Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 3
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 3 mai 2017

Lang

6 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats NordbrødenHalden SK49.168.12
2Holger SchlaupitzPrivat53.46+4.308.57
3Gunnar FiskumIL Tyrving54.57+5.419.09
4Skage GrønnebergHeming Orientering57.49+8.339.38
5Harald IweIL GeoForm58.49+9.339.48
6Håkon SturødNydalen SK1.00.45+11.2910.07
7Stein BlomsethVålerenga1.01.15+11.5910.12
8Øystein BjørkeVBIL1.01.39+12.2310.16
9Knut BårtveitBø OL1.04.11+14.5510.41
10Tore MyhrvoldVBIL1.05.10+15.5410.51
11Erling HålandVBIL1.07.14+17.5811.12
12Ingunn WeltzienIL Tyrving1.07.23+18.0711.13
13Kjetil MolundIL Tyrving1.11.12+21.5611.52
14Anders  HammerHeming Orientering1.13.20+24.0412.13
15Espen MesselIL Koll1.17.42+28.2612.57
16Per OsenStatoil Oslo BIL1.19.09+29.5313.11
17Are EriksenOslostudentenes IK1.19.18+30.0213.13
18Halvor AurmoHeming Orientering1.19.20+30.0413.13
19Ivar RefslandUiO1.25.09+35.5314.11
20Håkon BuggePrivat1.44.20+55.0417.23
21Eivind RuthVBILikke godkjent
22Per Morten LefdahlOECikke godkjent
23Erik Alexander ThorssonAsker Skiklubbikke godkjent
24Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent
25Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

4 000 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond HegnaAsker Skiklubb48.2212.05
2Torgeir StrandhagenRøyken OL48.29+0.0712.07
3Karl Aasmund ErøySamtalen AS50.08+1.4612.32
4Christian Fredrik BorgIL Koll50.17+1.5512.34
5Bjørn Are CarlssonFossum IF50.34+2.1212.38
6Toril HallanLillomarka OL51.13+2.5112.48
7Odd Arne LianIL Koll52.08+3.4613.02
8Anne SturødNydalens SK53.26+5.0413.21
9Per Jogeir KarlsbakkVBIL53.38+5.1613.24
10Trude FixdalIL Koll53.39+5.1713.24
11Kristine FjeldboNTNUI54.14+5.5213.33
12Kjersti HovFossum IF58.22+10.0014.35
13Paul SolheimPrivat58.50+10.2814.42
14Vidar BerteigIL GeoForm1.00.49+12.2715.12
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.02.15+13.5315.33
16Berit DanielsenIL Tyrving1.03.31+15.0915.52
17Sidsel NørstebøIL Tyrving1.04.05+15.4316.01
18Sigbjørn ModalsliFossum IF1.04.47+16.2516.11
19Endre HallanNorconsult1.06.01+17.3916.30
20Britta FismenFossum IF1.09.39+21.1717.24
21Hans Kristian AlvebergPrivat1.12.29+24.0718.07
22Wenche HultgreenIL Tyrving1.13.05+24.4318.16
23Stefan KernstockVBIL1.13.25+25.0318.21
24Axel DamgaardOL Trollo1.13.26+25.0418.21
25Svenja KernstockVBIL1.13.36+25.1418.24
26Claes UngerLillomarka OL1.14.36+26.1418.39
27Lars ChristensenVBIL1.14.49+26.2718.42
28Ellen TurterNydalens SK1.14.58+26.3618.44
29Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.17.02+28.4019.15
30Jacob DybwadHeming Orientering1.19.08+30.4619.47
31Jon FossFriskis&Svettis1.19.39+31.1719.54
32Finn GangePrivat1.21.05+32.4320.16
33Viggo EriksenEsso1.22.23+34.0120.35
34Kjersti ThoStabæk IF1.22.37+34.1520.39
35Hallvard BjørgumVBIL1.25.17+36.5521.19
36Jarle NilsenSiemens1.26.09+37.4721.32
37Majken KorsagerAsker Skiklubb1.29.07+40.4522.16
38Tilde  EineEsso1.34.10+45.4823.32
39Roar NydalAsker Skiklubb1.35.27+47.0523.51
40Tor OmmundsenVBIL1.38.50+50.2824.42
41Nanna Fløgstad SohlbergHeming Orientering1.58.08+1.09.4629.32
42Tom IbsenLommedalens IL2.11.18+1.22.5632.49
42Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm2.11.18+1.22.5632.49
44Sigurd HaugerudIL GeoForm2.23.01+1.34.3935.45
46Per Kristian EkebergIL Tyrvingikke godkjent
47Per  ØhlckersIL Tyrvingikke godkjent
48Morten  JohannessenRøyken OLikke godkjent
49Peter NylundHaugerud IFikke godkjent
50Petter ChristensenVBILikke godkjent
Lisa JørandliGjø-Vard OLikke godkjent

Kort

2 000 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Knapp kongsbergIL Tyrving35.1617.38
2Knut Bjarne SætreBærum kom37.37+2.2118.48
3Morten KongsbergIL Tyrving40.53+5.3720.26
4Harald AulieIL Koll46.04+10.4823.02
5Georg HorvatiIL Tyrving46.45+11.2923.22
6Tormod HegdalHeming Orientering48.30+13.1424.15
7Per KaarbyFossum IF48.32+13.1624.16
8Øystein MadsenHaugerud IF49.00+13.4424.30
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving52.48+17.3226.24
10Ildiko HorvatiIL Tyrving55.29+20.1327.44
11Nora UrsinFossum IF55.56+20.4027.58
12Jon C. FougnerHeming Orientering57.51+22.3528.55
13Tone Jahren HerudFossum IF1.00.17+25.0130.08
14Randi NilstadIL Tyrving1.01.43+26.2730.51
15Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.01.51+26.3530.55
16Bjørn EgnerHeming Orientering1.04.20+29.0432.10
17Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK1.06.56+31.4033.28
18Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving1.07.59+32.4333.59
19Kjetil JacobsenHamar OK1.09.14+33.5834.37
20Eyvind AasIL GeoForm1.10.20+35.0435.10
21Per GjermoAsker Skiklubb1.45.05+1.09.4952.32
22Lisbeth SimonsenIL GeoForm2.32.44+1.57.281.16.22
23Anne Chatrine  VossIL GeoForm2.32.59+1.57.431.16.29
25Kjell TeiglandØstmarka OKikke godkjent
26Arne Christian ScheieØstmarka OKikke godkjent
27Lars Andreas ErikssonNVE BILikke godkjent
28Sharon BroadwellIL GeoFormikke godkjent
29Anne NydalAsker Skiklubbikke godkjent
30Balder Gammelli-MesselIL Kollikke godkjent
Einar  HoffIL Tyrvingikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor