Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 2
Arrangørorganisasjon: IF Trauma
Dato: onsdag 19 april 2017

Damer 1

1 570 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering19.4912.37
2Tilde GunleifsenØyestad IF allianse20.43+0.5413.11
3Anniken FossnesHisøy OK21.04+1.1513.25
4Hannah SolbergFroland IL21.59+2.1014.00
4Kristin SolbergFroland IL21.59+2.1014.00
6Tonje JohnsenØyestad IF allianse23.00+3.1114.38
7Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse23.10+3.2114.45
8Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering31.41+11.5220.10

Damer 2

2 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma35.5015.51
2Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering43.35+7.4519.17
3Hanne EriksenVegårshei IL46.49+10.5920.42
4Wenche UlvshusIL Imås49.51+14.0122.03
5Gunda Marie BringsverdLia IL49.57+14.0722.06
6Mariann BjørkliØyestad IF allianse53.55+18.0523.51
7Rikke WernersenØyestad IF allianse1.00.51+25.0126.55
8Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering1.12.19+36.2931.59

Damer 3

2 280 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering25.0911.01
2Anna Sofie HoffHisøy OK27.01+1.5211.50
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering27.13+2.0411.56
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering28.15+3.0612.23
5Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering33.01+7.5214.28
6Nora JohansenHisøy OK34.15+9.0615.01
7Johanne TerjesenØyestad IF allianse37.36+12.2716.29
8Ingeborg BøbelIL Imås38.34+13.2516.54
9Karin SteenIF Trauma41.08+15.5918.02
10Anne Karin StigemoIL Imås42.04+16.5518.27
11Gerd-Torun RikeHisøy OK44.18+19.0919.25
12Kristin Krafft MyhrenHisøy OK50.50+25.4122.17
13Anne Grete BakkegaardIF Trauma52.47+27.3823.09
13Reidun StudshammenIF Trauma52.47+27.3823.09
15Tuva Krafft MyhrenHisøy OK55.42+30.3324.25
16Ann Mari StudsrudHisøy OK1.19.27+54.1834.50

Damer 4

2 970 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma31.0210.26
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK33.02+2.0011.07
3Fanny SkindloIF Trauma36.26+5.2412.16
4Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering36.40+5.3812.20
5Arnhild U. BråtenVegårshei IL37.54+6.5212.45
6Ada Helene OlsenIF Trauma39.00+7.5813.07
7Tone HirschIF Trauma39.35+8.3313.19
8Marianne HaugeHisøy OK40.03+9.0113.29
9Kari Timenes LaugenIL Imås40.50+9.4813.44
10Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering43.01+11.5914.29
11Henriette OlsenIF Trauma46.24+15.2215.37
12Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL49.40+18.3816.43
13Mari Reiersen JensenBirkenes IL50.56+19.5417.08
14Tove FossnesHisøy OK51.44+20.4217.25
15Tone SkindloHisøy OK53.47+22.4518.06
16Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering1.01.06+30.0420.34

Damer 5

3 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK33.509.41
2Malin HaugeHisøy OK39.16+5.2611.15
3Karine VestølVegårshei IL41.26+7.3611.52

Herrer 1

1 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering13.598.54
2Vemund HelsørFroland IL16.27+2.2810.28
3Sebastian GunleifsenØyestad IF allianse21.21+7.2213.35
4David SolbergFroland IL22.03+8.0414.02
5Sander DuusIK Grane Arendal Orientering31.47+17.4820.14
6Johan Francis EskiltHisøy OK39.12+25.1324.58
7Tobis TaraldsenHisøy OK41.55+27.5626.41

Herrer 2

2 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt Johan DalenHisøy OK30.0013.16
2Stian TrydalHope IL30.33+0.3313.31
3Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma33.49+3.4914.57
4Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering35.33+5.3315.43
5Amund FossnesHisøy OK35.46+5.4615.49
6Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering36.15+6.1516.02
7Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering40.15+10.1517.48
8Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering53.09+23.0923.31

Herrer 3

2 280 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering29.2812.55
2Isak KnutsenIF Trauma33.21+3.5314.37
3Bjørn SyvertsenIF Trauma36.09+6.4115.51
4Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering38.27+8.5916.51
5Bjørn BratlandIF Trauma39.22+9.5417.15
6Finn Tysland JohnsenIF Trauma47.07+17.3920.39
7Oskar KnudsenHisøy OK51.03+21.3522.23
8Nils-Henrik PedersenHisøy OK51.05+21.3722.24
9Thomas H FossnesHisøy OK51.17+21.4922.29
10Reidar GrøsleAustre Moland IL58.22+28.5425.35
11Halvor KnutsenIF Trauma1.02.06+32.3827.14
0Sivert PihlIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Herrer 4

2 970 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Chr. HirschIF Trauma29.399.58
2Are SkindloIF Trauma32.27+2.4810.55
3Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering33.48+4.0911.22
4Øystein VågsnesIF Trauma34.45+5.0611.42
5Georg SmedsaasHisøy OK38.53+9.1413.05
6Kjell BrevikIF Trauma39.38+9.5913.20
7Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering39.43+10.0413.22
8Inge SkjæveslandIF Trauma42.32+12.5314.19
9Glenn SolbergFroland IL42.41+13.0214.22
10Trond FossnesHisøy OK43.36+13.5714.40
11Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering45.10+15.3115.12
11Per Magne HoffHisøy OK45.10+15.3115.12
13Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering46.34+16.5515.40
14Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse47.20+17.4115.56
15Einar Krafft MyhrenHisøy OK49.35+19.5616.41
16Widar Taxth LølandHisøy OK50.26+20.4716.58
17Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering50.42+21.0317.04
18Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse53.27+23.4817.59
19Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering53.36+23.5718.02
20Arnulf ForsbergHisøy OK54.07+24.2818.13
21Kåre JørgensenHisøy OK56.36+26.5719.03
22Ove KjetsåOtra IL58.29+28.5019.41
23Eiliv Bjarne LønningenOtra IL59.28+29.4920.01
24Åge AashamarFlosta IL1.02.25+32.4621.00
25Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering1.08.48+39.0923.09
26Rolf MikkelsenIL Imås1.09.52+40.1323.31
0Tore Arvid EskiltHisøy OKdiskvalifisert
0Svein Ove GjeruldsenØyestad IF alliansediskvalifisert
0Stein R. JensenLia ILdiskvalifisert

Herrer 5

3 490 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1jon NilsenVegårshei IL27.527.59
2Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering28.57+1.058.17
3Anders VestølVegårshei IL29.31+1.398.27
4Sten Åge NygårdseterVegårshei IL32.25+4.339.17
5Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering32.38+4.469.21
6Aslak BlågestadIK Grane Arendal Orientering33.04+5.129.28
7Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL33.32+5.409.36
8Mads Henrik SandnesHope IL33.40+5.489.38
9Bjørn Idar SætranIF Trauma34.59+7.0710.01
10Håvard NilsenVegårshei IL36.42+8.5010.30
11Øyvind BratlandIF Trauma40.59+13.0711.44
12Ole Petter VestølVegårshei IL42.10+14.1812.04
13Svein RoslandHope IL43.50+15.5812.33
14Even FossumIK Grane Arendal Orientering44.48+16.5612.50
15Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering46.31+18.3913.19
16Øyvind HelsørFroland IL46.57+19.0513.27
17Finn PettersenGjerstad IL47.22+19.3013.34
18Geir BråtenVegårshei IL47.30+19.3813.36
19Egil FossumIK Grane Arendal Orientering47.42+19.5013.40
20Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse47.44+19.5213.40
21Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering48.06+20.1413.46
22Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering48.43+20.5113.57
23Einar EskiltHisøy OK50.40+22.4814.31
24Norman UglandØyestad IF allianse50.54+23.0214.35
25Inge HaugeHisøy OK51.00+23.0814.36
26Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse51.46+23.5414.49
27Øyvin SimonsenIL Imås55.38+27.4615.56
28Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering59.52+32.0017.09
29Kjell SandåkerIL Imås1.05.54+38.0218.52
0Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Nybegynner 1

1 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Ella Oline DrolsumIF Traumafullført
Tor Lodin DrolsumIF Traumafullført
Otto Johansen SmedsaasHisøy OKfullført
Ronja StoremyrIF Traumafullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor