Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 9
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 10 august 2017

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D -12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H -12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Fri løype

D -12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dea EikedalenPorsgrunn OL1.14.19
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLbrutt

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astri Marie RemmePorsgrunn OL1.00.59

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL46.35
2Aina Jørgensen OmdalPorsgrunn OL47.43+1.08
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.05.34+18.59
Anne Lene BergOK Skeidibrutt

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL58.49
2Gro PedersenOK Skeidi59.51+1.02
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.03.40+4.51
Tove Austad KilenOK Skeidibrutt

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elisabeth RødAndebu ILbrutt

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Christoffer BorgIL Koll35.39
2Adrian HagenPorsgrunn OL1.13.11+37.32

H -12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Brokeland HolstPorsgrunn OL26.35
2Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL28.18+1.43

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll27.16
2Magnus BrodinPorsgrunn OL42.57+15.41

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen FrøydLarvik OK50.46
2Antanas JureviciusIL Hauken1.17.14+26.28
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Børge NordliPorsgrunn OLbrutt

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind FlaattenOK Skeidi53.56
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.11.32+17.36
3Thomas BrodinPorsgrunn OL1.14.33+20.37
4Jesper Fløy...IL Hauken1.17.23+23.27
5Lars Rune LieOK Skeidi1.20.35+26.39
6Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL1.25.30+31.34
Bjørn LiePorsgrunn OLbrutt
Jørn LangerudPorsgrunn OLbrutt

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi51.24
2Morten HamreIL Hauken1.15.00+23.36
3Bjørn Richard KirsteSkien OK1.16.56+25.32
Jan Ivar GundersenHedrum OLbrutt

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle RemmePorsgrunn OL51.31
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL53.01+1.30
3Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL53.33+2.02
4Elling AakreAndebu IL56.09+4.38
Jiri UrvalekPorsgrunn OLbrutt

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL38.40
2Jakob KløverødPorsgrunn OL43.36+4.56
3Kåre ThorbjørnsenLarvik OK45.00+6.20
4Per Øystein AndersenLarvik OK45.33+6.53
5Rolf LyePorsgrunn OL52.00+13.20
6Magne KlovningPorsgrunn OL1.00.13+21.33
7Egil RonæssPorsgrunn OL1.12.52+34.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor