Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap - Bogafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap - Bogafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 25 september 2017

Klasser: Visa alla | H17 | D17 | H13-14 | D13-14 | H15-16 | D15-16 | H50 | D50 | H60 | D60 | H70 | D70 | D80 | H-trim | D-trim | D10-12 | H10-12 | D/H.12N | D80D/H13-16N | D/H17N

H17

4 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL39.219.20
2Arild AasheimGanddal IL39.37+0.169.24
3Oddvar TaksdalGanddal IL43.11+3.5010.15
4Erik LimaGanddal IL43.37+4.1610.21
5Morten Bjerga SundliGanddal IL44.00+4.3910.27
6Fredrik SandalGanddal IL44.07+4.4610.28
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb47.02+7.4111.10
8Joar EilevstjønnGanddal IL48.01+8.4011.24
9Jørgen BreivoldGanddal IL51.25+12.0412.12
10Lars Terje VaalandGanddal IL1.20.46+41.2519.11
0Tallak LangmyrGanddal ILdiskvalifisert
0Aart Joakim int VeldGanddal ILdiskvalifisert

D17

3 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL35.5810.57
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL46.56+10.5814.18
3Barbro SandalGanddal IL56.55+20.5717.21
4Mariann SveinsvollGanddal IL1.14.35+38.3722.44

H13-14

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL29.5911.37
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb33.20+3.2112.55
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL35.43+5.4413.50
4Thomas Barvik MælandGanddal IL37.23+7.2414.29
5Elias EidsvågGanddal IL37.51+7.5214.40
6Jonas Årvik SandalGanddal IL38.41+8.4214.59
7Erlend BremnesGanddal IL47.17+17.1818.19
8Aksel DommersnesGanddal IL54.24+24.2521.05

D13-14

2 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb30.3111.49
2Pernille HovstadGanddal IL48.03+17.3218.37
3Anna Alexandra WirowskiGanddal IL48.43+18.1218.52
4Hilde OhrGanddal IL1.02.07+31.3624.04
0Miriam VaalandGanddal ILdiskvalifisert

H15-16

3 280 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL43.1213.10
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL48.24+5.1214.45
3Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL48.35+5.2314.48
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL48.42+5.3014.50
0Tobias RøddeGanddal ILdiskvalifisert
0Jakob Hovland WadelGanddal ILdiskvalifisert

D15-16

2 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora SvendsenGanddal IL26.4510.22
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL27.10+0.2510.31
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28.56+2.1111.12
4Ingrid LamarkGanddal IL42.58+16.1316.39

H50

3 280 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL37.2611.24
2Trond LamarkGanddal IL39.37+2.1112.04
3Per Frode SandalGanddal IL40.52+3.2612.27
4Per Olav HaarrGanddal IL42.11+4.4512.51
5Per Ingar HadlandGanddal IL42.14+4.4812.52
6Tore SvendsenGanddal IL44.35+7.0913.35
7Tor Sverre SkåraEgersund OK50.26+13.0015.22
8Henning SundbyGanddal IL54.20+16.5416.33
9Tore RøddeGanddal IL56.07+18.4117.06

D50

3 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SkadsemGanddal IL1.16.2623.18

H60

3 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Terje HaarrGanddal IL42.4313.01
2Ove OalandGanddal IL47.20+4.3714.25
3Kjell SvihusGanddal IL49.33+6.5015.06
4Jan Inge LundeGanddal IL57.28+14.4517.31

D60

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brit SvihusGanddal IL31.4916.18

H70

3 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjævelandGanddal IL54.0216.28

D70

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Lise LundeGanddal IL44.0222.34

D80

1 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Målfrid BjørnsenGanddal IL39.4628.36

H-trim

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL25.2613.02
2Arild SvihusGanddal IL41.41+16.1521.22

D-trim

1 950 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Stokke SeljeskogGanddal IL26.0513.22
2Kristin BarvikGanddal IL27.10+1.0513.55
3Kristin BreivoldGanddal IL29.11+3.0614.57
0Mari BremnesGanddal ILdiskvalifisert
0Unni Byberg MæstadGanddal ILdiskvalifisert
0Kristin Furre OweGanddal ILdiskvalifisert

D10-12

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL21.1810.55
2Norah BreivoldGanddal IL33.33+12.1517.12

H10-12

1 950 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb25.2613.02
2Kristoffer TveitGanddal IL26.58+1.3213.49
3Eivind RothGanddal IL29.35+4.0915.10
4Fredrik HovstadGanddal IL30.31+5.0515.38
5Anders Jess LinjordGanddal IL33.07+7.4116.58
6Daniel LøiningGanddal IL34.23+8.5717.37
7Arve LundeGanddal IL37.43+12.1719.20

D/H-12N

1 390 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Pernille BreivoldGanddal IL21.1615.17
0Anne LangmyrGanddal IL36.19+15.0326.07
0Lars LangmyrGanddal IL41.27+20.1129.49
0Maria LangmyrGanddal IL42.12+20.5630.21
0Karen OrstadGanddal IL25.19+4.0318.12
0Liven OrstadGanddal IL35.02+13.4625.12
0Peder OrstadGanddal IL21.20+0.0415.20
0Inger RothGanddal IL34.43+13.2724.58
0Ida Sandal-HansenGanddal IL28.02+6.4620.10
0Noa Sandal-HansenGanddal IL27.53+6.3720.03
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL28.52+7.3620.46

D/H13-16N

1 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon MågeGanddal IL15.1310.56
2Lars Joshua VigesdalGanddal IL18.50+3.3713.32
3Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL18.54+3.4113.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor