Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 1 juni 2017

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Morten HamreH 50- (8)54.01+3.4811.34

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Oluf BøckmanH 50- (8)55.38+5.2511.54

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadH 70- (8)40.4015.20

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kåre ThorbjørnsenH 70- (8)42.05+1.2515.52
Thor EdvardsenH 70- (8)fullført

OK Skeidi

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Marie Koren HalvorsenD 17-C (1)1.07.3528.45
3Øyvind FlaattenH 40- (7)45.20+6.219.42
6Lars Rune LieH 40- (7)1.16.09+37.1016.18
8Tron SolbergH 60- (8)1.03.24+24.0718.09
Anne Lene BergD 40- (3)fullført

Porsgrunn OL

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jan GatevoldH 50- (8)50.1310.45
1Hilde VassendD 40- (3)52.0014.53
1Magnus BrodinH 13-14 (2)37.2114.05
1Sofie Wiersdalen ThunoldD -12N (1)45.1322.43
1Hilde Kristine RosenvoldD 50- (2)49.5014.16
1Hans-Petter EikedalenH 17- (2)1.02.4713.26
1Une HoltermannD 13-14 (2)40.1515.11
1Erlend HoltermannFri løype (4)39.1914.50
2Dag AusenH 40- (7)45.06+6.079.39
2Kerstin Elisabeth AasD 50- (2)53.49+3.5915.25
2Inger Marie JohanssonD 60- (2)1.10.06+34.0426.27
2Anders L. RosenvoldH 13-14 (2)44.18+6.5716.43
2Børge NordliH 17- (2)1.04.35+1.4813.49
2Siv WiersdalenFri løype (4)51.16+11.5719.20
2Dagfinn TorpeH 60- (8)44.14+4.5712.40
2Anine Kjørholt LieD 13-14 (2)54.10+13.5520.26
3Siri-Mette OlsenFri løype (4)55.45+16.2621.02
3Jakob KløverødH 70- (8)44.30+3.5016.47
3Ole JohanssonH 60- (8)52.26+13.0915.01
4Knut KolloenH 40- (7)1.00.23+21.2412.55
4Arne Næss JohnsenH 60- (8)52.44+13.2715.06
4Kjell MeenH 70- (8)50.16+9.3618.58
5Thomas BrodinH 40- (7)1.07.17+28.1814.24
5Jon SkriubakkenH 50- (8)59.29+9.1612.44
5Rolf LyeH 70- (8)58.05+17.2521.55
5Atle RemmeH 60- (8)54.19+15.0215.33
6Jiri UrvalekH 60- (8)57.17+18.0016.24
7Kay JørgensenH 60- (8)58.25+19.0816.44
7Bjørn LieH 40- (7)1.16.49+37.5016.26
Eli KlovningD 70- (1)diskvalifisert
Magne KlovningH 70- (8)diskvalifisert
Egil RonæssH 70- (8)diskvalifisert
Lars Ole ThunoldH 40- (7)brutt

Skien OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per FuruheimH 60- (8)39.1711.15
1Emilie Holtskog-FeremansD 11-12 (2)50.2921.28
1Ingrid StrandeD 60- (2)36.0213.35
1Gisle NysæterH 40- (7)38.598.20
2Gry AakreD 40- (3)54.50+2.5015.42
2Vilde Aakre LeistadD 11-12 (2)50.31+0.0221.29
4Espen RaastadH 50- (8)57.39+7.2612.20
4Rita RaastadFri løype (4)58.56+19.3722.14
6Harald OmlandH 50- (8)1.12.19+22.0615.29
7Bjørn Richard KirsteH 50- (8)1.16.26+26.1316.22
Tom SagaH 50- (8)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor