Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nord-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: søndag 18 juni 2017

H13-16

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bodø og Omegn IF Orientering 144.54
1. Jesper Helliksrud24.272+1.3024.272+1.30
2. Kaja Samuelsen Skiri20.43144.541-1
2IL BUL-Tromsø 11.02.58+18.04
1. Elisa Götsch Iversen22.57122.571
2. Henning Strand40.012+19.181.02.582+1+18.04+18.04
3Mo OK 11.04.25+19.31
1. Oliver Larsen31.203+8.2327.043+4.07
2. Vemund Bernhard Funder42.573+22.131.04.2530+19.31+15.24

D15

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL BUL-Tromsø 11.35.56
1. Tora Indregard31.00131.001
2. Arntraut Götsch26.04157.0410
3. Liv Karen Johannessen38.522+4.221.35.56100.00
2Mo OK 11.40.44+4.48
1. Eli Kolstad35.152+4.1535.152+4.15
2. Doris Stien Kaspersen32.072+6.031.06.1420+9.10+4.55
3. Hilde Sofie Hansen34.3011.40.4420+4.48

H15

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Mo OK 21.54.23
1. Håvard Rokkan45.546+11.3745.546+11.37
2. Lars Solli34.4511.20.391-5
3. Even-Johan Kaspersen33.4411.54.2310
2Bodø og Omegn IF Orientering 11.59.51+5.28
1. Håvard Solbakken41.272+7.1041.272+7.10
2. Trygve Kongsbakk39.202+4.351.20.4720+0.08-7.02
3. Espen Samuelsen Skiri39.044+5.201.59.5120+5.28+5.20
3IL BUL-Tromsø 11.59.54+5.31
1. Vegard Vaeng Bernhardsen41.283+7.1141.283+7.11
2. Jan-Hugo Hanssen40.143+5.291.21.4230+1.03-6.08
3. Børge Harvey38.123+4.281.59.5430+5.31+4.28
4OK Silsand 12.05.37+11.14
1. Svein Harald Hansen44.074+9.5044.074+9.50
2. Håkon Brynjulfsen46.494+12.041.30.565+1+10.17+0.27
3. Håvard Krey Hansen34.412+0.572.05.374-1+11.14+0.57
5Mo OK 42.24.22+29.59
1. Magnus Beyer Brattli34.17134.171
2. Tore Kolstad50.085+15.231.24.254+3+3.46+3.46
3. Sigurd Oxaas Wie59.577+26.122.24.225+1+29.59+26.13
6Mo OK / Bardu IL 12.38.33+44.10
1. Martin Steinmo54.307+20.1354.307+20.13
2. Morten Lind56.136+21.271.50.4370+30.04+9.51
3. Knut Øyvind Johansen47.505+14.062.38.336-1+44.10+14.06
7Mo OK 32.44.10+49.47
1. Ole-Kristian Kaspersen44.335+10.1644.335+10.16
2. Skule Stormdalshei1.00.037+25.171.44.366+1+23.57+13.41
3. Viktor Fjellheim59.346+25.492.44.107+1+49.47+25.50

D150

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bodø og Omegn IF Orientering 11.42.06
1. Elisabet Kongsbakk33.40133.401
2. Katrine Kalvig36.492+4.451.10.29100.00
3. Marit Johnsen32.4611.42.0610
2Mo OK 22.02.59+20.53
1. Elsa Hauknes45.043+11.2445.043+11.24
2. Mette Bjerve32.0411.17.082-1+6.39
3. Kristin Nilssen45.512+13.052.02.5920+20.53+14.14
3Mo OK 12.12.25+30.19
1. Wenche Hjelmseth42.192+8.3942.192+8.39
2. Rita Melfjord37.093+5.051.19.283+1+8.59+0.20
3. Lisbeth Beyer52.574+20.112.12.2530+30.19+21.20
4Bodø2.32.36+50.30
1. Wenche Rekkedal46.204+12.4046.204+12.40
2. Marianne Eilertsen58.154+26.111.39.1940+28.50+16.10
3. Marit Bjørnevik46.463+14.002.32.3640+50.30+21.40

H150

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bodø og Omegn IF Orientering 11.26.01
1. Morten Tjønndal31.322+0.4831.322+0.48
2. Per Rekkedal27.19158.511-1
3. Arild Hegreberg27.1011.26.0110
2Korgen IL 11.34.30+8.29
1. Jan Gaute Buvik35.194+4.3535.194+4.35
2. Arnulf Villmo31.172+3.581.06.362-2+7.45+3.10
3. Sigmund Berglund27.542+0.441.34.3020+8.29+0.44
3Bodø og Omegn IF Orientering 21.41.51+15.50
1. Torkel Irgens34.553+4.1134.553+4.11
2. Anders Kure32.213+5.021.07.1630+8.25+4.14
3. Håkon B. Bø34.353+7.251.41.5130+15.50+7.25
4Mellembygd/Bodø/Olderskog1.46.48+20.47
1. Axel Theisen30.44130.441
2. Dag Skogan36.464+9.271.07.304+3+8.39+8.39
3. Ingar Solberg39.184+12.081.46.4840+20.47+12.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor