Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 10mila vurderingsløp - Nydalens SK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 10mila vurderingsløp - Nydalens SK
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 5 april 2017

Klasser: Visa alla | Damer | Herrer

Damer

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK43.10
2Malin SørensenNydalens SK48.12+5.02
3Siri UlvestadNydalens SK50.52+7.42
4Ragne WiklundNydalens SK54.10+11.00
5Berit Sofie WiklundNydalens SK55.26+12.16
6Anna LampinenNydalens SK57.14+14.04
7Oda ScheeleNydalens SK57.15+14.05
8Maria JonssonNydalens SK1.00.11+17.01
9Ida TangenNydalens SK1.04.22+21.12
10Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK1.07.35+24.25
11Frida Bakken UlsethNydalens SK1.07.55+24.45
12Christine Turter SandvoldNydalens SK1.08.23+25.13
13Cristina LuisNydalens SK1.08.57+25.47
14Per SandbergNydalens SK1.15.59+32.49
15Arianna TauferNydalens SK1.17.11+34.01
16Joanna ErikssonNydalens SK1.17.14+34.04
0Maiken SandbergNydalens SKdiskvalifisert

Herrer

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein AndersenNydalens SK54.00
2Øystein SørensenNydalens SK54.15+0.15
3Anders VisterNydalens SK55.58+1.58
4Ralph StreetNydalens SK56.01+2.01
5Sindre RønningNydalens SK56.32+2.32
6Henrik EijsinkNydalens SK56.58+2.58
7Eirik Langedal BreivikNydalens SK59.09+5.09
8Alan CherryNydalens SK1.00.06+6.06
9Isak JonssonNydalens SK1.00.30+6.30
10Bojan BlumensteinNydalens SK1.01.13+7.13
11Jørgen WulfsbergNydalens SK1.01.32+7.32
12Sverre Waaler KaasNydalens SK1.03.17+9.17
13Jostein NørbechNydalens SK1.06.09+12.09
14Erik SagvoldenNydalens SK1.06.31+12.31
15Lukas LilandNydalens SK1.06.36+12.36
16Morten Urdal BakkeNTNUI1.07.58+13.58
17Gjermund T HaldenNydalens SK1.09.16+15.16
18Sander H. RogndokkenNydalens SK1.11.05+17.05
19Per Øyvind SteneNydalens SK1.11.29+17.29
20Ragnar TonjerNydalens SK1.13.34+19.34
21Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.14.37+20.37
22Christian VogelsangNydalens SK1.15.03+21.03
23Anders  StorbråtenNydalens SK1.15.35+21.35
24Elias JonssonNydalens SK1.18.10+24.10
25Mikal Brastad LarsenNydalens SK1.18.48+24.48
26Jan Tore HenriksenNydalens SK1.20.20+26.20
27Terje Wiig MathisenNydalens SK1.21.24+27.24
28Sindre LangaasNydalens SK1.24.30+30.30
29Torstein HoleNydalens SK1.27.07+33.07
30Einar LunøeNydalens SK1.31.58+37.58
31Markus GladNydalens SK1.49.22+55.22
0Børge PedersenNydalens SKdiskvalifisert
0Halvor SaunesNydalens SKdiskvalifisert
0Einar TommelstadNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor