Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 11
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 24 august 2017

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vilde Aakre LeistadSkien OKdiskvalifisert

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL29.25
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL40.37+11.12

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL55.23
2Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL56.25+1.02
Marie BøenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17C-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi EriksenLarvik OK29.49
2Inger-Lene FlatinSkien OK32.40+2.51
3Kristin Repstad StoremyrIL Hauken50.57+21.08
Siri-Mette OlsenPorsgrunn OLflyttet

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara MathisenPorsgrunn OL42.30
2Hilde VassendPorsgrunn OL43.28+0.58
3Åse NysæterSkien OK47.46+5.16
Gry AakreSkien OKdiskvalifisert

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL44.34
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL55.36+11.02

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Magnus StoremyrIL Hauken50.27

H 12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken45.59
2Gaute NysæterSkien OK51.07+5.08

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL31.01
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL38.19+7.18
Magnus BrodinPorsgrunn OLaktiv

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL49.35

H 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Skjalg NysæterSkien OK32.20
2Frode NysæterSkien OK33.50+1.30
3Øyvind HyllesethSkien OK44.56+12.36
4Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL46.10+13.50
5Gisle NysæterSkien OK47.37+15.17
6Ole FlaattenOK Skeidi49.44+17.24
7Børge NordliPorsgrunn OL59.21+27.01

H 17N-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut ErichsenSkien OK1.04.44

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL45.01
2Øyvind FlaattenOK Skeidi53.20+8.19
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL58.13+13.12
4Jesper FlogstadIL Hauken58.36+13.35
5Thomas BrodinPorsgrunn OL1.13.52+28.51
6Bjørn LiePorsgrunn OL1.35.21+50.20

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald HoviSkien OK45.07
2Jan GatevoldPorsgrunn OL46.41+1.34
3Bjørn PollandOK Skeidi48.50+3.43
4Jon SkriubakkenPorsgrunn OL54.44+9.37
5Morten HamreIL Hauken1.04.30+19.23
6Bjørn Richard KirsteSkien OK1.08.46+23.39

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per FuruheimSkien OK36.40
2Atle RemmePorsgrunn OL52.59+16.19
3Kjell HeideIL Hauken56.57+20.17
4Olav FlogstadIL Hauken58.16+21.36

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL32.06
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK42.59+10.53
3Jakob KløverødPorsgrunn OL43.25+11.19
4Rolf LyePorsgrunn OL53.17+21.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor