Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Treningsløp Grudaskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Treningsløp Grudaskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 3 april 2017

Klasser: Visa alla | DA | HA | DB | HB

Damer A

2 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19.336.44
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19.47+0.146.49
3Aud Hognestad TaksdalGanddal IL19.49+0.166.50
4Ingrid LamarkGanddal IL23.42+4.098.10
5Vibeke LamarkGanddal IL23.51+4.188.13
6Anna TaksdalGanddal IL24.16+4.438.22
7Nora SvendsenGanddal IL26.35+7.029.10
8Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb31.10+11.3710.44
9Mariann SveinsvollGanddal IL34.35+15.0211.55
10Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38.27+18.5413.15
11Kristin SkadsemGanddal IL38.48+19.1513.22
12Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb41.18+21.4514.14
13Kristin BarvikGanddal IL43.29+23.5614.59
14Hilde OhrGanddal IL44.57+25.2415.30
15Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb57.52+38.1919.57
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt

Herrer A

2 900 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL16.435.45
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb17.17+0.345.57
3Joar EilevstjønnGanddal IL19.33+2.506.44
4Otte OmdalGanddal IL19.38+2.556.46
5Oddvar TaksdalGanddal IL19.46+3.036.48
6Fredrik SandalGanddal IL19.51+3.086.50
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb20.03+3.206.54
8Trond LamarkGanddal IL20.39+3.567.07
9Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb20.41+3.587.07
10Tallak LangmyrGanddal IL22.05+5.227.36
11Per Frode SandalGanddal IL23.17+6.348.01
12Andreas Nybak UrdalGanddal IL23.30+6.478.06
13Henning SundbyGanddal IL23.38+6.558.08
14Markus Andreas BreivoldGanddal IL24.25+7.428.25
14Tobias RøddeGanddal IL24.25+7.428.25
16Ole Kristian TaksdalGanddal IL24.42+7.598.31
17Tore SvendsenGanddal IL25.05+8.228.38
18Øyvind LamarkGanddal IL25.08+8.258.40
19Paul Terje HaarrGanddal IL25.23+8.408.45
20Per Ingar HadlandGanddal IL26.05+9.228.59
21Kjell SvihusGanddal IL26.30+9.479.08
22Bjarne GimreGanddal IL27.45+11.029.34
23Jonas Årvik SandalGanddal IL28.41+11.589.53
24Knut SkjævelandGanddal IL30.05+13.2210.22
25Jan Inge LundeGanddal IL30.46+14.0310.36
26Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb32.39+15.5611.15
27Erlend BremnesGanddal IL33.51+17.0811.40
28Aksel DommersnesGanddal IL34.53+18.1012.01
29Jakob Hovland WadelGanddal IL35.38+18.5512.17
30Ove OalandGanddal IL40.43+24.0014.02
0Thomas Barvik MælandGanddal ILdiskvalifisert
0Tore RøddeGanddal ILdiskvalifisert
0Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILdiskvalifisert
0Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILdiskvalifisert

Herrer B

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind RothGanddal IL17.0111.20
2Kristoffer TveitGanddal IL23.01+6.0015.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor