Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 1 - Lyngholen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 1 - Lyngholen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 22 mai 2017

Damer - mellom løype

2 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LamarkGanddal IL24.5911.33
2Anna Alexandra WirowskiGanddal IL29.16+4.1713.32
3Janeth KleppeNOTEAM31.36+6.3714.37
4Hilde OhrGanddal IL33.53+8.5415.41
5Pernille HovstadGanddal IL34.52+9.5316.08
6Grete Stokke SeljeskogGanddal IL37.10+12.1117.12
7Norah BreivoldGanddal IL41.40+16.4119.17
8Kristin BarvikGanddal IL47.35+22.3622.01
9Anne LangmyrGanddal IL1.06.50+41.5130.56

Damer - lang løype

3 190 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.4810.16
2Nora SvendsenGanddal IL33.35+0.4710.31
3Aud Hognestad TaksdalGanddal IL33.49+1.0110.36
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL36.31+3.4311.26
5Anna TaksdalGanddal IL43.20+10.3213.35
6Silje ThorsenGanddal IL45.00+12.1214.06
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb45.12+12.2414.10
8Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb50.03+17.1515.41
9Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb50.43+17.5515.53
10Kristin SkadsemGanddal IL52.01+19.1316.18

Herrer - mellom løype

2 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend BremnesGanddal IL23.2410.50
2Arvid ThorsenRiska OK26.10+2.4612.06
3Thomas Barvik MælandGanddal IL27.17+3.5312.37
4Tore RøddeGanddal IL33.04+9.4015.18
5David Jess LinjordGanddal IL39.26+16.0218.15
6Jørgen BreivoldGanddal IL41.53+18.2919.23
7Anders Jess LinjordGanddal IL48.53+25.2922.37
8Lars Joshua VigesdalGanddal IL54.23+30.5925.10
0Fredrik HovstadGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 190 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aart Joakim int VeldGanddal IL24.467.45
2Morten Bjerga SundliGanddal IL25.17+0.317.55
3Erik LimaGanddal IL26.41+1.558.21
4Joar EilevstjønnGanddal IL27.01+2.158.28
5Otte OmdalGanddal IL28.54+4.089.03
6Tobias RøddeGanddal IL28.55+4.099.03
7Ukjent Brikker197882Ganddal IL31.15+6.299.47
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb31.17+6.319.48
9Markus Andreas BreivoldGanddal IL31.52+7.069.59
10Trond LamarkGanddal IL31.54+7.0810.00
11Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL32.27+7.4110.10
12Oddvar TaksdalGanddal IL32.57+8.1110.19
13Andreas Nybak UrdalGanddal IL34.36+9.5010.50
14Øyvind LamarkGanddal IL36.40+11.5411.29
15Ole Kristian TaksdalGanddal IL36.55+12.0911.34
16Per Ivar StoklandGanddal IL39.31+14.4512.23
17Kjell SvihusGanddal IL40.02+15.1612.32
18Per Ingar HadlandGanddal IL40.12+15.2612.36
19Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb42.08+17.2213.12
20Knut SkjævelandGanddal IL46.06+21.2014.27
21Jakob WadelGanddal IL54.16+29.3017.00
0Per Olav HaarrGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ida Marie BGanddal IL25.5525.55
0Pernille BreivoldGanddal IL16.2316.23
0Mari BremnesGanddal IL10.2110.21
0Øivind FagerlundGanddal IL17.4517.45
0Lars LangmyrGanddal IL18.0418.04
0Maria LangmyrGanddal IL21.4621.46
0Arve LundeGanddal IL14.1214.12
0Daniel LøiningGanddal IL7.257.25
0Daniel runde 2 LøiningGanddal IL7.297.29
0Karen OrstadGanddal IL24.0324.03
0Peder OrstadGanddal IL18.1218.12
0Inger RothGanddal IL29.25+3.3029.25
0Marius RøddeGanddal IL10.5710.57
0Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL10.4310.43
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL16.4116.41
0Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL19.1219.12
0Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL11.4511.45
0Sverre int VeldGanddal IL18.5318.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor