Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 14 april 2019

Nydalens SK

91 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Isak JonssonH 17-18E (54)53.016.52
1Marie ScheeleD 13-14 (19)29.168.41
1Pia Young VikD 15-16 (26)49.139.47
1Oda ScheeleD 17-18 E (46)51.409.06
1Asgeir MjøsundH 40- (15)56.507.21
1Cecilie Wærp HaugeD 17-B (6)37.2011.04
2Helene ScheeleD 11-12 (14)16.11+0.177.02
2Halvor SaunesH 17-AL (12)1.13.48+1.148.26
2Marie LilandD 17-18 E (46)53.51+2.119.29
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18E (54)54.33+1.327.04
2Teodor Mo HjelsethH 15-16 (40)50.37+1.218.41
2Lukas LilandH 19-20E (35)1.05.17+8.037.16
2Sofie AarnesD 17-AL (3)1.22.50+0.0210.53
3Sindre LangaasH 35- (6)1.14.52+8.449.41
3Rune ScheeleH 40- (15)1.02.40+5.508.06
3Tore KjølsethH 55- (23)46.16+2.089.00
3Kari MadslienD 50- (21)47.04+7.4310.23
3Sondre Ruud BråtenH 17-AK (12)40.47+4.067.56
3Silje Ekroll JahrenD 21-E (74)1.14.14+6.537.44
5Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (54)57.49+4.487.29
5Eira Skaarer WiklundD 13-14 (19)33.47+4.3110.01
5Magne OmestadH 45- (34)1.05.06+7.448.33
5Merete SaugestadDirekteC (13)59.29+13.0219.45
5Inga Skaarer WiklundD 15-16 (26)54.55+5.4210.55
5Else Kari Nordli ScheeleD 45- (16)57.17+9.0611.08
6Ottar WiklundH 35- (6)1.27.55+21.4711.22
6Gaute BerganH 15-16 (40)54.18+5.029.19
6Anne-Lene Bakken UlsethD 50- (21)49.38+10.1710.57
6Kaja Bråten LøvaldD 17-AK (15)47.07+3.2211.14
6Berit Sofie WiklundD 45- (16)57.22+9.1111.09
6Rolf BergDirekteB (23)41.51+14.1112.25
7Sindre RønningH 21-E2 (40)1.32.58+8.307.42
7Per Noah SommerheinH 13-14 (22)33.47+6.4910.01
7Marianne DæhliD 17-AK (15)47.39+3.5411.22
7Jon Aukrust OsmoenH 21-E (76)1.32.12+4.056.47
8Axel AaldeH 15-16 (40)56.42+7.269.44
9Maja Mo HjelsethD 13-14 (19)37.41+8.2511.10
9Kasper Bakken UlsethH 15-16 (40)58.51+9.3510.06
9Anne DahlD 55- (12)1.07.29+19.2314.53
9Anne M Hausken NordbergD 21-E (74)1.18.42+11.218.12
10Anders VisterH 21-E (76)1.34.51+6.446.59
11Mari AarsethD 13-14 (19)43.02+13.4612.46
11Per Ole DahlsrudDirekteAL (14)2.11.58+1.13.3917.04
12Einar LunøeH 40- (15)1.24.36+27.4610.56
12Per Melander OftenH 21-E2 (40)1.35.33+11.057.54
12Marie SaugestadD 15-16 (26)1.10.42+21.2914.03
13Tuva Wilkens JernbergD 11-12 (14)34.25+18.3114.57
14Lars Young VikH 17-18E (54)1.06.06+13.058.34
15Aurora Wilkens JernbergD 15-16 (26)1.17.13+28.0015.21
15Hanne Wærp HaugeD 13-14 (19)46.02+16.4613.39
15Sverre Waaler KaasH 21-E2 (40)1.38.09+13.418.07
15Ada WulfsbergD 17-18 E (46)1.04.09+12.2911.18
16Anders NordbergH 21-E (76)1.36.34+8.277.07
16Siri UlvestadD 21-E (74)1.21.06+13.458.27
17Håvard HagaH 21-E (76)1.36.52+8.457.08
17Helena AxelssonDirekteAK (68)47.36+14.4411.21
18Jo WiklundH 55- (23)1.00.54+16.4611.50
19Elise Wærp HaugeD 15-16 (26)1.26.44+37.3117.14
19Kathrine LunøeD 50- (21)1.46.28+1.07.0723.30
19Bojan BlumensteinH 21-E (76)1.37.58+9.517.13
19Linus MjøsundH 13-14 (22)45.28+18.3013.29
20Anders Håvard LarsenH 15-16 (40)1.06.16+17.0011.23
20Malin EijsinkDirekteAK (68)48.26+15.3411.33
21Vetle Frydenlund NorlingH 13-14 (22)51.55+24.5715.24
21Marte Madslien BakkenD 17-18 E (46)1.06.16+14.3611.41
22Rolf Andreas BergH 15-16 (40)1.07.28+18.1211.35
23Bjørn HaugeH 45- (34)1.21.57+24.3510.46
25Beat RothH 21-E2 (40)1.45.38+21.108.45
27Ea LunøeD 17-18 E (46)1.09.22+17.4212.14
29Per Ola UlsethH 50- (39)1.07.50+22.0011.39
30Eirik Kamstrup HovindH 21-E (76)1.41.45+13.387.30
32Audun BerganH 19-20E (35)1.39.37+42.2311.05
32Elias StubberudH 15-16 (40)1.27.36+38.2015.03
32Espen JernbergDirekteAK (68)58.10+25.1813.52
35Nils BerganH 50- (39)1.13.21+27.3112.36
35Yngvild Langedal BreivikD 17-18 E (46)1.15.14+23.3413.16
36Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (76)1.44.38+16.317.42
36Sander H. RogndokkenH 21-E2 (40)2.22.11+57.4311.46
36Fredrik SaugestadDirekteAK (68)58.55+26.0314.03
40Vegar HaldenDirekteAK (68)1.03.01+30.0915.02
46Malin SørensenD 21-E (74)1.36.33+29.1210.04
46Alix Young VikDirekteAK (68)1.10.40+37.4816.51
47Monica HaldenDirekteAK (68)1.10.45+37.5316.53
51Marion HuberD 21-E (74)1.40.16+32.5510.27
62Emilie WestinD 21-E (74)2.16.34+1.09.1314.15
63Ingrid SkaarerDirekteAK (68)1.36.33+1.03.4123.02
Iver AarsethN-åpen (28)fullført
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (28)fullført
Amund SaugestadN-åpen (28)fullført
Rasmus MjøsundH -10 (4)16.229.14
Max Skjerpen HusebyH 13-14 (22)diskvalifisert
Sverre Turter SandvoldH 21-E (76)ikke startet
Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (40)ikke startet
Jon Iver BakkenH 50- (39)ikke startet
Jonas AarsethH 15-16 (40)ikke startet
Maiken Skirstad MoD 45- (16)ikke startet
Alan CherryH 21-E (76)ikke startet
Katja MjøsundD 45- (16)ikke startet
Theo SkjærgårdN-åpen (28)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor