Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 3
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 26 april 2017

Damer 1

1 460 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse10.217.05
2Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering14.27+4.069.53
3Karen HelsørFroland IL14.41+4.2010.03
4Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma15.27+5.0610.34
5Hannah Broers DamsgaardHisøy OK19.08+8.4713.06
6Rikke FlatenHisøy OK22.32+12.1115.26
7Elin DaleHisøy OK22.35+12.1415.28
8Ann-Kristin TønnesenHisøy OK22.38+12.1715.30
9Vilde BørresenHisøy OK22.43+12.2215.33
10Hanna SundbyHisøy OK24.01+13.4016.26

Damer 2

1 770 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering16.089.06
2Therese NilsenIL Imås16.34+0.269.21
3Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma19.33+3.2511.02
4Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma20.47+4.3911.44
5Kamilla StudsrudHisøy OK23.34+7.2613.18
6Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering23.57+7.4913.31
7Wenche UlvshusIL Imås24.05+7.5713.36
8Gunda Marie BringsverdLia IL24.08+8.0013.38
9Mariann BjørkliØyestad IF allianse28.15+12.0715.57

Damer 3

2 090 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering15.197.19
2Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16.03+0.447.40
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16.28+1.097.52
4Karin SteenIF Trauma18.30+3.118.51
5Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering18.46+3.278.58
6Anna Sofie HoffHisøy OK19.19+4.009.14
7Reidun StudshammenIF Trauma20.36+5.179.51
8Tuva Krafft MyhrenHisøy OK20.55+5.3610.00
9Ingeborg BøbelIL Imås22.03+6.4410.33
10Kristin Krafft MyhrenHisøy OK22.14+6.5510.38
11Gerd YttervikHisøy OK27.59+12.4013.23
12Ann Mari StudsrudHisøy OK30.55+15.3614.47

Damer 4

2 090 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma12.406.03
2Fanny SkindloIF Trauma14.01+1.216.42
3Tone HirschIF Trauma14.41+2.017.01
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL15.19+2.397.19
5Ada Helene OlsenIF Trauma15.25+2.457.22
6Marianne HaugeHisøy OK16.18+3.387.47
7Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse17.56+5.168.34
8Marianne TønsethIK Grane Arendal Orientering18.46+6.068.58
9Tove FossnesHisøy OK19.31+6.519.20
10Henriette OlsenIF Trauma20.38+7.589.52
11Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering23.42+11.0211.20
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Kirsten Blakstad CappelenHisøy OKikke startet

Damer 5

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK15.336.08
2Malin HaugeHisøy OK18.20+2.477.14
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK20.53+5.208.15

Herrer 1

1 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund HelsørFroland IL14.4610.06
2Heine Joansen SmedsaasHisøy OK16.13+1.2711.06
3Olav MoheimIK Grane Arendal Orientering17.11+2.2511.46

Herrer 2

1 770 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torjus, Larsen LægreidIF Trauma13.027.21
2 MoheimIK Grane Arendal Orientering15.42+2.408.52
2Sander ØveråsIL Imås15.42+2.408.52
4Harald ØveråsIL Imås18.18+5.1610.20
5Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma19.26+6.2410.58
6Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma19.34+6.3211.03
7Jens Thorbjørn HåversenIK Grane Arendal Orientering23.29+10.2713.16
8Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering36.50+23.4820.48
Jonas Okkenhaug BratlandIF Traumadiskvalifisert
Henrik JonesIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Herrer 3

2 090 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak KnutsenIF Trauma14.116.47
2Ove KjetsåOtra IL15.58+1.477.38
3Tony HalsallOtra IL16.39+2.287.57
4Oskar KnudsenHisøy OK16.54+2.438.05
5Thomas H FossnesHisøy OK18.21+4.108.46
6Ben JonesIK Grane Arendal Orientering18.42+4.318.56
7Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse18.51+4.409.01
8Reidar GrøsleAustre Moland IL21.24+7.1310.14
9Eiliv Bjarne LønningenOtra IL21.29+7.1810.16
10Are HagerupIF Trauma25.19+11.0812.06
11Bjørn BratlandIF Trauma25.30+11.1912.12
12Kurt Johan DalenHisøy OK28.07+13.5613.27
Halvor KnutsenIF Traumadiskvalifisert

Herrer 4

2 090 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma12.366.01
2Henrik Chr. HirschIF Trauma12.41+0.056.04
3Are SkindloIF Trauma13.59+1.236.41
4Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering14.04+1.286.43
5Øystein VågsnesIF Trauma14.14+1.386.48
6Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering14.38+2.027.00
7Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering14.55+2.197.08
8Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse15.04+2.287.12
9Jan JohnsenØyestad IF allianse15.48+3.127.33
10Torstein Thorsen EkernHisøy OK15.54+3.187.36
11Per Magne HoffHisøy OK15.56+3.207.37
12Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering15.58+3.227.38
13Tor OlsenIF Trauma16.15+3.397.46
14Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering17.23+4.478.19
15Einar Krafft MyhrenHisøy OK17.26+4.508.20
16Erik Broers DamsgaardHisøy OK17.35+4.598.24
17Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering18.05+5.298.39
18Kjell BrevikIF Trauma19.14+6.389.12
19Rune LandsverkØyestad IF allianse19.58+7.229.33
20Inge HaugeHisøy OK20.01+7.259.34
21Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering20.04+7.289.36
22Widar Taxth LølandHisøy OK20.33+7.579.49
23Kristen DalandIL Imås21.00+8.2410.02
24Kåre JørgensenHisøy OK22.30+9.5410.45
25Åge AashamarFlosta IL22.46+10.1010.53
26Rolf MikkelsenIL Imås22.57+10.2110.58
27Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering23.36+11.0011.17
28Tilen KlincIK Grane Arendal Orientering23.56+11.2011.27
29Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering24.28+11.5211.42
30Olav RøyslandIK Grane Arendal Orientering1.34.29+1.21.5345.12
Stein R. JensenLia ILdiskvalifisert

Herrer 5

2 530 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL13.205.16
2Per Olav NærestadIF Trauma14.28+1.085.43
3Jon NilsenVegårshei IL14.53+1.335.52
4Even FossumIK Grane Arendal Orientering16.04+2.446.21
5Aslak BlågestadIK Grane Arendal Orientering16.07+2.476.22
6Helge FossøyØyestad IF allianse16.58+3.386.42
7Mads Henrik SandnesHope IL17.06+3.466.45
8Bjørn Idar SætranIF Trauma17.25+4.056.53
9Per Kristian TømtIL Imås17.38+4.186.58
10Øyvind HelsørFroland IL18.38+5.187.21
11Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering18.43+5.237.23
12Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering19.19+5.597.38
13Ole-Herman CappelenHisøy OK20.02+6.427.55
14Ole Petter VestølVegårshei IL20.12+6.527.59
15Svein RoslandHope IL21.32+8.128.30
16Einar EskiltHisøy OK22.26+9.068.52
17Øyvin SimonsenIL Imås22.47+9.279.00
17Norman UglandØyestad IF allianse22.47+9.279.00
19Øyvind BratlandIF Trauma22.50+9.309.01
20Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering23.09+9.499.09
21Finn PettersenGjerstad IL26.14+12.5410.22
22Andreas SælsbråtenIF Trauma26.27+13.0710.27

Nybegynner 1

1 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari SundbyHisøy OKfullført
Christian ÅnonsenØyestad IF alliansefullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor