Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SO-Cup løp1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SO-Cup løp1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 6 april 2017

Jenter over 60

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb28.429.15
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb38.12+9.3012.19
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb40.02+11.2012.54
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb45.13+16.3114.35
5Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb1.00.53+32.1119.38

Jenter 13-14

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb30.0013.02

Jenter 15-16

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25.458.18
2Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb44.19+18.3414.17

Gutter 13-14

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb29.0312.37
2Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb29.11+0.0812.41
3Birk Gjerdrum VatlandStavanger Orienteringsklubb38.01+8.5816.31
4Vetle Bull-Njaa MyhreStavanger Orienteringsklubb39.01+9.5816.57

Jenter 17-59

4 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina KarlsenNydalens SK37.438.01
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb49.27+11.4410.31
3Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb50.40+12.5710.46
4Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb53.29+15.4611.22
5May MelingStavanger Orienteringsklubb53.37+15.5411.24
6Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb53.41+15.5811.25

Gutter over 60

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb23.097.28
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb25.14+2.058.08
3Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb38.25+15.1612.23
4Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb44.02+20.5314.12

Gutter 17-59

4 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb32.006.48
2Johan C. ØrkeStavanger Orienteringsklubb32.08+0.086.50
3Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb35.15+3.157.30
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb37.46+5.468.02
5Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb46.03+14.039.47
6Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb49.27+17.2710.31
7Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb52.28+20.2811.09
0Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Nybegynnere

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.0610.41
2Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb35.13+18.0722.00

B-åpen

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WadelStavanger Orienteringsklubb41.3113.23
2Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb41.50+0.1913.29
3Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb59.45+18.1419.16
4Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb1.08.57+27.2622.14
0226941 U1 Ukjent løper226941NOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor