Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-59 | D 60- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-59 | H 60- | D Ny | H Ny | B-Åpen | C-Åpn

D 11-12

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL19.519.27
2Julie M HellandEgersund OK31.42+11.5115.05
3Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)32.26+12.3515.26
4Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb33.44+13.5316.03
5Thea Beate PuntervoldEgersund OK39.06+19.1518.37
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)42.09+22.1820.04
7Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)45.05+25.1421.28
8Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)45.34+25.4321.41

D 13-14

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)28.3111.52
2Alida OftedalÅlgård Orientering30.33+2.0212.43
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb37.11+8.4015.29
4Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)37.54+9.2315.47
5Hilde OhrGanddal IL49.51+21.2020.46

D 15-16

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL32.4610.34
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb35.24+2.3811.25
3Ingrid LamarkGanddal IL37.40+4.5412.09
4Ida MonsenEgersund OK43.32+10.4614.02
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)52.19+19.3316.52
6Celina Iversen ÅseEgersund OK53.28+20.4217.14
7Julie PuntervoldEgersund OK58.29+25.4318.51
8Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.07.20+34.3421.43
0Nora SvendsenGanddal ILdiskvalifisert

D 17-59

4 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL50.5410.36
2Trine BolstadGanddal IL57.55+7.0112.03
3Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)58.56+8.0212.16
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.01.25+10.3112.47
5Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.02.19+11.2512.58
6Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1.04.04+13.1013.20
7Otilie OftedalÅlgård Orientering1.09.21+18.2714.26
8Grethe StoklandGanddal IL1.11.00+20.0614.47
9Ann Karin TjørhomGanddal IL1.11.19+20.2514.51
10Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.25.20+34.2617.46
11May MelingStavanger Orienteringsklubb1.27.37+36.4318.15
12Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.31.37+40.4319.05
0Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert
0Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 60-

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb47.3915.22
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb56.39+9.0018.16
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56.52+9.1318.20
4Inger Skretting OpstadEgersund OK58.25+10.4618.50

H 11-12

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)19.299.16
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering20.11+0.429.36
3Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)21.07+1.3810.03
4Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)22.46+3.1710.50
5Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)34.26+14.5716.23
6Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)37.18+17.4917.45
7Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)41.39+22.1019.50
8Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)51.57+32.2824.44

H 13-14

2 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25.4010.41
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL28.16+2.3611.46
3Øyvind LamarkGanddal IL29.41+4.0112.22
4Edvin AakreEgersund OK30.21+4.4112.38
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)31.02+5.2212.55
6Jonas Årvik SandalGanddal IL31.15+5.3513.01
7Markus RichterSandnes IL (Rogaland)31.48+6.0813.15
8Erlend BremnesGanddal IL33.39+7.5914.01
9Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)34.11+8.3114.14
10Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)34.21+8.4114.18
11Aksel DommersnesGanddal IL38.13+12.3315.55
12Thomas Barvik MælandGanddal IL39.53+14.1316.37
13Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40.43+15.0316.57
14Sindre Skeie PettersonEgersund OK45.29+19.4918.57
15Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)50.31+24.5121.02
16Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)57.09+31.2923.48
17Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL1.23.28+57.4834.46
18Lars Joshua VigesdalGanddal IL1.24.09+58.2935.03
0Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 15-16

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL36.4911.52
2Tobias RøddeGanddal IL41.19+4.3013.19
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL46.15+9.2614.55
4Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL57.10+20.2118.26
0Alexander HorpestadEgersund OKdiskvalifisert

H 17-59

4 800 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering37.127.45
2Fredrik OmdalGanddal IL41.45+4.338.41
3Oddvar TaksdalGanddal IL44.40+7.289.18
4Fredrik SandalGanddal IL45.59+8.479.34
5Per Ivar StoklandGanddal IL47.43+10.319.56
6Kim RichterSandnes IL (Rogaland)51.06+13.5410.38
7Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb51.36+14.2410.45
8Kristian Frafjord HaarrGanddal IL51.38+14.2610.45
9Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering52.01+14.4910.50
10Otte OmdalGanddal IL52.04+14.5210.50
11Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb53.17+16.0511.06
12Svein-Erik KvameGanddal IL55.07+17.5511.28
13Per Olav HaarrGanddal IL55.13+18.0111.30
14Joar EilevstjønnGanddal IL56.02+18.5011.40
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering56.15+19.0311.43
16Gunnar PettersonEgersund OK58.13+21.0112.07
17Helge RisaStavanger Orienteringsklubb59.13+22.0112.20
18Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)59.46+22.3412.27
19Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.01.11+23.5912.44
20Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.02.06+24.5412.56
21Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.03.40+26.2813.15
22Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.04.11+26.5913.22
23Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)1.07.04+29.5213.58
24Per Frode SandalGanddal IL1.07.06+29.5413.58
25Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.07.21+30.0914.01
26Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb1.11.01+33.4914.47
27Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.12.25+35.1315.05
28Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.13.27+36.1515.18
29Per Martin StoklandGanddal IL1.15.39+38.2715.45
30Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1.16.43+39.3115.58
31Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.17.11+39.5916.04
32Jørgen BreivoldGanddal IL1.18.54+41.4216.26
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Klaus Kluasen EspedalStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 60-

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Terje HaarrGanddal IL33.1610.43
2Arne Krisitan EspedalStavanger Orienteringsklubb36.46+3.3011.51
3Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb40.28+7.1213.03
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb40.47+7.3113.09
5Kjell SvihusGanddal IL42.04+8.4813.34
6Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb45.23+12.0714.38
7Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb45.50+12.3414.47
8Knut SkjævelandGanddal IL48.01+14.4515.29
9Terje StokkelandÅlgård Orientering50.36+17.2016.19
10Ove OalandGanddal IL53.47+20.3117.20
11Geir HusdalTIF Viking54.12+20.5617.29
12Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb54.38+21.2217.37
13Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.17.57+44.4125.08

D Ny

1 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Norah BreivoldGanddal IL24.2414.21
2Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)28.14+3.5016.36
3Frida RichterSandnes IL (Rogaland)28.35+4.1116.48
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)30.19+5.5517.50
5Ada C StokkelandÅlgård Orientering31.13+6.4918.21
6Pernille BreivoldGanddal IL34.26+10.0220.15
7Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)34.56+10.3220.32
8Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)36.17+11.5321.20
9Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)36.19+11.5521.21
10Kari Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)36.55+12.3121.42
11Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)37.29+13.0522.02
12Lea StokkelandÅlgård Orientering39.19+14.5523.07
13Tea StokkelandÅlgård Orientering39.20+14.5623.08
14Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)46.09+21.4527.08
15Maren OftedalÅlgård Orientering49.31+25.0729.07
16Anne Lill AndersonÅlgård Orientering53.59+29.3531.45

H Ny

1 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb16.349.44
2Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)17.11+0.3710.06
3Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)17.22+0.4810.12
4Tobias SletvoldÅlgård Orientering19.13+2.3911.18
5Oskar SletvoldÅlgård Orientering21.00+4.2612.21
6Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)23.42+7.0813.56
7Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)24.39+8.0514.30
8Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)26.30+9.5615.35
9Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering27.36+11.0216.14
10Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)28.59+12.2517.02
11Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)29.13+12.3917.11
12Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)31.51+15.1718.44
13Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)31.57+15.2318.47
14Øivind FagerlundGanddal IL32.41+16.0719.13
15Marius RøddeGanddal IL37.07+20.3321.50
16Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)37.16+20.4221.55
17Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)37.22+20.4821.58
18Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)37.28+20.5422.02
19Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)37.45+21.1122.12
20Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)37.50+21.1622.15
21Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL42.16+25.4224.51
22Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)44.19+27.4526.04
23Tormod LervangSandnes IL (Rogaland)46.10+29.3627.09
24Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)49.38+33.0429.11

B-Åpen

2 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb30.2812.41
2Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)32.05+1.3713.22
3Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)35.03+4.3514.36
4Camilla Frafjord HaarrGanddal IL38.32+8.0416.03
5Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)39.47+9.1916.34
6Olav HellandEgersund OK42.44+12.1617.48
7Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)46.30+16.0219.22
8Maria NilssonGanddal IL46.53+16.2519.32
9Kristin BarvikGanddal IL51.15+20.4721.21
10Jakob Hovland WadelGanddal IL51.42+21.1421.32
11Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)55.36+25.0823.10
12Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)56.04+25.3623.21
13Anders Jess LinjordGanddal IL1.00.37+30.0925.15
14Brit SvihusGanddal IL1.03.00+32.3226.15
15Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.08.04+37.3628.21
16Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.12.59+42.3130.24
17David Jess LinjordGanddal IL1.14.13+43.4530.55

C-Åpen

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)26.0912.27
2May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)31.09+5.0014.50
3Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)34.22+8.1316.21
4Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)35.06+8.5716.42
5Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)38.45+12.3618.27
6Grete Stokke SeljeskogGanddal IL42.33+16.2420.15
7Mari BremnesGanddal IL42.49+16.4020.23
8Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)49.54+23.4523.45
9Solveig MælandÅlgård Orientering1.05.12+39.0331.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor