Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 1 - Lyngholen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 1 - Lyngholen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 22 mai 2017

Ganddal IL

60 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ida Marie BNybegynnerløype (18)25.5525.55
0Pernille BreivoldNybegynnerløype (18)16.2316.23
0Mari BremnesNybegynnerløype (18)10.2110.21
0Øivind FagerlundNybegynnerløype (18)17.4517.45
0Lars LangmyrNybegynnerløype (18)18.0418.04
0Maria LangmyrNybegynnerløype (18)21.4621.46
0Arve LundeNybegynnerløype (18)14.1214.12
0Daniel LøiningNybegynnerløype (18)7.257.25
0Daniel runde 2 LøiningNybegynnerløype (18)7.297.29
0Karen OrstadNybegynnerløype (18)24.0324.03
0Peder OrstadNybegynnerløype (18)18.1218.12
0Inger RothNybegynnerløype (18)29.25+3.3029.25
0Marius RøddeNybegynnerløype (18)10.5710.57
0Håkon Stokke SeljeskogNybegynnerløype (18)10.4310.43
0Øyvind Stokke SeljeskogNybegynnerløype (18)16.4116.41
0Johanne Bjøberg StoklandNybegynnerløype (18)19.1219.12
0Sturla Bjøberg StoklandNybegynnerløype (18)11.4511.45
0Sverre int VeldNybegynnerløype (18)18.5318.53
1Ingrid LamarkDamer - mellom løype (9)24.5911.33
1Erlend BremnesHerrer - mellom løype (9)23.2410.50
1Aart Joakim int VeldHerrer - lang løype (22)24.467.45
2Anna Alexandra WirowskiDamer - mellom løype (9)29.16+4.1713.32
2Nora SvendsenDamer - lang løype (10)33.35+0.4710.31
2Morten Bjerga SundliHerrer - lang løype (22)25.17+0.317.55
3Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (10)33.49+1.0110.36
3Thomas Barvik MælandHerrer - mellom løype (9)27.17+3.5312.37
3Erik LimaHerrer - lang løype (22)26.41+1.558.21
4Hilde OhrDamer - mellom løype (9)33.53+8.5415.41
4Ann-Cathrin Nybak UrdalDamer - lang løype (10)36.31+3.4311.26
4Tore RøddeHerrer - mellom løype (9)33.04+9.4015.18
4Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (22)27.01+2.158.28
5Pernille HovstadDamer - mellom løype (9)34.52+9.5316.08
5Anna TaksdalDamer - lang løype (10)43.20+10.3213.35
5David Jess LinjordHerrer - mellom løype (9)39.26+16.0218.15
5Otte OmdalHerrer - lang løype (22)28.54+4.089.03
6Grete Stokke SeljeskogDamer - mellom løype (9)37.10+12.1117.12
6Silje ThorsenDamer - lang løype (10)45.00+12.1214.06
6Jørgen BreivoldHerrer - mellom løype (9)41.53+18.2919.23
6Tobias RøddeHerrer - lang løype (22)28.55+4.099.03
7Norah BreivoldDamer - mellom løype (9)41.40+16.4119.17
7Anders Jess LinjordHerrer - mellom løype (9)48.53+25.2922.37
7Ukjent Brikker197882Herrer - lang løype (22)31.15+6.299.47
8Kristin BarvikDamer - mellom løype (9)47.35+22.3622.01
8Lars Joshua VigesdalHerrer - mellom løype (9)54.23+30.5925.10
9Anne LangmyrDamer - mellom løype (9)1.06.50+41.5130.56
9Markus Andreas BreivoldHerrer - lang løype (22)31.52+7.069.59
10Kristin SkadsemDamer - lang løype (10)52.01+19.1316.18
10Trond LamarkHerrer - lang løype (22)31.54+7.0810.00
11Åsmund Lauritz VaalandHerrer - lang løype (22)32.27+7.4110.10
12Oddvar TaksdalHerrer - lang løype (22)32.57+8.1110.19
13Andreas Nybak UrdalHerrer - lang løype (22)34.36+9.5010.50
14Øyvind LamarkHerrer - lang løype (22)36.40+11.5411.29
15Ole Kristian TaksdalHerrer - lang løype (22)36.55+12.0911.34
16Per Ivar StoklandHerrer - lang løype (22)39.31+14.4512.23
17Kjell SvihusHerrer - lang løype (22)40.02+15.1612.32
18Per Ingar HadlandHerrer - lang løype (22)40.12+15.2612.36
20Knut SkjævelandHerrer - lang løype (22)46.06+21.2014.27
21Jakob WadelHerrer - lang løype (22)54.16+29.3017.00
0Fredrik HovstadHerrer - mellom løype (9)diskvalifisert
0Per Olav HaarrHerrer - lang løype (22)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor