Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 3 - Buggeland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 3 - Buggeland
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 28 august 2017

Klasser: Visa alla | Damer - mellom løype | Damer - lang løype | Herrer - mellom løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype

Damer - mellom løype

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karin Malmin BøhnNOTEAM28.5413.45
2Anna Alexandra WirowskiGanddal IL29.16+0.2213.56
3Kristin BarvikGanddal IL29.41+0.4714.08
4Hilde OhrGanddal IL29.51+0.5714.12
5Pernille HovstadGanddal IL29.59+1.0514.16
6Grete Stokke SeljeskogGanddal IL30.43+1.4914.37
7Kristin BreivoldGanddal IL32.53+3.5915.39
8Norah BreivoldGanddal IL35.06+6.1216.42
9Miriam VaalandGanddal IL42.24+13.3020.11
10Inger Cecilie RiseGanddal IL44.51+15.5721.21

Damer - lang løype

3 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27.018.26
2Inger Tone NygårdEgersund OK28.36+1.358.56
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb29.00+1.599.03
4Nora SvendsenGanddal IL31.32+4.319.51
5Vibeke LamarkGanddal IL33.57+6.5610.36
6Ingrid LamarkGanddal IL34.14+7.1310.41
7Silje Thorsen BorthenJWC BIL35.37+8.3611.07
8Anna TaksdalGanddal IL36.48+9.4711.30
9Grethe StoklandGanddal IL39.41+12.4012.24
10Mariann SveinsvollGanddal IL43.45+16.4413.40
11Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb44.16+17.1513.50
12Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb44.20+17.1913.51
13Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb45.59+18.5814.22
14Julie InglisGanddal IL48.15+21.1415.04
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellom løype

2 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend BremnesGanddal IL23.5911.25
2Thomas Barvik MælandGanddal IL26.00+2.0112.22
3Ludvig MellemstrandGanddal IL28.27+4.2813.32
4Øivind HansenGanddal IL29.47+5.4814.10
5Andreas MellemstrandGanddal IL30.56+6.5714.43
6Eivind RothGanddal IL31.14+7.1514.52
7Arild SvihusGanddal IL32.55+8.5615.40
8Anders Jess LinjordGanddal IL40.28+16.2919.16
9Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL44.23+20.2421.08
10Lars Joshua VigesdalGanddal IL45.17+21.1821.33
11Fredrik HovstadGanddal IL51.01+27.0224.17
12Marius RøddeGanddal IL53.31+29.3225.29
13Arve LundeGanddal IL1.00.53+36.5428.59
0Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert
0Daniel LøiningGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 200 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aart Joakim int VeldGanddal IL24.087.32
2Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL24.55+0.477.47
3Tobias RøddeGanddal IL26.26+2.188.15
4Oddvar TaksdalGanddal IL27.06+2.588.28
5Per Olav HaarrGanddal IL27.37+3.298.37
6Torbjørn Ims ØstbyNOTEAM28.02+3.548.45
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb28.09+4.018.47
8Trond LamarkGanddal IL28.28+4.208.53
9Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb28.29+4.218.54
10Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28.34+4.268.55
11Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL28.41+4.338.57
12Markus Andreas BreivoldGanddal IL29.26+5.189.11
13Dag Eivind WatsendNOTEAM30.20+6.129.28
14Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb30.39+6.319.34
15Per Ivar StoklandGanddal IL31.30+7.229.50
16Andreas Nybak UrdalGanddal IL32.01+7.5310.00
17Tore SvendsenGanddal IL32.25+8.1710.07
18Øyvind LamarkGanddal IL32.28+8.2010.08
19Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb33.32+9.2410.28
20Jonas Årvik SandalGanddal IL34.26+10.1810.45
21Kjell SvihusGanddal IL35.12+11.0411.00
22Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL35.59+11.5111.14
23Knut SkjævelandGanddal IL37.21+13.1311.40
24Per Ingar HadlandGanddal IL37.23+13.1511.40
25Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb37.58+13.5011.51
26Jan Inge LundeGanddal IL38.07+13.5911.54
27Jakob KarlsenGanddal IL38.19+14.1111.58
28Tor Sverre SkåraEgersund OK38.23+14.1511.59
29Bjarne GimreGanddal IL38.34+14.2612.03
30Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb41.28+17.2012.57
31Ove OalandGanddal IL42.51+18.4313.23
32Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb44.53+20.4514.01

Nybegynnerløype

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Pernille BreivoldGanddal IL23.2119.27
0Karen OrstadGanddal IL32.51+9.3027.22
0Peder OrstadGanddal IL26.27+3.0622.02
0Inger RothGanddal IL38.57+15.3632.27
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL28.04+4.4323.23
0Alfred SvihusGanddal IL32.13+8.5226.50
0Sondre SvihusGanddal IL31.18+7.5726.05
0Kristoffer TveitGanddal IL13.5411.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor