Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 15 juni 2017

H17

4 040 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL35.518.52
2Petter MoeSandefjord OK39.25+3.349.45
3Sturle FurlandSandefjord OK41.43+5.5210.19
4Jo Børre EikåsSandefjord OK42.24+6.3310.29
5Knut Ivar JohansenSandefjord OK46.15+10.2411.26
6Jon  NicolaysenSandefjord OK49.31+13.4012.15
7Anders Kristian HoltHedrum OL51.40+15.4912.47
8Einar KlavenesSandefjord OK58.02+22.1114.21
9Torgeir Dahl JørgensenSandefjord OK1.00.20+24.2914.56
10Eelco van RaaijHedrum OL1.01.41+25.5015.16
11Espen JohnsenHedrum OL1.04.56+29.0516.04
12Ludvig JohnsenHedrum OL1.06.39+30.4816.29
0Jørgen FjæreHedrum OLdiskvalifisert

D17

3 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK31.3410.10
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK32.56+1.2210.37
3Live Bredholt JørgensenNTNUI36.03+4.2911.37
4Anne Berit BredholtSandefjord OK43.18+11.4413.58
5Pernille NaufHedrum OL45.44+14.1014.45
6Kari Reppesgård HoltHedrum OL46.43+15.0915.04
7Vilde Bredholt JørgensenNTNUI49.07+17.3315.50
8Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK52.14+20.4016.50
9Alise KløvstadSandefjord OK56.35+25.0118.15
10Mona GjelstadSandefjord OK59.54+28.2019.19
11Elin BordøyHedrum OL1.02.24+30.5020.07
12Katrine van RaaijHedrum OL1.09.12+37.3822.19
13Tone Sølie LysnesHedrum OL1.14.51+43.1724.08
14May-Britt SkramdalHedrum OL1.22.34+51.0026.38

H15-16

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK29.289.30
2Jonas EikåsSandefjord OK33.07+3.3910.40
3Viljan van RaaijHedrum OL35.31+6.0311.27
4Kristoffer FjæreHedrum OL37.22+7.5412.03
5Kristian Juel JohannessenHedrum OL1.01.51+32.2319.57
6Ulrik Andre StrømHedrum OL1.05.51+36.2321.14
0Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert

H50

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roger LysnesHedrum OL34.1911.04
2Arne Håkon JørgensenSandefjord OK38.37+4.1812.27
3Per Einar StrømHedrum OL52.03+17.4416.47
4Tom Olav GurenSandefjord OK52.04+17.4516.47
5Kjetil KløvstadSandefjord OK57.01+22.4218.23
6Oskar KaaløySandefjord OK1.39.32+1.05.1332.06
0Tom AasrumHedrum OLdiskvalifisert

D50

2 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lill-Ann TorpSandefjord OK33.2914.18
2Hilde KløvstadSandefjord OK38.07+4.3816.17
3Kristin DahlSandefjord OK44.59+11.3019.13
4May-Britt ReppesgårdHedrum OL51.25+17.5621.58
5May NordkveldeHedrum OL58.11+24.4224.51

D70

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK54.3423.19
2Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.18.13+23.3933.25

H60

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NaufHedrum OL35.0214.58
2Per Dag NordkveldeHedrum OL46.54+11.5220.02

H70

2 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK29.3612.38
2Helge FossheimHedrum OL33.59+4.2314.31
3Bjørn Willy HansenSandefjord OK37.30+7.5416.01
4Roar LøkenSandefjord OK41.18+11.4217.38
5Magnar ReppesgårdHedrum OL42.29+12.5318.09
6Anton LommeHedrum OL44.28+14.5219.00
7Oddvar GjelstadSandefjord OK55.34+25.5823.44

D11-12

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL43.3319.21
2Ragne KlavenesSandefjord OK45.32+1.5920.14

D13-16C

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille MoltebergHedrum OL51.0422.41

H11-12

2 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK22.259.57
2Brage EikåsSandefjord OK28.00+5.3512.26
3Ludvig SkramdalHedrum OL41.06+18.4118.16
0Didrik Rønning BøeSandefjord OKdiskvalifisert

C-Voksne

2 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Solberg FredheimSandefjord OK24.2610.51
2Morten Fredheim SolbergSandefjord OK27.45+3.1912.20
3Kristin JohanssonHedrum OL28.56+4.3012.51
4Knut GjoneSandefjord OK41.50+17.2418.35
5Sissel BentsenHedrum OL1.05.20+40.5429.02

N-Jenter

2 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emilie NicolaysenSandefjord OK43.46+6.0021.02
0Kristin HagaHedrum OL24.1711.40
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK23.2611.15
0Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL27.3413.15
0Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK32.1215.28
0Daniella GjoneSandefjord OK19.139.14
0Amanda BjørgeSandefjord OK37.4618.09

N-Gutter

2 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ulrik GulliksenSandefjord OK43.19+15.3920.49
0Eirik EliassenSandefjord OK27.4013.18
0Sindre FurlandSandefjord OK20.139.43
0Børre Sander-RøkenesSandefjord OK42.33+14.5320.27
0Holger KjærlandHedrum OL25.3712.18
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK21.5510.32
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK31.04+3.2414.56
0Marcus WindikSandefjord OKdiskvalifisert

N-Voksne

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrun GjoneSandefjord OK22.0410.36
2Nina NicolaysenSandefjord OK23.02+0.5811.04
3Lill DürbeckHedrum OL30.21+8.1714.35
4Toril HagaHedrum OL37.45+15.4118.08

H13-14

2 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneSandefjord OK32.0913.44
2Anders KlavenesSandefjord OK34.41+2.3214.49
0Theodor BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
0Fredrik Berg-NielsenSandefjord OKdiskvalifisert

D13-14

2 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL44.4619.07
2Ingvild JohnsenHedrum OL53.03+8.1722.40
3Emilie Kleppan StampeSandefjord OK1.02.44+17.5826.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor