Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Koll 2-4-6 #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Koll 2-4-6 #4
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: onsdag 5 april 2017

Klasser: Visa alla | NÅ1,5 | CÅ2 | BÅ3,5 | AÅ4,5

Åpen 1,5km N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll30.05
2Markus SandvenIL Koll40.26+10.21
3Leon SandvenIL Koll41.37+11.32
4Shameel Saheer TennegedaraIL Koll42.01+11.56
5Simen Lian MortensenIL Koll56.11+26.06

Åpen 2km C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK27.08
2Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF27.41+0.33
3Øystein MadsenHaugerud IF29.40+2.32
4Sondre Tandberg ØhrnIL Koll32.48+5.40
5Karl Georg ØhrnIL Koll32.52+5.44
6Terje TromsenNittedal OL35.52+8.44
7Alma Rygh HoltenNydalens SK40.40+13.32
8Tobias LiumFet OL40.45+13.37
9Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK46.57+19.49
10Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll1.16.02+48.54

Åpen 3,5km B

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK37.06
2Jon Ivar JuvikLillomarka OL37.21+0.15
3Lotta MyklebustIL Koll39.27+2.21
4Ellen Marie TurterNydalens SK43.10+6.04
5Runa SkyttersæterHeming Orientering43.30+6.24
6Anne DanielsenNydalens SK44.54+7.48
7Åse NorrudFossum IF46.25+9.19
8Einar HemLillomarka OL49.16+12.10
9Brita Opheim SauarIL Koll50.37+13.31
10Erik SauarUllevål Bandy51.00+13.54
11Mari AarsethIL Koll51.07+14.01
12Jo Ulltveit-MoeIL Koll51.46+14.40
13Egil HusethKamp/Vestheim IF52.18+15.12
14Pauline MyklebustIL Koll52.43+15.37
15Ingrid SkaarerGe-Thel53.36+16.30
16Birgit KorvaldNydalens SK54.28+17.22
17Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK55.47+18.41
18Aurora Opheim SauarIL Koll56.52+19.46
19Anne Marit BjergaardNydalens SK57.59+20.53
20Gøril SkyttersæterHeming Orientering1.00.00+22.54
21Peter NylundKlubbløs1.05.21+28.15
22Eyvind AasIL GeoForm1.09.12+32.06
23Grete BerntsenMåren OK1.13.02+35.56
24Tom IbsenLommedalens IL1.14.00+36.54
25Kåre KnudsenIL GeoForm1.23.19+46.13
26Sigurd HaugerudIL GeoForm1.24.00+46.54

Åpen 4,5km A

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir NørbechIL Tyrving28.35
2Anders TiltnesIL Tyrving31.16+2.41
3Bo EngdahlIL Koll34.07+5.32
4Johan SvedbergHeming Orientering35.24+6.49
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering35.54+7.19
6Jan KocbachFana IL36.19+7.44
7Karl FremstadBækkelagets SK38.55+10.20
8Knut SandvenIL Koll39.09+10.34
9Christian NilssonOK Löftan39.27+10.52
10Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb39.42+11.07
11Tore HoffIL Tyrving40.40+12.05
12Guttorm L EggeOslostudentenes IK40.44+12.09
13Kjell MarksetIL Koll41.00+12.25
14Harald IweIL GeoForm41.16+12.41
15Knut BårtveitBø OL41.29+12.54
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.15+16.40
17Tor RingstadHedrum OL45.21+16.46
18Ståle HeitmannFossum IF47.04+18.29
19Egil Wickstrand IversenHeming Orientering47.28+18.53
20Are EriksenOslostudentenes IK48.48+20.13
21Knut Anders LøkenFossum IF49.40+21.05
22Odd Arne LianIL Koll50.07+21.32
23Espen WigaardOppsal Orientering50.48+22.13
24Audrun UtskarpenOslostudentenes IK53.25+24.50
25Heidi TronbølFet OL53.27+24.52
26Jan Fredrik HelgakerFossum IF54.35+26.00
27Peter GisholtFossum IF54.45+26.10
28Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering57.37+29.02
29Martin Christoffer BorgIL Koll58.58+30.23
30Range NorrudFossum IF59.00+30.25
31Erik BorgIL Koll1.01.20+32.45
32Harald RikheimPrivat1.03.41+35.06
33Hans Henrik FremmingHeming Orientering1.04.02+35.27
34Kjetil JacobsenHamar OK1.15.32+46.57
35William OnstadKjelsås IL1.38.26+1.09.51
36Eskil GullordBækkelagets SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor