Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusellen Kleppeloen individuelle

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Kleppeloen individuelle
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 9 mai 2017

Klasser: Visa alla | DL | HL | DK | HK

Damer lang

3 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grethe StoklandGanddal IL28.448.27
2Inger Tone NygårdEgersund OK29.09+0.258.34
3Trine BolstadGanddal IL30.48+2.049.03
4Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)33.19+4.359.47
5Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb36.34+7.5010.45
6Mariann SveinsvollGanddal IL37.50+9.0611.07
7Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb40.11+11.2711.49
8Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)48.09+19.2514.09
9Kristin SkadsemGanddal IL49.24+20.4014.31
10Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb53.52+25.0815.50
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer lang

3 400 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb20.386.04
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)22.23+1.456.35
3Per Olav HaarrGanddal IL24.17+3.397.08
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering25.27+4.497.29
5Svein-Erik KvameGanddal IL26.34+5.567.48
6Gunnar PettersonEgersund OK27.05+6.277.57
7Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)27.36+6.588.07
8Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb27.47+7.098.10
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb28.09+7.318.16
10184425 U1 Ukjent løper184425NOTEAM28.15+7.378.18
11Per Frode SandalGanddal IL28.37+7.598.25
12Rune LodeÅlgård Orientering29.15+8.378.36
13Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb30.08+9.308.51
14Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)31.11+10.339.10
15189134 U1 Ukjent løper189134NOTEAM31.12+10.349.10
16Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb33.00+12.229.42
17Terje StokkelandÅlgård Orientering33.34+12.569.52
18Kjell SvihusGanddal IL33.57+13.199.59
19Per Ingar HadlandGanddal IL34.26+13.4810.07
20Jan Inge LundeGanddal IL34.44+14.0610.12
21Knut SkjævelandGanddal IL35.10+14.3210.20
22Olav HellandEgersund OK35.22+14.4410.24
23Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)36.41+16.0310.47
24Andreas MellemstrandGanddal IL44.43+24.0513.09
25Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb47.04+26.2613.50
0Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
0Nils Tore PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer kort

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)37.4613.59
2Mette GylandStavanger Orienteringsklubb50.47+13.0118.48
3Maria NilssonGanddal IL1.14.36+36.5027.37
0Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Berit Brandsberg RogdebergEgersund OKdiskvalifisert

Herrer kort

2 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)23.438.47
2Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)31.15+7.3211.34
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)34.31+10.4812.47
4Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)36.03+12.2013.21
5Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)39.24+15.4114.35
6Arild SvihusGanddal IL40.11+16.2814.52
7201920 U1 Ukjent løper201920NOTEAM40.52+17.0915.08
8Ludvig MellemstrandGanddal IL43.33+19.5016.07
9Fredrik HovstadGanddal IL46.42+22.5917.17
9Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL46.42+22.5917.17
11Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)46.43+23.0017.18
12David Jess LinjordGanddal IL52.07+28.2419.18
13Anders Jess LinjordGanddal IL52.14+28.3119.20
14Jens GylandStavanger Orienteringsklubb54.16+30.3320.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor