Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 9
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 21 juni 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort A | Kort B

Lang

5 800 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK44.587.45
2Thomas NipenBækkelaget49.10+4.128.28
3Jørgen Mathias NipenBækkelaget50.43+5.458.44
4Svein NygårdNorges Bank BIL51.25+6.278.51
5Sindre LangaasNydalens SK55.04+10.069.29
6Stein H.  HagenStein Hagen Consulting55.46+10.489.36
7Steinar  LågVBIL56.48+11.509.47
8Lars Karelius NoerNRK57.33+12.359.55
9Stefan RingStatnett BIL58.08+13.1010.01
10Guttorm L EggeOslostudentenes IK58.44+13.4610.07
11Jon FixdalIL Koll58.57+13.5910.09
12Morten HeirFossum IF59.01+14.0310.10
13Eivind RuthVBIL59.23+14.2510.14
14Bjørn GrindeOslostudentenes IK59.25+14.2710.14
15Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.01.23+16.2510.35
16Michael DähnNydalen SK1.03.00+18.0210.51
17Halvor AurmoHeming Orientering1.03.15+18.1710.54
18Knut BårtveitBø OL1.05.42+20.4411.19
19Jan Fredrik HelgakerVBIL1.08.11+23.1311.45
20Morten WettergreenFossum IF1.09.59+25.0112.03
21Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.11.20+26.2212.17
22Ståle HeitmannFossum IF1.11.57+26.5912.24
23Endre HallanNorconsult BIL1.12.18+27.2012.27
24Øystein BjergaPrivat1.14.27+29.2912.50
25Jon LahlumIL GeoForm1.15.02+30.0412.56
26Harald Østgaard LundIL GeoForm1.16.42+31.4413.13
27Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.21.58+37.0014.07
28John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.22.00+37.0214.08
29Mariken HomleidIL GeoForm1.24.14+39.1614.31
30Erik StordalAsker Skiklubb1.24.59+40.0114.39
31Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske1.26.44+41.4614.57
32Nils IhlenIL Koll1.29.10+44.1215.22
33Håkon BuggePrivat1.33.09+48.1116.03
34Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

4 100 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenOpen iT35.028.32
2Kjell MarksetIL Koll38.38+3.369.25
3Pål DahleOppsal Orientering41.13+6.1110.03
4Stig HeirAsker Skiklubb42.02+7.0010.15
5Harald IweIL GeoForm42.26+7.2410.20
6Britta FismenFossum IF44.04+9.0210.44
7Olav HasaasFossum IF44.40+9.3810.53
8Einar JensenNydalens SK46.11+11.0911.15
9Arnt Ove TakvamFearnsport46.16+11.1411.17
10Peer StiansenNydalens SK47.23+12.2111.33
11Ellen TurterNydalens SK48.40+13.3811.52
12Jurijs SenbergsVBIL48.44+13.4211.53
13Tore SundtjønnSparebank149.14+14.1212.00
14Andre RøIL GeoForm50.02+15.0012.12
15Richard BlomFBI50.07+15.0512.13
16Trude FixdalIL Koll50.27+15.2512.18
17Jacob DybwadHeming Orientering/Wsp51.05+16.0312.27
18Sigbjørn ModalsliFossum IF51.06+16.0412.27
19Kristin GoaIL GeoForm51.09+16.0712.28
20Knut Bjarne  SætreBærum kommune51.23+16.2112.31
21Knut Anders LøkenFossum IF51.31+16.2912.33
22Gunnhild SundtjønnSparebank151.39+16.3712.35
23Lars ChristensenVBIL52.38+17.3612.50
24Trond MøretrøKolbotn & Skimt OL53.42+18.4013.05
25Håkon BørliFossum IF54.27+19.2513.16
26Helge RevhaugRingerike OL55.04+20.0213.25
27Karen BjergaardNydalens SK55.20+20.1813.29
28Jørgen RennemoPrivat55.21+20.1913.30
29Hans-Kristian AlvebergWhylot IL55.30+20.2813.32
30Hans Henrik FremmingMeteorologen55.32+20.3013.32
31Vidar ElvekrokEiker OL55.36+20.3413.33
32Rune HultgreenPrivat56.35+21.3313.48
33Venche BjerkreimFossum IF57.02+22.0013.54
34Harald RikheimRådtassene59.48+24.4614.35
35Per StedjeØstmarka OK1.00.14+25.1214.41
36Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.00.45+25.4314.49
37Tom EdvardsenIL Koll1.00.58+25.5614.52
38Øivind GylverAsker Skiklubb1.01.25+26.2314.58
39Egil HusethKamp Vestheim1.01.58+26.5615.06
40Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.04.08+29.0615.38
41Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.05.44+30.4216.01
42Peter NylundHaugerud IF1.06.06+31.0416.07
43Kjersti ThoStabæk IF1.06.28+31.2616.12
44Tone Jahren Herud Fossum IF1.08.13+33.1116.38
44Anne Marit BjergaardNydalens SK1.08.13+33.1116.38
46Skage GrønnebergHeming Orientering1.08.30+33.2816.42
47Tormod HegdalHeming Orientering1.08.39+33.3716.44
48Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.08.53+33.5116.48
49Grete BerntsenMåren OK1.12.12+37.1017.36
50Helge BjaalandHeming Orientering1.12.35+37.3317.42
51Nora UrsinBærum kommune1.14.32+39.3018.10
52Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.18.31+43.2919.09
53Jakob HaldorsenIL GeoForm1.35.33+1.00.3123.18
54Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.40.39+1.05.3724.32
55Eilen Arctander VikIL Koll1.42.24+1.07.2224.58
56Jon EverettIL GeoFormikke godkjent
57Poul TranborgVBILikke godkjent
58Jørn OuromBacke Prosjektikke godkjent
59Torstein SchelleAimitikke godkjent

Kort A

2 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPrivat26.0311.50
2Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat31.05+5.0214.07
3Bjørn EgnerHeming Orientering34.41+8.3815.45
4Anne Regine BakstadFriskis&Svettis37.08+11.0516.52
5Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF41.18+15.1518.46
6Inger Johanne  EikelandNydalens SK48.52+22.4922.12
7Hildegunn GrønsethFossum IF48.55+22.5222.14
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL49.37+23.3422.33
9Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK54.55+28.5224.57
10Magne GrandeIL Koll55.50+29.4725.22
11Carl-Fredrik KolderupStabæk IF59.38+33.3527.06
12Joanna HeggblomPrivat1.03.43+37.4028.57
13Fia StenlundPrivat1.03.46+37.4328.59
14Sigurd HaugerudIL GeoForm1.07.29+41.2630.40
15Erik NatvigPrivat1.12.03+46.0032.45
16Eva FixdalHeming Orientering1.27.29+1.01.2639.45
17Johan TheisenKolbotn & Skimt OLikke godkjent
18Kathy KelleyIL GeoFormikke godkjent

Kort B

2 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola TellesbøTikampen25.588.57
2Erik WollengTikampen33.46+7.4811.38
3Henrik BullTikampen37.17+11.1912.51
4Fredrik NæssTikampen38.43+12.4513.21
5Trym AssersonTikampen43.25+17.2714.58
6Alexander RødstenHeming Orientering44.41+18.4315.24
7Haakon FranckeTikampen50.10+24.1217.17
8Simen AmloTikampen55.26+29.2819.06
9Kåre KnudsenIL GeoForm57.11+31.1319.43
10Sturle HånesIL GeoForm1.06.06+40.0822.47
11Siri BruskelandPrivat1.11.00+45.0224.28
12Caroline HeggelundPrivat1.11.32+45.3424.40
13Dani KristiansenPrivatikke godkjent
14Harald AulieIL Kollikke godkjent
15Tor Christian SaltvikPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor