF Orientering8.5811.12
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering8.4110.51
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering17.0221.17
Amalie Wensell11.5214.50

N-løype 2

700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jens Meyer Andreassen10.3215.02
Linea BertheussenTverlandet IL7.0310.04
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering21.1330.18
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering21.0730.10
Emilie ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering7.4711.07
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering9.5514.10
Amalie Sofie Henriksen9.5314.07
Emil Olai HolandUkjent6.539.50
Jakob HunstadUkjent7.0110.01
Knut Kaski10.5415.34
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering5.097.21
Kornelia NjållaTverlandet IL6.509.45
Iver OvesenUkjent10.4315.18
Trygve OvesenBodø og Omegn IF Orientering12.2717.47
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering7.3010.42
Erika Leiråmo RekkedalUkjent18.1726.07
Teodor SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering14.3320.47
Amalie WensellBodø og Omegn IF Orientering15.0821.37

C-Løype (2 km)

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering21.0510.02
2Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering24.12+3.0711.31
3Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering24.14+3.0911.32
4Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering27.18+6.1313.00
5Frida HauglandBodø og Omegn IF Orientering30.30+9.2514.31

B-løype (3 km)

3 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering31.0310.00
2Per HøivaagTverlandet IL32.34+1.3110.30
3Jørgen NjållaTverlandet IL35.05+4.0211.19
4Andrea NjållaTverlandet IL36.35+5.3211.48
5Benjamin August VikenTverlandet IL36.46+5.4311.51
6Sigrid MoenTverlandet IL43.47+12.4414.07
7Vilde Wikevand NormannTverlandet IL43.51+12.4814.08
8Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering44.52+13.4914.28
9Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering45.03+14.0014.31
10Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering50.56+19.5316.25
11Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering53.29+22.2617.15
12Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering1.01.54+30.5119.58
Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Endre W NormannTverlandet ILdiskvalifisert
Richard KringhaugValnesfjord ILdiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 000 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering31.117.47
2Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering31.25+0.147.51
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering32.27+1.168.06
4Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering33.11+2.008.17
5Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering33.46+2.358.26
6Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering35.29+4.188.52
7Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering35.53+4.428.58
8Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering36.15+5.049.03
9Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering36.40+5.299.10
10Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering37.55+6.449.28
11Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering38.55+7.449.43
12Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering39.01+7.509.45
13Prytz JanBodø og Omegn IF Orientering39.24+8.139.51
14Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering39.41+8.309.55
15Arild PettersenBodø og Omegn IF Orientering39.44+8.339.56
16Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering41.11+10.0010.17
17Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering41.26+10.1510.21
18Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering42.50+11.3910.42
19Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering43.23+12.1210.50
20Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering43.24+12.1310.51
21Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering44.49+13.3811.12
22Jørn K RemloIL Siso44.57+13.4611.14
23Kjetil JordbruValnesfjord IL46.23+15.1211.35
24Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering47.36+16.2511.54
25Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering49.03+17.5212.15
26Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering50.56+19.4512.44
27Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering53.42+22.3113.25
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor