Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 1
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 3 mai 2017

Klasser: Visa alla | HL | DL | HM | DM | HK | DK | HN | DN | A

H Lang

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bent SkatvedtUllensaker OL40.45
2Jo MinkenGjerdrum OL47.40+6.55
3Knut EngenNes OL47.51+7.06
4Tor StrandEidsvoll OL48.45+8.00
5Per ØsterengGjerdrum OL50.02+9.17
6Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL54.49+14.04
7Terje AntonsenEidsvoll OL1.00.36+19.51
8Even Nygaard ØsterengGjerdrum OL1.02.26+21.41
9Gaute FosstveitUllensaker OL1.10.00+29.15
9Christoffer SlettenUllensaker OL1.10.00+29.15
11Svein AndersenEidsvoll OL1.10.09+29.24
12Robert ØksnesGjerdrum OL1.15.00+34.15
Roar SaxhaugEidsvoll OLdiskvalifisert
Sindre LangaasNydalen sKdiskvalifisert

D Lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Grethe RustadGjerdrum OL53.01
2Ingrid RappGjerdrum OL53.32+0.31
3Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL59.15+6.14
4Mari HernandezToten Troll1.02.23+9.22
5Hanne StensletUllensaker OL1.13.00+19.59

H Mellom

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn SteinbekkenOdal o-lag30.07
2Ivar StrømstadUllensaker OL35.53+5.46
3Tommy SkårbøUllensaker OL41.17+11.10
4Simen SaxhaugEidsvoll OL45.21+15.14
5Per SørbergFrogner OL52.21+22.14
6Hans LarsenGjerdrum IL53.57+23.50
7Morten engebretsenGjerdrum OL1.10.57+40.50
Jonas TeksumGjerdrum OLdiskvalifisert
Jan Tore GundersenEidsvoll OLdiskvalifisert

D Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ina JerijarviGjerdrum OL59.40
2Inger DøhlenGjerdrum OL1.05.57+6.17

H Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias AndreassenUllensaker OL33.03
2Odd SlettenUllensaker OL35.03+2.00
3Ivar MonsrudFrogner OL36.13+3.10
4Alexander SlettenUllensaker OL38.25+5.22
5Filip NordsethUllensaker OL40.07+7.04
6Brage FosstveitUllensaker OL55.00+21.57
Brage MinkenGjerdrum OLdiskvalifisert
Sjur NilsenGjerdrum OLdiskvalifisert

D Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thea FagerhaugGjerdrum OL36.17
2Kari HovindUllensaker OL41.09+4.52
3Nora SørbergFrogner OL43.04+6.47
4Camilla FosstveitUllensaker OL55.00+18.43
5Bente AarhusNes OL56.58+20.41
6Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL57.27+21.10
7Erle FosstveitUllensaker OL1.00.00+23.43

H Nybegynner

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eskil BjerkeGjerdrum OL26.26
2Oscar Wetting IversenGjerdrum OL26.38+0.12
3Håvard EikGjerdrum OL28.17+1.51
4Elias Skare HansenGjerdrum OL28.54+2.28
5Julian AnderassenUllensaker OL30.36+4.10
6Marius AndreassenUllensaker OL30.37+4.11
7Einar Rud KarlsenGjerdrum OL33.12+6.46
8Emil KarlsenGjerdrum OL40.07+13.41

D Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje LundeGjerdrum OL17.14
2Tuva NørveGjerdrum OL29.02+11.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor