Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 8
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 8 juni 2017

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Steinar LandeH 40- (4)35.27+3.31

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Bjørn Helge CeebergH 70- (9)36.39+7.58

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrH 11-12 (1)44.29
3Ole Magnus StoremyrH -12N (3)25.10+3.23

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ragnar HillestadH 70- (9)28.41

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Kåre ThorbjørnsenH 70- (9)33.27+4.46

Nydalens SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eirik Langedal BreivikH 17- (4)27.12
Jostein TandbergH 17- (4)diskvalifisert

OK Skeidi

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne HerumD 60- (3)30.58
1Helge GisholtH 50- (9)30.48
2Kristil KristensenD 60- (3)37.44+6.46
4Dag KristensenH 60- (6)34.16+5.55
4Bjørn PollandH 50- (9)38.05+7.17
5Carl Ove BergH 70- (9)36.38+7.57

Porsgrunn OL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eli KlovningD 70- (1)43.58
1Adrian HagenH -12N (3)21.47
1Siri-Mette OlsenTrim (1)34.14
1Hilde Kristine RosenvoldD 50- (2)30.13
1Kari Aarhus KinnD 17- (5)28.20
1Hilde VassendD 40- (3)29.59
1Sofie Wiersdalen ThunoldD -12N (1)25.23
1Siv WiersdalenD 17-C (1)37.07
1Tobias MathisenH 13-14 (3)20.49
1Magne Wiig MathisenH 40- (4)31.56
2Bjørn Ivar LangerudH -12N (3)22.04+0.17
2Eli Marie WiigD 50- (2)32.52+2.39
2Janne LarsenD 40- (3)38.59+9.00
2Magnus Aarhus KinnH 17- (4)30.45+3.33
2Knut Wiig MathisenH 50- (9)33.45+2.57
2Anna MeenD 17- (5)28.59+0.39
2Dagfinn TorpeH 60- (6)32.32+4.11
2Anders L. RosenvoldH 13-14 (3)32.48+11.59
2Kjell MeenH 70- (9)29.40+0.59
3Inger Marie JohanssonD 60- (3)44.11+13.13
3Jakob KløverødH 70- (9)29.46+1.05
3Arne Næss JohnsenH 60- (6)34.13+5.52
3Camilla L. RosenvoldD 17- (5)30.31+2.11
3Håkon KornmoH 17- (4)33.01+5.49
3Dag AusenH 40- (4)36.11+4.15
3Oscar Wiersdalen ThunoldH 13-14 (3)41.21+20.32
4Jørn LangerudH 40- (4)46.37+14.41
4Benedikte Wiig BøenD 17- (5)47.27+19.07
5Ole JohanssonH 60- (6)35.16+6.55
5Jan GatevoldH 50- (9)38.18+7.30
6Jiri UrvalekH 60- (6)42.00+13.39
7Rolf LyeH 70- (9)36.40+7.59
8Magne KlovningH 70- (9)42.36+13.55
8Jon SkriubakkenH 50- (9)45.44+14.56
9Egil RonæssH 70- (9)48.07+19.26
Anne Lene BergD 40- (3)aktiv
Marie Wiig BøenD 17- (5)diskvalifisert

Skien OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Rune LaurantsenH 60- (6)28.21
3Harald HoviH 50- (9)35.55+5.07
6Espen RaastadH 50- (9)41.32+10.44
7Tom SagaH 50- (9)43.22+12.34
9Harald OmlandH 50- (9)56.15+25.27
Olaug F. JohansenD 80- (1)aktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor