Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 2 - Ganddal

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 2 - Ganddal
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 19 juni 2017

Klasser: Visa alla | Damer - mellom løype | Damer - lang løype | Herrer - mellom løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype

Damer - mellom løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille HovstadGanddal IL31.10
2Barbro SandalGanddal IL36.12+5.02
3Grete Stokke SeljeskogGanddal IL38.24+7.14
4Hilde OhrGanddal IL43.23+12.13
5Norah BreivoldGanddal IL44.04+12.54
6Kristin BreivoldGanddal IL44.08+12.58
7Anne LangmyrGanddal IL52.28+21.18

Damer - lang løype

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL29.19
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb29.41+0.22
3Aud Hognestad TaksdalGanddal IL29.47+0.28
4Nora SvendsenGanddal IL30.08+0.49
5Mariann SveinsvollGanddal IL36.55+7.36
6Grethe StoklandGanddal IL37.14+7.55
7Ann Karin TjørhomGanddal IL37.31+8.12
8Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL38.03+8.44
9Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb38.54+9.35
10Ingrid LamarkGanddal IL39.25+10.06
11Anna TaksdalGanddal IL41.53+12.34
12Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb44.36+15.17
13Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb48.32+19.13

Herrer - mellom løype

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas Årvik SandalGanddal IL25.27
2Thomas Barvik MælandGanddal IL27.19+1.52
3Erlend BremnesGanddal IL28.28+3.01
4Øivind HansenGanddal IL30.24+4.57
5Aksel DommersnesGanddal IL35.35+10.08
6David Jess LinjordGanddal IL37.37+12.10
6Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL37.37+12.10
8Tore RøddeGanddal IL41.57+16.30
9Lars Joshua VigesdalGanddal IL43.13+17.46
10Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL43.26+17.59
11Fredrik HovstadGanddal IL43.28+18.01
12Anders Jess LinjordGanddal IL46.23+20.56
0Arild SvihusGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik OmdalGanddal IL23.59
2Aart Joakim int VeldGanddal IL25.18+1.19
3Joar EilevstjønnGanddal IL28.24+4.25
4Per Olav HaarrGanddal IL28.32+4.33
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb28.41+4.42
6Erik LimaGanddal IL28.55+4.56
7Trond LamarkGanddal IL28.57+4.58
8Jørgen BreivoldGanddal IL30.03+6.04
9Paul Terje HaarrGanddal IL31.12+7.13
10Tobias RøddeGanddal IL31.15+7.16
10Tore SvendsenGanddal IL31.15+7.16
12Otte OmdalGanddal IL31.44+7.45
13Markus Andreas BreivoldGanddal IL32.10+8.11
14Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb32.30+8.31
15Ole Kristian TaksdalGanddal IL33.31+9.32
16Per Martin StoklandGanddal IL33.45+9.46
17Øyvind LamarkGanddal IL34.30+10.31
18Andreas Nybak UrdalGanddal IL35.45+11.46
19Morten Bjerga SundliGanddal IL35.53+11.54
20Per Ivar StoklandGanddal IL37.22+13.23
21Bjarne GimreGanddal IL38.48+14.49
22Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb39.04+15.05
23Jan Inge LundeGanddal IL41.22+17.23
24Knut SkjævelandGanddal IL41.27+17.28
25Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb46.15+22.16
0Svein-Erik KvameGanddal ILdiskvalifisert
0Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
0Kjell SvihusGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynnerløype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer TveitGanddal IL12.02
2Mari BremnesGanddal IL13.57+1.55
3Peder OrstadGanddal IL22.01+9.59
4Øivind FagerlundGanddal IL23.23+11.21
5Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL24.46+12.44
6Maria LangmyrGanddal IL25.22+13.20
7Pernille BreivoldGanddal IL27.23+15.21
8Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL27.53+15.51
9Karen OrstadGanddal IL31.16+19.14
10Inger RothGanddal IL37.01+24.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor