Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 2 - NPS parken

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 2 - NPS parken
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 25 april 2017

Bodø og Omegn IF Orientering

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håvard SolbakkenA- løype (37)20.589.31
2Arild HegrebergA- løype (37)21.24+0.269.43
3Svein Henrik HedenstadA- løype (37)21.26+0.289.44
4Trygve Bø KongsbakkA- løype (37)21.43+0.459.52
5Marius Rekkedal EdvardsenA- løype (37)23.53+2.5510.51
6Per RekkedalA- løype (37)24.58+4.0011.20
7Bjørn Are StenslandA- løype (37)25.28+4.3011.34
9Morten TjønndalA- løype (37)25.53+4.5511.45
9Christian ErtsgaardC-løype (9)27.38+12.2816.15
10Håkon B. BøA- løype (37)26.06+5.0811.51
12Bjørn Tore WintherA- løype (37)26.36+5.3812.05
13Anders KureA- løype (37)27.07+6.0912.19
14Petter StoltenbergA- løype (37)27.30+6.3212.29
15Øyvind Johan OlsenA- løype (37)28.17+7.1912.51
16Trond ErtsgaardA- løype (37)28.20+7.2212.52
17Arne Kristian NordheiA- løype (37)29.29+8.3113.24
18Eivind Lindahl ValleA- løype (37)34.03+13.0515.28
19Christian SøvikA- løype (37)35.37+14.3916.11
20Morten SelnesA- løype (37)41.46+20.4818.59
22Svein ValleA- løype (37)46.35+25.3721.10
23Carl B. BjørsethA- løype (37)46.45+25.4721.14
24Irene Mathilde SkiriA- løype (37)46.53+25.5521.18
25Jens Viggo LimstrandA- løype (37)47.50+26.5221.44
26Karen M. BjørsethA- løype (37)51.03+30.0523.12
27Odd-Ivar SøvikA- løype (37)53.05+32.0724.07
28Jon ØveråsA- løype (37)57.13+36.1526.00
29Anne Berit VikhalsA- løype (37)1.00.23+39.2527.26
Emilie ErtsgaardN-løype (21)16.3315.02
Helene HaugvaldstadN-løype (21)24.0021.49
Hedda Bygd HedenstadN-løype (21)12.2511.17
Lovise JordbruN-løype (21)26.3624.10
Nikolai PettersenN-løype (21)13.3012.16
Anna Elisabeth SkålsvikN-løype (21)9.498.55
Teodor SkålsvikN-løype (21)17.0115.28
Sofia SolbakkenN-løype (21)12.3211.23
Tilde StoltenbergN-løype (21)12.2511.17
Amalie WensellN-løype (21)24.0321.51
Maria Vassbotn WintherN-løype (21)12.3311.24
Marianne PettersenA- løype (37)diskvalifisert
Per DalhaugA- løype (37)diskvalifisert
Jesper HelliksrudA- løype (37)diskvalifisert
Leif Magne EggestadA- løype (37)diskvalifisert
Jakob LindstrømA- løype (37)diskvalifisert
Marit BjørnevikA- løype (37)diskvalifisert
Esten S. KringhaugA- løype (37)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor