Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 5 september 2017

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-59 | D 60- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-59 | H 60- | D Ny | H Ny | B-Åpen | C-Åpen

D 11-12

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL26.1715.27
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)36.02+9.4521.11
3Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)39.33+13.1623.15
4Thea Beate PuntervoldEgersund OK40.02+13.4523.32
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)40.25+14.0823.46

D 13-14

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)34.3913.51
2Alida OftedalÅlgård Orientering35.49+1.1014.19
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)41.33+6.5416.37
4Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb45.15+10.3618.06
0Miriam VaalandGanddal ILdiskvalifisert

D 15-16

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL29.4311.53
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.46+3.0313.06
3Nora SvendsenGanddal IL35.32+5.4914.12
4Ingrid LamarkGanddal IL37.58+8.1515.11
5Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb49.51+20.0819.56

D 17-59

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL41.0112.49
2Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb52.12+11.1116.18
3Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)53.25+12.2416.41
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL53.45+12.4416.47
5Ann Karin TjørhomGanddal IL55.56+14.5517.28
6Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.04.31+23.3020.09
7Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb1.10.45+29.4422.06
8Mariann SveinsvollGanddal IL1.15.09+34.0823.29
0Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert
0Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 60-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb55.1022.04
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb58.13+3.0323.17
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb58.41+3.3123.28

H 11-12

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)26.0915.22
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering30.09+4.0017.44
3Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)40.40+14.3123.55

H 13-14

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.3913.03
2Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)32.48+0.0913.07
3Sindre Skeie PettersonEgersund OK35.57+3.1814.22
4Edvin AakreEgersund OK36.11+3.3214.28
5Andreas Nybak UrdalGanddal IL36.53+4.1414.45
6Øyvind LamarkGanddal IL37.00+4.2114.48
7Jonas Årvik SandalGanddal IL38.04+5.2515.13
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40.37+7.5816.14
9Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)40.40+8.0116.16
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)58.52+26.1323.32

H 15-16

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL28.0011.12
2Tobias RøddeGanddal IL30.01+2.0112.00
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL33.37+5.3713.26
4Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL34.35+6.3513.50
5Alexander HorpestadEgersund OK43.42+15.4217.28

H 17-59

3 200 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)32.3310.10
2Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering32.50+0.1710.15
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb38.23+5.5011.59
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb38.26+5.5312.00
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb38.56+6.2312.10
6Fredrik SandalGanddal IL38.59+6.2612.10
7Oddvar TaksdalGanddal IL39.37+7.0412.22
8Gunnar PettersonEgersund OK40.30+7.5712.39
9Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb40.41+8.0812.42
10Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)41.07+8.3412.50
11Per Olav HaarrGanddal IL42.11+9.3813.10
12Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering42.55+10.2213.24
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering42.57+10.2413.25
14Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)43.13+10.4013.30
14Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)43.13+10.4013.30
16Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb43.39+11.0613.38
17Jørgen HetlandEgersund OK44.13+11.4013.49
18Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)46.30+13.5714.31
19Henning SundbyGanddal IL46.54+14.2114.39
20Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)48.38+16.0515.11
21Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb49.16+16.4315.23
22Trond LamarkGanddal IL49.56+17.2315.36
23Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb54.33+22.0017.02
24Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb55.27+22.5417.19
25Lars Terje VaalandGanddal IL1.14.17+41.4423.12

H 60-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Terje HaarrGanddal IL35.1014.04
2Kjell SvihusGanddal IL39.54+4.4415.57
3Ove OalandGanddal IL43.50+8.4017.32
4Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb44.54+9.4417.57
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb45.00+9.5018.00
6Terje StokkelandÅlgård Orientering45.47+10.3718.18

D Ny

1 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marta BakkevoldSandnes IL (Rogaland)34.4931.39
0Sonja BakkevoldSandnes IL (Rogaland)34.0530.59
0Norah BreivoldGanddal IL17.4616.09
0Pernille BreivoldGanddal IL29.0926.29
0Julie M HellandEgersund OK13.4412.29
0Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27.5825.25
0Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)24.5322.37
0Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)26.4624.19
0Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)31.1928.28
0Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)27.5525.22
0Maren OftedalÅlgård Orientering27.2924.59
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)34.1731.10
0Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb23.2721.19
0Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb19.5318.04
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering14.0712.49
0Lea StokkelandÅlgård Orientering30.1727.31
0Linnea Ullestad OlssonSandnes IL (Rogaland)28.0825.34
0Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)27.5825.25
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H Ny

1 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)26.0523.42
0Øivind FagerlundGanddal IL20.4518.51
0Eliah Haus-ReveSandnes IL (Rogaland)26.24+0.1923.59
0Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27.55+1.5025.22
0Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)16.0414.36
0Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)27.00+0.5524.32
0Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)26.40+0.3524.14
0Arve LundeGanddal IL43.59+17.5439.59
0Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)23.5821.47
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)38.44+12.3935.12
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)16.4715.15
0Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb18.4917.06
0Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)21.5719.57
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)23.4721.37
0Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)27.47+1.4225.15
0186889 U1 Ukjent løper186889NOTEAMdiskvalifisert

B-Åpen

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)42.2816.59
2Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)44.24+1.5617.45
3Barbro SandalGanddal IL44.34+2.0617.49
4Monica HorpestadEgersund OK57.00+14.3222.48
5Pernille HovstadGanddal IL57.41+15.1323.04
5Anna Alexandra WirowskiGanddal IL57.41+15.1323.04
0Gro MarieroStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

C-Åpen

1 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Helge AmdalÅlgård Orientering23.1916.39
2Øivind HansenGanddal IL28.29+5.1020.20
3Hilde OhrGanddal IL28.59+5.4020.42
4Livar OftedalÅlgård Orientering31.35+8.1622.33
5Tobias SletvoldÅlgård Orientering35.03+11.4425.02
6Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb35.16+11.5725.11
7Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb35.20+12.0125.14
8Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)35.35+12.1625.25
9Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)35.59+12.4025.42
10Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50.03+26.4435.45
11Fredrik HovstadGanddal IL55.49+32.3039.52
12Marius RøddeGanddal IL1.00.33+37.1443.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor