Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlanskarusellen løp 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlanskarusellen løp 13
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 7 september 2017

D -12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.14.25
2Sigrid BruemPorsgrunn OL1.14.46+0.21

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL54.11
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.01.08+6.57

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.19.26

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.03.17

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid StrandeSkien OK51.24
Hanne HerumOK Skeididiskvalifisert

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken34.28

H -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Magnus StoremyrIL Hauken57.29

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL45.44
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.01.57+16.13
3Magnus BrodinPorsgrunn OL1.05.43+19.59
4Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.15.05+29.21

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.20.53

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Børge NordliPorsgrunn OL1.01.50
Ole FlaattenOK Skeididiskvalifisert

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag AusenPorsgrunn OL44.39
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL57.24+12.45
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL57.32+12.53
4Jesper FlogstadIL Hauken1.00.54+16.15
5Lars Rune LieOK Skeidi1.23.24+38.45
6Bjørn LiePorsgrunn OL1.36.15+51.36
Øyvind FlaattenOK Skeididiskvalifisert
Thomas BrodinPorsgrunn OLbrutt

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Olav NærestadIF Trauma43.35
2Arve GlittumOK Skeidi45.42+2.07
3Jan GatevoldPorsgrunn OL48.59+5.24
4Morten HamreIL Hauken51.02+7.27
5Bjørn PollandOK Skeidi53.22+9.47
6Espen RaastadSkien OK56.06+12.31
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.08.16+24.41
8Bjørn Richard KirsteSkien OK1.10.37+27.02
9Jan GlittumOK Skeidi1.12.03+28.28

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune LaurantsenSkien OK40.56
2Dag KristensenOK Skeidi49.35+8.39
3Atle RemmePorsgrunn OL54.02+13.06
4Ole JohanssonPorsgrunn OL54.03+13.07
5Dagfinn TorpePorsgrunn OL55.23+14.27
6Olav FlogstadIL Hauken1.11.18+30.22

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL58.57
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK59.11+0.14
3Rolf LyePorsgrunn OL1.18.01+19.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor