Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 2
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 20 april 2017

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK23.29
2Emilie Holtskog-FeremansSkien OK30.31

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna MeenPorsgrunn OL26.26
2Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL35.23
3Emily Ann MelsætherPorsgrunn OL38.25

D 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger-Lene FlatinSkien OK34.31
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi36.29
3Eli KlovningPorsgrunn OL41.08

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL23.36
2Gry AakreSkien OK30.28
3Janne LarsenPorsgrunn OL37.36
Anne Lene BergPorsgrunn OLaktiv

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL25.52
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL27.30
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL33.15
4Eli SæterdalSkien OK34.23
5Siri-Mette OlsenPorsgrunn OL38.41

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi31.28
2Birgit JensenSkien OK38.04

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken29.40
2Sindre Flatin ErichsenSkien OK30.42
3Leo M. RollefsenSkien OK46.28
4Max G. WeiserSkien OK46.30

H -12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Magnus StoremyrIL Hauken31.44
2Adrian HagenPorsgrunn OL32.53
3Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL32.59

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL25.20
2Oscar ThunoldPorsgrunn OL26.44
3Magnus BrodinPorsgrunn OL27.08

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Skjalg NysæterSkien OK18.19
2Frode NysæterSkien OK18.35
3Jon Åge StakvikPorsgrunn OL25.25
4Børge NordliPorsgrunn OL27.15
Kjetil DahlSkien OKdiskvalifisert

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Christian MeenPorsgrunn OL22.28
2Jan Erik TinderholtOK Skeidi24.54
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL25.42
4Thomas BrodinPorsgrunn OL25.58
5Lars Rune LieOK Skeidi31.08
6Jørn LangerudPorsgrunn OL37.12

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi19.08
2Jan GatevoldPorsgrunn OL21.14
3Espen RaastadSkien OK21.54
4Kjell HeideIL Hauken22.36
5Morten HamreIL Hauken23.41
6Tom SagaSkien OK25.06
7Bjørn PollandOK Skeidi25.51
8Harald OmlandSkien OK31.04

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald HoviSkien OK20.50
2Jiri UrvalekPorsgrunn OL38.14
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL24.56
2Kjell MeenPorsgrunn OL32.44
3Magne KlovningPorsgrunn OL37.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor