Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Høvdingen
Dato: onsdag 16 august 2017

C-damer

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren KjøstvedtIL Høvdingen21.1212.28
2Liv Jorunn Kjøstvedt MoeIL Høvdingen24.21+3.0914.19
3Siri Stavsholt BujordetKristiansand OK30.55+9.4318.11
4Bjørg OrdingIL Høvdingen1.00.07+38.5535.21

B-damer

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth OrdingIL Høvdingen31.3416.36
2Gudveig JørundlandOK Sør45.16+13.4223.49
3Aileen RundeKristiansand OK49.41+18.0726.08
4Hanne HermansenKristiansand OK56.07+24.3329.32

A-kort Damer

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odny JørgensenIK Grane Arendal Orientering28.1814.09
2Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen35.20+7.0217.40
3Ingvild MulenKristiansand OK38.48+10.3019.24
4Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK39.53+11.3519.56
5Torun LynnebakkenKristiansand OK44.30+16.1222.15
6Anette RøssnesIL Høvdingen47.05+18.4723.32
7Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK52.36+24.1826.18

A-lang Damer

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora FossøyNTNUI24.299.47
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK28.59+4.3011.35
3Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK30.18+5.4912.07
4Siri BjorvandBirkenes IL35.07+10.3814.02
5Mette MestadTorridal IL38.33+14.0415.25
6Linn Carina DalandKristiansand OK42.53+18.2417.09
7Stine BujordetKristiansand OK46.27+21.5818.34
8Mari CowardOK Sør50.29+26.0020.11

C-herrer

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bart VergeylenKristiansand OKdiskvalifisert

B-herrer

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tony HalsallOtra IL27.2114.23
2Eirik HodnemyrIL Vindbjart37.28+10.0719.43
3Erik HodneOddersjaa SSK43.36+16.1522.56
4Odd JakobsenKristiansand OK56.16+28.5529.36
5Einar JørundlandOK Sør57.48+30.2730.25
6Peter RosendahlIL Vindbjart1.07.12+39.5135.22

A-kort Herrer

2 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje RøsnesIL Høvdingen20.4410.22
2Morten CowardOK Sør22.42+1.5811.21
3Helge HodnemyrIL Vindbjart22.43+1.5911.21
4Jan Helge KjøstvedtIL Høvdingen23.09+2.2511.34
5Kristen LanganOK Sør25.01+4.1712.30
6Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen27.15+6.3113.37
7Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse28.25+7.4114.12
8Helge KristensenOK Sør28.26+7.4214.13
9Nils Egil JohannessenIL Høvdingen32.28+11.4416.14
10Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering33.32+12.4816.46
11Ove KjetsåOtra IL33.52+13.0816.56
12Torgeir ErdvigIL Høvdingen34.14+13.3017.07
13Inge KlepslandOtra IL39.34+18.5019.47
14Joar KvåseIL Høvdingen54.52+34.0827.26
15Rolf MikkelsenIL Imås57.10+36.2628.35

A-lang Herrer

2 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matias Hodne HanischKristiansand OK17.156.54
2Ståle GjelstenKristiansand OK19.02+1.477.36
3Stig DalsørenKristiansand OK21.08+3.538.27
4Arne BujordetKristiansand OK21.52+4.378.44
5Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK21.54+4.398.45
6David RundeKristiansand OK22.42+5.279.04
7Helge FossøyØyestad IF allianse23.40+6.259.28
8Kjell Arne HålandOK Sør24.28+7.139.47
9Jack BjørnsenKristiansand OK24.30+7.159.48
10Øivind SæbøKristiansand OK27.54+10.3911.09
11Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK28.03+10.4811.13
12Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering28.59+11.4411.35
13Tor LohneSøgne og Songdalen OK29.02+11.4711.36
14Oluf BøckmanKristiansand OK29.18+12.0311.43
15Nils Arne JohannessenKristiansand OK30.49+13.3412.19
16Bjarne FærestrandKristiansand OK30.50+13.3512.20
17Jan BlandkjennKristiansand OK31.53+14.3812.45
18Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse33.43+16.2813.29
19Reidar SæstadKristiansand OK34.51+17.3613.56
20Fredrik B. OrdingIL Høvdingen35.07+17.5214.02
21Ole-Herman CappelenHisøy OK38.00+20.4515.12
22Widar Taxth LølandHisøy OK39.20+22.0515.44
23Øyvin SimonsenIL Imås40.27+23.1216.10
24Stein CowardOK Sør50.27+33.1220.10
0John HansenKristiansand OKdiskvalifisert
0Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
0Stein-Erik ScheieOK Sørdiskvalifisert
0Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

N-jenter

1 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirun JohannessenIL Høvdingen24.0024.00
2Amalie SyvertsenIL Høvdingen26.16+2.1626.16
3Linnea SyvertsenIL Høvdingen26.25+2.2526.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor