Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 9
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 10 august 2017

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Elling AakreH 60- (4)56.09+4.38
Elisabeth RødD 60-brutt

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jan Ivar GundersenH 50- (3)brutt

IL Hauken

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Morten HamreH 50- (3)1.15.00+23.36
2Antanas JureviciusH 17- (3)1.17.14+26.28
4Jesper Fløy...H 40- (6)1.17.23+23.27

IL Koll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christian Fredrik BorgH 13-14 (2)27.16
1Martin Christoffer BorgH 11-12 (2)35.39

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ragnar HillestadH 70- (7)38.40

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jørgen FrøydH 17- (3)50.46
3Kåre ThorbjørnsenH 70- (7)45.00+6.20
4Per Øystein AndersenH 70- (7)45.33+6.53

OK Skeidi

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Øyvind FlaattenH 40- (6)53.56
1Arve GlittumH 50- (3)51.24
2Gro PedersenD 50- (3)59.51+1.02
5Lars Rune LieH 40- (6)1.20.35+26.39
Tove Austad KilenD 50- (3)brutt
Anne Lene BergD 40- (3)brutt

Porsgrunn OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Dea EikedalenD -12N (1)1.14.19
1Eirik Brokeland HolstH -12N (2)26.35
1Atle RemmeH 60- (4)51.31
1Astri Marie RemmeD 17- (1)1.00.59
1Hilde VassendD 40- (3)46.35
1Eli Marie WiigD 50- (3)58.49
2Bjørn Ivar LangerudH -12N (2)28.18+1.43
2Aina Jørgensen OmdalD 40- (3)47.43+1.08
2Adrian HagenH 11-12 (2)1.13.11+37.32
2Jakob KløverødH 70- (7)43.36+4.56
2Lars Ole ThunoldH 40- (6)1.11.32+17.36
2Magnus BrodinH 13-14 (2)42.57+15.41
3Kerstin Elisabeth AasD 50- (3)1.03.40+4.51
3Siv WiersdalenD 40- (3)1.05.34+18.59
3Arne Næss JohnsenH 60- (4)53.33+2.02
3Thomas BrodinH 40- (6)1.14.33+20.37
5Rolf LyeH 70- (7)52.00+13.20
6Magne KlovningH 70- (7)1.00.13+21.33
6Tor-Ivar KristensenH 40- (6)1.25.30+31.34
7Egil RonæssH 70- (7)1.12.52+34.12
Gun Inger JørgensenD 70- (1)diskvalifisert
Hans-Petter EikedalenH 17- (3)diskvalifisert
Jiri UrvalekH 60- (4)brutt
Børge NordliH 17- (3)brutt
Bjørn LieH 40- (6)brutt
Sofie Wiersdalen ThunoldD -12N (1)brutt
Jørn LangerudH 40- (6)brutt

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Bjørn Richard KirsteH 50- (3)1.16.56+25.32

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ove Gunnar JacobsenH 60- (4)53.01+1.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor