Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 30 september 2017 - søndag 1 oktober 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

380 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)2.045.26
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering2.336.42
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)3.4910.02
Pernille BreivoldGanddal IL2.567.43
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)3.048.04
Markus M. HellandEgersund OK3.088.14
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)2.256.21
Stine KleppaÅlgård Orientering2.497.24
Brage LaugalandÅlgård Orientering2.477.19
Vetle LaugalandÅlgård Orientering3.369.28
Ruben M. HellandEgersund OK3.299.10
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)3.178.38
Maren OftedalÅlgård Orientering2.135.50
Lea StokkelandÅlgård Orientering4.4712.35
Tea StokkelandÅlgård Orientering4.5913.06
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)2.467.16
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)4.2611.40

D -10

380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering1.545.00
2Julie M HellandEgersund OK2.05+0.115.28
3Norah BreivoldGanddal IL2.17+0.236.00
4Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)2.20+0.266.08

D 11-12

380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL1.514.52
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.57+0.065.07
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK2.00+0.095.15
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)2.04+0.135.26
Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

D 13-16B

380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering2.366.50

C-Åpen

380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)1.293.54
2Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)2.06+0.375.31
3Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)2.42+1.137.06
4Helga AaslidEgersund OK2.54+1.257.37

D 50-

380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marita HernandezOL Toten-Troll1.494.46
2Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.50+0.014.49
3Helen LomelandÅlgård Orientering2.03+0.145.23
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)2.03+0.145.23
5Ann Karin TjørhomGanddal IL2.12+0.235.47

D 60-

380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK3.118.22

D 70-

380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb3.158.33

H -10

380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)1.504.49
2Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)1.58+0.085.10
3Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)2.10+0.205.42
4Marius RøddeGanddal IL2.16+0.265.57
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)2.20+0.306.08

H 11-12

380 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.464.38
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1.53+0.074.57
3Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)1.58+0.125.10

H 17-A kort

380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.555.02

H 50-

380 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.273.48
2Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.31+0.043.59
3Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.41+0.144.25
4Trond LamarkGanddal IL1.47+0.204.41
5Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.59+0.325.13
6Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)2.08+0.415.36
7Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb2.30+1.036.34

H 60-

380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK1.394.20
2Ove OalandGanddal IL1.54+0.155.00
3Terje StokkelandÅlgård Orientering2.06+0.275.31
4Harry BreilandÅlgård Orientering2.08+0.295.36

H 70-

380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir HusdalTIF Viking2.125.47
2Jan VærpSøgne og Songdalen OK2.15+0.035.55
3Knut SkjævelandGanddal IL2.18+0.066.03
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.21+0.096.11
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb2.24+0.126.18
Tormod AaslidEgersund OKdiskvalifisert

H 13-16

380 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.223.35
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.25+0.033.43
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.25+0.033.43
4Tobias RøddeGanddal IL1.26+0.043.46
5Samuel KleppaÅlgård Orientering1.28+0.063.51
6Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.33+0.114.04
7Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.34+0.124.07
7Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.34+0.124.07
7Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.34+0.124.07
7Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.34+0.124.07
11Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1.35+0.134.10
12Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1.38+0.164.17
12Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.38+0.164.17
14Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.40+0.184.23
14Jonas Årvik SandalGanddal IL1.40+0.184.23
16Aksel DommersnesGanddal IL1.44+0.224.33
17Øyvind LamarkGanddal IL1.45+0.234.36
18Erlend BremnesGanddal IL1.47+0.254.41
19Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1.54+0.325.00
20Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)2.03+0.415.23

D 13-16

380 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.293.54
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.34+0.054.07
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.37+0.084.15
3Nora SvendsenGanddal IL1.37+0.084.15
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1.37+0.084.15
6Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1.38+0.094.17
7Ida MonsenEgersund OK1.41+0.124.25
8Alida OftedalÅlgård Orientering1.47+0.184.41
9Ingrid LamarkGanddal IL1.53+0.244.57
10Julie PuntervoldEgersund OK1.59+0.305.13

H 17-

380 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1.153.17
2Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)1.20+0.053.30
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.21+0.063.33
3Erik LimaGanddal IL1.21+0.063.33
5Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.23+0.083.38
6Per Ivar StoklandGanddal IL1.24+0.093.41
7Rune SvihusFrøyland Ski og Fritid1.25+0.103.43
8Håvard SvihusFrøyland Ski og Fritid1.29+0.143.54
8Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.29+0.143.54
10Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.31+0.163.59
11Gunnar PettersonEgersund OK1.32+0.174.02
12Kenneth MydlandEgersund OK1.34+0.194.07
13Bjørn Idar SætranIF Trauma1.35+0.204.10
14Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.39+0.244.20
15Oddvar TaksdalGanddal IL1.42+0.274.28
15Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.42+0.274.28
17Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.49+0.344.46

D 17-

380 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.303.56
2Kristina VollHaugesund IL Orientering1.42+0.124.28
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK1.46+0.164.38
4Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)1.52+0.224.54
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.52+0.224.54
6Trine BolstadGanddal IL1.53+0.234.57
7Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.56+0.265.05
8Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering2.15+0.455.55
9Anita SælevikHaugesund IL Orientering2.25+0.556.21

B åpen

380 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore RøddeGanddal IL1.474.41
2Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL2.33+0.466.42
3Maria NilssonGanddal IL2.44+0.577.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor