Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Ringsaker OK
Dato: onsdag 10 mai 2017

Elverum OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenH 13-14 (14)21.017.14
4Mats LindaasH 13-14 (14)24.17+3.168.22
7Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (9)36.32+13.2313.22
12Gaute LindaasH 13-14 (14)45.36+24.3515.43

Gjø-Vard OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Madeleine Aaslund JenackN-Åpen (33)42.4324.16
0Johannes HøieN-Åpen (33)27.4915.48
0Karen Haanes StrandlieN-Åpen (33)29.5416.59
0Isabel Elin Halmstad AndersenN-Åpen (33)57.2432.36
0Rikke Nordahl ØsterhusN-Åpen (33)57.1932.33
0Sivert Isak TorsethN-Åpen (33)38.0221.36
0Emilie Kloppbakken StenbrendenN-Åpen (33)43.1224.32
0Eline KravdalN-Åpen (33)26.0014.46
1Marie KravdalD 11-12 (4)22.138.08
1Kristine KravdalD 15-16 (5)21.257.12
2Emina Liné Halmstad AndersenD 11-12 (4)48.48+26.3517.52
2Even LienH 11-12 (9)25.40+2.319.24
2Lars LienH 13-14 (14)21.22+0.217.22
3Eiril Erlien SolerødD 11-12 (4)49.25+27.1218.06
3Agnethe HasliD 17-20 (6)26.48+2.588.48
3Sune Raknes SogstadH 15-16 (9)25.24+3.208.21
4Jasmin SchwammbergerD 17-20 (6)31.48+7.5810.27
5Tuva Fossheim AsplinD 15-16 (5)41.47+20.2214.04
5Live Raknes SogstadD 13-14 (11)30.46+6.2210.36
5Anna Emilie TorsethC-Åpen (5)54.20+20.0619.54
6Tage Raknes SogstadH 11-12 (9)35.59+12.5013.10
6Ole Edvard SnuggerudH 13-14 (14)28.30+7.299.49
11Annar Erlien SolerødH 13-14 (14)34.41+13.4011.57
0Kristine Haanes StrandlieD 17-20 (6)diskvalifisert
0Mats Ligaarden EggerN-Åpen (33)diskvalifisert
0Elias ÖhmanH 17-20 (7)diskvalifisert
0Tobias Halmstad AndersenH 13-14 (14)diskvalifisert

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Grunde IsaksætreH 15-16 (9)23.43+1.397.48

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Nikolai TesloN-Åpen (33)28.3916.16
2Berthe TesloD 15-16 (5)31.29+10.0410.36
3Ingeborg RognstadD 15-16 (5)32.34+11.0910.57
3Astrid RognstadD 13-14 (11)29.48+5.2410.16

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kamilla LomeD 15-16 (5)35.32+14.0711.57
5Marit SveenD 17-20 (6)37.25+13.3512.18
5Eirik Olsen KirkevikH 11-12 (9)33.54+10.4512.25
5Vegard RanestadH 13-14 (14)24.22+3.218.24
9Emma Bangstad BergersenD 13-14 (11)39.10+14.4613.30

Lillehammer OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Henrik JørgensenN-Åpen (33)28.0415.56
0Ville Langgård MunchN-Åpen (33)25.1214.19
0Ane BeitdokkenN-Åpen (33)24.1813.48
0Magnhild Kleppa MadslienN-Åpen (33)22.3712.51
0Ivar Kleppa MadslienN-Åpen (33)22.2312.43
0Ingrid JørgensenN-Åpen (33)20.0211.22
0Sofie TaraldsenN-Åpen (33)31.4318.01
1Martine SkjelsvikD 13-14 (11)24.248.24
1Jørgen Holm GrønengH 11-12 (9)23.098.28
2Ane Holm GrønengD 17-20 (6)25.45+1.558.28
2Birgit Kleppa MadslienD 13-14 (11)24.40+0.168.30
3Ole Gunnar Kleppa MadslienH 13-14 (14)23.40+2.398.09
7Sjur Holm GrønengH 13-14 (14)29.42+8.4110.14
9Anders TaraldsenH 13-14 (14)32.18+11.1711.08
10Sindre Grøv SvensenH 13-14 (14)34.01+13.0011.43

Løten o-lag

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Johanne BergC-Åpen (5)35.24+1.1012.58
6Oline HyttebakkD 13-14 (11)34.16+9.5211.48
6Martin AlfeiH 15-16 (9)31.39+9.3510.24
7Iver HyttebakkH 15-16 (9)33.49+11.4511.07
8Mathilde OustadD 13-14 (11)36.34+12.1012.36
10Henriette BergD 13-14 (11)46.54+22.3016.10
0June Rogstad BekkevoldD 13-14 (11)diskvalifisert

OL Toten-Troll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ole Solli KvikstadN-Åpen (33)19.0110.48
0Peder MoN-Åpen (33)31.3817.58
1Jakob MoH 15-16 (9)22.047.15
4Markus KvammeC-Åpen (5)48.08+13.5417.37
5Sigurd KvammeH 15-16 (9)30.54+8.5010.09

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sivert Mickelson StanderholenN-Åpen (33)23.0013.04
0Magnus Svaland DaleN-Åpen (33)22.5713.02

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Simen BallangrudH 17-20 (7)25.40+1.297.08

Ringsaker OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sander FjellsolN-Åpen (33)21.0511.58
0Laura FjellsolN-Åpen (33)32.3218.29
0Simen AntonsenN-Åpen (33)25.2714.27
0Mats KalgraffN-Åpen (33)23.5813.37
0Marie KalgraffN-Åpen (33)26.3315.05
4Thomas KalgraffH 11-12 (9)28.09+5.0010.18
4Even BordalH 15-16 (9)29.37+7.339.44
0Karina FjellsolN-Åpen (33)diskvalifisert
0Morten Aleksander HarkinnH 15-16 (9)diskvalifisert
Patrick JemtlandH 13-14 (14)diskvalifisert

Snertingdal IF Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Nilla RolandN-Åpen (33)33.0618.48
0Vilde HenriksveenN-Åpen (33)39.3122.27
0Therese HolmenN-Åpen (33)46.2726.23
4Ruth BratlienD 11-12 (4)54.55+32.4220.06
8Lars WallinH 13-14 (14)30.47+9.4610.36
0Erik WallinH 11-12 (9)diskvalifisert
0Mathias Engen -BodayH 11-12 (9)diskvalifisert
0Anders Kvamme FeldeH 15-16 (9)diskvalifisert

Vang OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Maren Bleken RudN-Åpen (33)22.1512.38
0Tuva MyklesetN-Åpen (33)39.1022.15
0Niklas MyklesetN-Åpen (33)39.1922.20
1Heidi Therese WiestD 17-20 (6)23.507.50
1Njaal Ellegaard MelbyH 17-20 (7)24.116.44
1Sunniva Alm-KristiansenC-Åpen (5)34.1412.32
2Eskil FrøislandH 17-20 (7)24.45+0.346.53
3Ola DåsnesH 11-12 (9)26.17+3.089.37
3Even LindaasH 17-20 (7)24.57+0.466.56
3Mina Bleken RudC-Åpen (5)36.14+2.0013.16
4Jostein Svaland DaleH 17-20 (7)25.03+0.526.58
4Emma DåsnesD 13-14 (11)30.40+6.1610.34
6Ole Johan BråtenH 17-20 (7)30.47+6.368.34
7Julie MyklesetD 13-14 (11)34.27+10.0311.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor