Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 1
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 19 april 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 300 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian NilssonOK Løftan44.558.28
2Haakon IngvaldsenIF KIF44.57+0.028.28
3Holger SchlaupitzNOTEAM45.21+0.268.33
4Stefan RingStatnett BIL46.11+1.168.42
5Mikael OlaussonOslostudentenes IK47.12+2.178.54
6Gard LindsethNydalens SK47.40+2.458.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Mats NordbrødenHalden SK50.22+5.279.30
8Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg Orienteringslag50.25+5.309.30
9Daniel FløtreKongsberg OL50.54+5.599.36
10Espen WigaardOppsal Orientering52.49+7.549.57
11Knut BårtveitBø OL56.58+12.0310.44
12Morten TangenOK Moss57.51+12.5610.54
13Anders Puntervold HammerHeming Orientering59.25+14.3011.12
14Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.01.22+16.2711.34
15Knut OnsagerIL GeoForm1.02.09+17.1411.43
16Ketil BergeVestre Akers SK1.02.13+17.1811.44
17Elias P RuudLillomarka OL1.03.28+18.3311.58
18Øystein KildahlØstmarka OK1.03.32+18.3711.59
19Peer StiansenNydalens SK1.03.52+18.5712.03
20Jan Fredrik HelgakerVBIL1.03.53+18.5812.03
21Harald IweIL GeoForm1.06.16+21.2112.30
22Jon LahlumIL GeoForm1.07.53+22.5812.48
23Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.08.20+23.2512.53
24Per OsenStatoil Oslo BIL1.09.00+24.0513.01
25John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.09.45+24.5013.09
26Harald Østgaard LundIL GeoForm1.15.35+30.4014.15
27Kjetil Sverdrup-ThygesonPrivat1.19.00+34.0514.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
28Håkon BuggePrivat1.20.09+35.1415.07
29Ståle HeitmannFossum IF1.22.45+37.5015.36 Last ned GPS-spor i gpx-format
30Bjørn MyhrPrivat1.44.17+59.2219.40

Mellom

4 000 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon KaarbyNydalens SK35.318.52
2Kjell MarksetIL Koll37.07+1.369.16
3Eskil ÅsmulOL Trollelg39.41+4.109.55
4Trond HegnaAsker Skiklubb40.33+5.0210.08
5Per Morten LefdahlOEC Consulting40.47+5.1610.11
6Vidar BerteigIL GeoForm41.30+5.5910.22
7Martin GranlySiemens Oslo42.16+6.4510.34
8Andreas ErichsenNydalen SK42.43+7.1210.40
9Toril HallanLillomarka OL42.49+7.1810.42
10Eivind RuthVBIL43.04+7.3310.46
10Einar ThorstensenKamp Vestheim43.04+7.3310.46
12Jacob DybwadHeming Orientering/Høyer Finseth43.21+7.5010.50
13Karl Aasmund ErøySamtalen AS43.41+8.1010.55
14Lars BenestadGrane IL43.50+8.1910.57
15Maren KaarbyNydalens SK44.40+9.0911.10
16Gunnar HaldenNydalens SK44.45+9.1411.11
17Paul SolheimJernbaneverket45.04+9.3311.16
18Ellen TurterNydalens SK46.36+11.0511.39
19Tor LahlumKolbotn og Skimt OL47.10+11.3911.47
20Erik HolterLarvik OK47.15+11.4411.48
21Helge LyeIL Tyrving47.20+11.4911.50
22Hans-Kristian AlvebergNOTEAM48.19+12.4812.04
22Håvard ChristiansenNOTEAM48.19+12.4812.04
24Espen MesselIL Koll48.21+12.5012.05
25Anne DanielsenNydalens SK48.35+13.0412.08
26Bjørn Are  CarlssonFossum IF48.36+13.0512.09
27Sigbjørn ModalsliFossum IF49.32+14.0112.23
28Roar SigurdsenRingnes BIL50.27+14.5612.36
29Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske51.17+15.4612.49
30Jens HetlandNydalens SK51.47+16.1612.56
31Hasse BergstrømIL Tyrving52.32+17.0113.08
32Trude FixdalIL Koll53.23+17.5213.20
33Endre HallanLillomarka OL53.35+18.0413.23
33Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving53.35+18.0413.23
35Harald RikheimRådtassene54.05+18.3413.31
36Paul HinschMicado54.19+18.4813.34
37Nils Jørgen BrodinByggmesterforbundet55.32+20.0113.53
38Øivind GylverAsker Skiklubb56.46+21.1514.11
39Margrete EngzeliusAsker Skiklubb57.03+21.3214.15
40Birgit KorvaldNydalens SK58.18+22.4714.34
41Halvard BjørgumVBIL59.42+24.1114.55
42Esben BachOslostudentenes IK1.00.05+24.3415.01
43Peter NylundHaugerud IF1.00.07+24.3615.01
44Hans Henrik FremmingMeteorologen1.01.23+25.5215.20
45Øyvind FidjeFidji Skiorientering1.05.23+29.5216.20
46Jarle NilsenSiemens Oslo1.05.26+29.5516.21
47Maren NorderudIL Tyrving1.05.54+30.2316.28
48Thor NorderudIL Tyrving1.06.07+30.3616.31
49Maria TorgersenBækkelagets SK1.06.10+30.3916.32
50Erik SolheimNOTEAM1.08.18+32.4717.04
51Nora UrsinBærum kommune1.08.26+32.5517.06
52 Tor OmmundsenVBIL1.08.38+33.0717.09
53Kjetil JacobsenHamar OK1.09.43+34.1217.25
54Rune HultgreenOpsahl1.10.36+35.0517.39
55Maren Vik EdvardsenIL Koll1.13.11+37.4018.17
56Marte EdvardsenIL Koll1.13.13+37.4218.18
57Eyvind AasIL GeoForm1.15.42+40.1118.55
58Linda FredhOK Moss1.22.54+47.2320.43
59Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.29.23+53.5222.20
60Kjersti ThoStabæk IF1.31.09+55.3822.47
61Tom IbsenLommedalens IL1.43.53+1.08.2225.58
62Sigurd HaugerudIL GeoForm2.15.37+1.40.0633.54
64Berit Sofie WiklundNydalens SKikke godkjent
65Knut Anders LøkenFossum IFikke godkjent
66Peder NatvigNorges Bank BILikke godkjent
John EveretPrivatikke godkjent

Kort

1 900 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleidis LøkenHeming Orientering19.1210.06
2Per OngstadPrivat21.26+2.1411.16
3Alexandra DevikOslostudentenes IK23.25+4.1312.19
4Odd KletteliBækkelagets SK24.46+5.3413.02
5Eirik HatlenHauketo IF25.46+6.3413.33
6Ildiko HorvatiIL Tyrving26.07+6.5513.44
7György HorvatiIL Tyrving27.46+8.3414.36
8Eirik GrytliPrivat27.53+8.4114.40
9Frida Næss UlsethNydalens SK27.57+8.4514.42
10Siri Ager-HanssenPrivat28.01+8.4914.44
11Øystein MadsenHaugerud IF29.20+10.0815.26
12Tone Jahren Herud Fossum IF30.11+10.5915.53
13Arne Christian ScheieØstmarka OK30.50+11.3816.13
14Harald AulieIL Koll31.24+12.1216.31
15Merete RuudLillomarka OL32.23+13.1117.02
16Brit Lisa SkjelkvoleIL GeoForm35.36+16.2418.44
17Kjell TeiglandØstmarka OK38.31+19.1920.16
18Anne SjønnesenNittedal OL38.36+19.2420.18
19Sharon BroadwellIL GeoForm44.28+25.1623.24
20Unn EllefsenIL Tyrving57.29+38.1730.15
21Hildegunn DahlFidji Skiorientering1.07.20+48.0835.26
22Vorin BottenOslostudentenes IK1.14.28+55.1639.11
23Balder Gammelli-MesselIL Koll1.16.19+57.0740.10
24Johan TheisenKolbotn & Skimt OLikke godkjent
25Christiane GjeraldOslostudentenes IKikke godkjent
Hans ThetingA2 Norgeikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor