Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 1 - Bodøsjøen skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 1 - Bodøsjøen skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 18 april 2017

Bodø og Omegn IF Orientering

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håvard SolbakkenA- løype (45)16.347.53
1Christian ErtsgaardC-løype (1)19.4115.08
3Marius Ekrem FinstadA- løype (45)17.15+0.418.12
4Marius Rekkedal EdvardsenA- løype (45)17.47+1.138.28
5Svein Henrik HedenstadA- løype (45)18.35+2.018.50
6Esten S. KringhaugA- løype (45)18.39+2.058.52
7Kaja Samuelsen SkiriA- løype (45)19.18+2.449.11
8Eirill Pettersen BuvikA- løype (45)19.21+2.479.12
9Jakob LindstrømA- løype (45)19.24+2.509.14
10Håkon B. BøA- løype (45)19.26+2.529.15
12Steve SamuelsenA- løype (45)19.51+3.179.27
14Trond ErtsgaardA- løype (45)20.02+3.289.32
15Jesper HelliksrudA- løype (45)20.41+4.079.50
16Nora Marie Wedege IrgensA- løype (45)20.43+4.099.51
17Bjørn Tore WintherA- løype (45)21.56+5.2210.26
19Arne Kristian NordheiA- løype (45)22.21+5.4710.38
20Leif Magne EggestadA- løype (45)22.36+6.0210.45
21Jan Fredrik PrytzA- løype (45)23.36+7.0211.14
22Torkel IrgensA- løype (45)23.43+7.0911.17
23Christian SøvikA- løype (45)24.41+8.0711.45
24Geir MoenA- løype (45)25.04+8.3011.56
26Marit JohnsenA- løype (45)26.33+9.5912.38
29Svein ValleA- løype (45)26.55+10.2112.49
30Eivind Lindahl ValleA- løype (45)27.04+10.3012.53
32Morten SelnesA- løype (45)27.48+11.1413.14
33Carl B. BjørsethA- løype (45)28.17+11.4313.28
34Elin Marie IrgensA- løype (45)29.08+12.3413.52
35Irene SkiriA- løype (45)31.03+14.2914.47
36Marianne PettersenA- løype (45)31.46+15.1215.07
Emilie ErtsgaardN-løype (2)8.43
Martha Kalvig SkoganA- løype (45)diskvalifisert
Jon ØveråsA- løype (45)diskvalifisert
Morten TjønndalA- løype (45)diskvalifisert
Per RekkedalA- løype (45)diskvalifisert
Anders KureA- løype (45)diskvalifisert
Trygve Bø KongsbakkA- løype (45)diskvalifisert
Martin FinstadA- løype (45)brutt
Oda FuruholmenA- løype (45)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor