Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 6
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 31 mai 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

6 000 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesIL Tyrving42.297.04
2Øystein  PettersenNydalen SK47.30+5.017.55
3Svein NygårdNorges Bank BIL57.16+14.479.32
4Per SlungaardIL Tyrving58.02+15.339.40
5Harald IweIL GeoForm1.01.06+18.3710.11
6Tore SagvoldenØstmarka OK1.01.42+19.1310.17
7Knut BårtveitBø OL1.03.51+21.2210.38
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.05.23+22.5410.53
9Audun BerganNydalen SK1.06.07+23.3811.01
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.07.59+25.3011.19
11Ståle HeitmannFossum IF1.08.28+25.5911.24
12Eivind RuthVBIL1.10.44+28.1511.47
13Erik HolterLarvik OK1.11.50+29.2111.58
14Toril NesNydalen SK1.14.35+32.0612.25
15Hallvard KorenOK Moss1.15.09+32.4012.31
16Åse BerganNydalen SK1.16.31+34.0212.45
16Harald Østgaard LundIL GeoForm1.16.31+34.0212.45
18Einar ThorstensenKamp Vestheim1.18.19+35.5013.03
19Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.19.43+37.1413.17
20Nils BerganNydalen SK1.20.10+37.4113.21
21Lise HorntvedtLarvik OK1.22.38+40.0913.46
22Mariken HomleidIL GeoForm1.26.26+43.5714.24
23Håkon BuggePrivat1.58.18+1.15.4919.43
24Jacob DybwadHeming Orientering/Wspikke godkjent

Mellom

4 000 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen JakobsenNTNUI39.439.55
2Terje MathisenOpen iT40.31+0.4810.07
3Rolv Anders SystadLyn Ski42.34+2.5110.38
4Eskil ÅsmulOL Trollelg43.37+3.5410.54
5Paul SolheimWhylot IL43.55+4.1210.58
6Odd Arne LianVeidekke44.02+4.1911.00
7Bjørn Are CarlssonFossum IF44.25+4.4211.06
8Knut Anders LøkenFossum IF44.38+4.5511.09
9Trygve Sunde KolderupHeming Orientering45.28+5.4511.22
10Emma Lahdekorpi- -46.05+6.2211.31
11Elena GrandNydalens SK47.13+7.3011.48
12Lars BenestadGrane IL47.26+7.4311.51
13Jan Fredrik HelgakerVBIL47.32+7.4911.53
14Christian Fredrik BorgIL Koll48.28+8.4512.07
15Erik SauarUllevål48.30+8.4712.07
16Lars OnstadOslostudentenes IK48.42+8.5912.10
17Kjersti SkantzeIL Tyrving49.04+9.2112.16
18Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske50.07+10.2412.31
19Olav TorgersenBækkelagets SK50.37+10.5412.39
20Marianne NjåsteinIL Tyrving50.43+11.0012.40
21Jens HetlandNydalens SK52.06+12.2313.01
22Esben BachOslostudentenes IK52.11+12.2813.02
23Brita SauarStatoil BIL52.14+12.3113.03
24Sigbjørn ModalsliFossum IF52.30+12.4713.07
25Trude FixdalIL Koll53.16+13.3313.19
26Jurijs SenbergsVBIL53.53+14.1013.28
27Kristin Dale SelvigNydalens SK54.37+14.5413.39
28Ellen TurterNydalens SK54.51+15.0813.42
29Anne DanielsenNydalens SK57.29+17.4614.22
30Stein MyhreOslo sporveier BIL58.39+18.5614.39
31Egil HusethKamp Vestheim59.40+19.5714.55
32Pål W. HanssenBDO BIL59.41+19.5814.55
33Runa SkyttersæterHeming Orientering1.00.28+20.4515.07
34Birgit KorvaldNydalens SK1.00.48+21.0515.12
35Ole Martin StormyrengenIndre Østfold OK1.02.52+23.0915.43
36Halvard BjørgumVBIL1.02.59+23.1615.44
37Hans-Kristian AlvebergWhylot IL1.03.11+23.2815.47
38Maria TorgersenBækkelagets SK1.03.20+23.3715.50
39Alexandra DevikOslostudentenes IK1.03.21+23.3815.50
40Øivind GylverAsker Skiklubb1.03.38+23.5515.54
41Finn GangePrivat1.04.09+24.2616.02
42Peter NylundHaugerud IF1.04.47+25.0416.11
43Roar NydalAsker Skiklubb1.05.20+25.3716.20
44Tom EdvardsenIL Koll1.06.20+26.3716.35
45Roger MostueOppsal Orientering1.07.17+27.3416.49
46Lars ChristensenVBIL1.08.20+28.3717.05
47Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.10.16+30.3317.34
48Maiken KorsagerAsker Skiklubb1.10.20+30.3717.35
49Kjersti ThoStabæk IF1.11.08+31.2517.47
50Petter ChristensenVBIL1.11.31+31.4817.52
51Kim RudKolding OK1.13.34+33.5118.23
52Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.16.16+36.3319.04
53 OmmundsenVBIL1.16.20+36.3719.05
54Silje SlungaardIL Tyrving1.22.57+43.1420.44
55Bjørn MyhrPrivat1.28.19+48.3622.04
56Kåre KnudsenIL GeoForm1.36.00+56.1724.00
56Sigurd HaugerudIL GeoForm1.36.00+56.1724.00
58Martin Lakså- -1.37.41+57.5824.25
59Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.58.06+1.18.2329.31
60Nora UrsinBærum kommuneikke godkjent
61Per-Arne RøstadsandNydalens SKikke godkjent
62Thorbjørn BreistrandNydalens SKikke godkjent
63Christine GjermoØstmarka OKikke godkjent

Kort

2 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPrivat20.0810.04
2Harald AulieIL Koll22.38+2.3011.19
3Roar BjordalOppsal Orientering25.03+4.5512.31
4Kjetil JacobsenHamar OK25.28+5.2012.44
4Maren Vik EdvardsenIL Koll25.28+5.2012.44
6Frida AamotNydalens SK26.54+6.4613.27
7Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF26.59+6.5113.29
8Morten HjelmVBIL27.52+7.4413.56
9Tone Jahren Herud Fossum IF31.46+11.3815.53
10Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF34.28+14.2017.14
10Anne NydalAsker Skiklubb34.28+14.2017.14
12Ingvald SevaldsonIL GeoForm44.09+24.0122.04
13Eilen Arctander VikIL Koll51.35+31.2725.47
14Eva FixdalHeming Orientering1.14.19+54.1137.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor