Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar sprint-karusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar sprint-karusell 3
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 26 april 2017

Kort Damer

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erle FosstveitUllensaker OL26.00
2Jenny LexbergEidsvoll OL28.41+2.41
3Eirin Andersen MarimoEidsvoll OL28.46+2.46

Kort Herrer

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius MyranEidsvoll OL15.47
2Emil RynningEidsvoll OL15.49+0.02
3Vetle Olsen ErvikEidsvoll OL20.14+4.27
4Per Taje SkeieEidsvoll OL29.39+13.52

Mellom Damer

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thea FagerhaugGjerdrum OL14.39
2Nanne BerganFrogner OL17.34+2.55
3Hanne Brun SørensenGjerdrum IL18.21+3.42
4Inger DøhlenGjerdrum OL19.39+5.00
5Emilie Stenslet HalsUllensaker OL20.37+5.58
6Berit SaxhaugEidsvoll OL21.09+6.30
7Pernille Holter TronskarUllensaker OL26.31+11.52
8Tina BjørnstadEidsvoll OL45.19+30.40

Mellom Herrer

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend GundersenEidsvoll OL17.15
2Erik SaxhaugEidsvoll OL21.00+3.45
3Brage FosstveitUllensaker OL21.47+4.32
4Filip NordsethUllensaker OL27.12+9.57
5Kristian RyenUllensaker OL28.02+10.47

Lang Damer

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene TeksumGjerdrum OL26.45
2Anne Grethe AustadUllensaker OL28.42+1.57
3Hanne StensletUllensaker OL30.54+4.09
Astrid ØversveenSkøynardiskvalifisert
Brit Ellen HindrumOdal o-lagdiskvalifisert

Lang Herrer

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin DammTIF Viking20.21
2Ståle SønsterudbråtenGjerdrum OL20.48+0.27
3Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL20.55+0.34
4Tor StrandEidsvoll OL22.33+2.12
5Anders HorveiFrogner OL22.55+2.34
6Eivind EnghEidsvoll OL22.58+2.37
7Håvard GundersenEidsvoll OL23.05+2.44
8Christoffer SlettenUllensaker OL23.44+3.23
9Gaute FosstveitUllensaker OL24.09+3.48
10Geir ElvhaugGjerdrum OL24.37+4.16
11Jonas TeksumGjerdrum OL24.58+4.37
12Odd GundersenEIdsvoll OL25.53+5.32
13Odd SlettenUllensaker OL27.56+7.35
14Geir AndersenEidsvoll OL28.20+7.59
15Jan SveenUllensaker OL28.28+8.07
16Simen ElvhaugGjerdrum OL29.43+9.22
17Jan Tore GundersenEidsvoll OL32.10+11.49
18Terje EllefsenUllensaker OL33.06+12.45
19Lars SaxhaugEidsvoll OL33.30+13.09
Gjermund Taje SkeieEidsvoll OLdiskvalifisert
Terje AntonsenEidsvoll OLdiskvalifisert
Even EnghEidsvoll OLdiskvalifisert
Per Ivar SveheimOdal o-lagdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor