Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 14 april 2019

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (1)58.0315.46

Angelniemen Ankkuri

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Colin KolbeH 21-E (76)ikke startet

Asker Skiklubb

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eivind TonnaDirekteAK (68)32.527.50
2Hilda ØfsthusD 50- (21)44.34+5.139.50
2Jan Richard EriksenH 55- (23)46.00+1.528.56
2Anette Jauhojärvi MarkussenD 15-16-B (2)57.37+19.5317.05
3Synne StrandD 19-20 E (24)1.00.43+6.019.22
3Sander ArntzenH 19-20E (35)1.06.18+9.047.22
4Per Anders YtterbøDirekteB (23)41.24+13.4412.17
6Astrid YtterbøD 13-14 (19)34.49+5.3310.19
6Bård GylverDirekteAK (68)40.27+7.359.39
7Sondre YtterbøH 17-18E (54)1.02.14+9.138.04
7Pål SkogedalH 17-AL (12)1.32.52+20.1810.36
7Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (19)35.05+5.4910.24
8Bjørnar LøvliH 17-AL (12)1.33.57+21.2310.44
8Frikk Alvaro EmbergsrudH 17-AK (12)1.03.23+26.4212.19
10Henrik Fredriksen AasH 19-20E (35)1.10.53+13.397.53
10Marianne Melleby LarsenDirekteAL (14)2.06.07+1.07.4816.18
10Margrete EngzeliusD 55- (12)1.18.02+29.5617.13
10Håkon LøvliDirekteAK (68)43.31+10.3910.23
12Tommy JauhojärviH 50- (39)56.05+10.159.38
12Lotte Jauhojärvi MarkussenD 19-20 E (24)1.08.46+14.0410.36
14Øyvind GylverH 60- (17)1.19.58+34.3215.33
16Øyvind Johannessen LinneboH 55- (23)59.28+15.2011.34
18Henrik NybergH 13-14 (22)42.30+15.3212.36
22Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (46)1.06.24+14.4411.42
31Simen Aure SkogedalH 15-16 (40)1.26.09+36.5314.48
60Marit IsachsenD 21-E (74)2.00.51+53.3012.36
Vegard GulbrandsenH 21-E2 (40)diskvalifisert
Vilmer NybergH 15-16 (40)diskvalifisert
Anton PlaianDirekteAL (14)diskvalifisert
Sigrun Hernes YtterbøD 50- (21)ikke startet

Belgium Team

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Pierre DemeuseH 50- (39)1.09.42+23.5211.58
44Mathias BlaiseH 21-E (76)1.49.23+21.168.03
59Francois Van Der OuderaaH 21-E (76)2.06.39+38.329.20
Clement DemeuseH 21-E (76)brutt

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Andreas DaleH 15-16 (40)diskvalifisert

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hjørdis ØvreåsD 75- (2)1.25.2832.37
13Magnar ØvreåsH 75- (14)1.28.02+33.5821.00

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Øivind Magne RogndalenH 70- (13)51.44+4.2212.20
6Ingeborg EideD 21-E (74)1.17.34+10.138.05
22Petter Liabakk EriksenH 17-18E (54)1.08.55+15.548.56
Ragnhild EideD 19-20 E (24)ikke startet

Bækkelagets SK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Odd KletteliH 75- (14)1.05.17+11.1315.34
6Nicolas SimoninH 21-E2 (40)1.28.58+4.307.22
9Magne JutulstadH 21-E2 (40)1.33.32+9.047.44
17Håvard MyhreH 21-E2 (40)1.38.52+14.248.11
17Agnethe HasliD 19-20 E (24)1.16.24+21.4211.47
17Lone BrochmannD 21-E (74)1.21.48+14.278.32
22Mariann UlvestadD 21-E (74)1.23.29+16.088.42
24Daniel MarstonH 21-E2 (40)1.43.26+18.588.34
26Mathias GløersenH 21-E2 (40)1.46.11+21.438.47
27Øystein Kvaal ØsterbøH 21-E (76)1.41.18+13.117.28
31Simen Hjalmar WästlundH 21-E (76)1.43.28+15.217.37
33Kine GulliksenD 21-E (74)1.29.07+21.469.18
37Marthe GløersenD 21-E (74)1.30.04+22.439.24
Matthew SpeakeH 21-E (76)diskvalifisert
Vegard Ølstad DalbergH 21-E2 (40)brutt

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Dag Steinar RagvinH 21-E2 (40)1.42.14+17.468.28

Czech national team

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Denisa KosováD 21-E (74)1.17.44+10.238.06
10Adela IndrakovaD 21-E (74)1.19.08+11.478.15
12Vojt¿ch KrálH 21-E (76)1.35.54+7.477.04
15Vendula HorcickovaD 21-E (74)1.20.57+13.368.26
30Barbora ZhanalovaD 21-E (74)1.27.32+20.119.08
31Barbora VyhnálkováD 21-E (74)1.27.56+20.359.10
39Daniel VandasH 21-E (76)1.46.10+18.037.49
39Lenka MechlovaD 21-E (74)1.30.38+23.179.27
41Jonáš Hubá¿ekH 21-E (76)1.48.23+20.167.59
42Jan BendákH 21-E (76)1.48.37+20.308.00
52Tereza CechovaD 21-E (74)1.40.36+33.1510.30
56Otakar HirsH 21-E (76)1.59.40+31.338.49
60Simon NavratilH 21-E (76)2.09.28+41.219.32
61Jakub GlonekH 21-E (76)2.12.08+44.019.44
Tomas KubelkaH 21-E (76)diskvalifisert

Dansk Orienterings-Forbund

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torbjørn GasbjergH 35- (6)1.06.088.33
4Kenneth BuchH 40- (15)1.07.10+10.208.41
18Cecilie Friberg KlysnerD 21-E (74)1.21.58+14.378.33
20Line CederbergD 21-E (74)1.22.40+15.198.37
33Emil ØbroH 21-E (76)1.44.05+15.587.40
41Miri Thrane ØdumD 21-E (74)1.32.54+25.339.41
Björn CederbergH 21-E (76)diskvalifisert
Tue LassenH 21-E (76)diskvalifisert
Caroline GjøtterupD 21-E (74)diskvalifisert
Kristian VadH 21-E2 (40)ikke startet

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Trond WettergreenH 70- (13)diskvalifisert

Eidskog OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4John TangenH 17-B (8)38.02+3.1911.17
6Eivind LandeH 45- (34)1.05.19+7.578.34
9Klaus EngenH 75- (14)1.15.14+21.1017.57
9Leif BillingsøH 70- (13)58.59+11.3714.04
12Asbjørn LandeH 11-12 (23)25.21+6.5911.01
14Ragnar LandeH 13-14 (22)40.09+13.1111.54
21Lauritz Palmstrøm-StolpeH 11-12 (23)45.49+27.2719.55
Sebastian Tangen HoltetN-åpen (28)fullført
Aleksander Tangen HoltetH 11-12 (23)ikke startet
Niklas StolpeDirekteAK (68)ikke startet

Eiker OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Aud KjemperudD 65- (5)1.20.11+32.4121.47
9Anne Marthe PeveriD 17-AK (15)56.22+12.3713.27
25Solveig Moen LetmolieD 17-18 E (46)1.08.02+16.2211.59
28Christine HoenD 17-18 E (46)1.09.31+17.5112.15
42Oda Isnes TyseD 17-18 E (46)1.39.18+47.3817.30

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gaute LindaasH 15-16-B (3)47.4714.10
35Mats LindaasH 15-16 (40)2.05.22+1.16.0621.32

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lars Roger LundanesH 60- (17)55.20+9.5410.45
16Kristin LundanesD 15-16 (26)1.24.39+35.2616.49
Emma JohanssonD 21-E (74)ikke startet

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Brage Bell LysakerH 15-16 (40)1.00.33+11.1710.24
13Birk Bell LysakerH 17-18E (54)1.05.48+12.478.32
20Kristine Bog VikaneD 15-16 (26)1.44.12+54.5920.42

Fet OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Werner HålienH 17-C (4)39.5813.16
1Raymond BerntzenH 17-B (8)34.4310.18
5Sigmund ØlstadH 11-12 (23)20.23+2.018.51
9Mons Sætre-LorentzenH 13-14 (22)35.30+8.3210.32
9Randi BudahlDirekteB (23)45.48+18.0813.35
10Jørgen LerH 11-12 (23)25.15+6.5310.58
12Tom BerganH 45- (34)1.12.24+15.029.30
13Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (26)1.11.49+22.3614.16
16Jane Karine HelmersenDirekteB (23)59.28+31.4817.38
17Ruth-Marie Høilund LerDirekteB (23)1.00.58+33.1818.05
19Per-Jacob ØlstadH 55- (23)1.01.26+17.1811.57
21Øyvind HelmersenH 55- (23)1.14.12+30.0414.26
21Julie BerntzenD 15-16 (26)1.44.27+55.1420.45
29Kyrre GranH 45- (34)1.32.50+35.2812.11
30Harald MansaasH 15-16 (40)1.21.18+32.0213.58
Simen HålienN-åpen (28)fullført
Steffen HålienN-åpen (28)fullført
Jens Sætre-LorentzenN-åpen (28)fullført
Dagfinn AasH 50- (39)diskvalifisert

Fossum IF

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erlend SommerheinH 11-12 (23)18.227.59
2Anne Gro SommerheimDirekteC (13)48.07+1.4015.59
2Nils HæstadH 60- (17)49.22+3.569.36
2Øystein HoloDirekteAK (68)36.42+3.508.45
3Signe HoloD 13-14 (19)31.08+1.529.14
3Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (23)20.06+1.448.44
4Charles HalaasDirekteAL (14)1.09.32+11.138.59
4Erling HjermstadH 19-20E (35)1.07.08+9.547.28
5Philip Lehmann RomørenH 15-16 (40)54.10+4.549.18
6Ask Felland SætnanH 11-12 (23)21.18+2.569.15
7Pernille KatlaD 19-20 E (24)1.02.54+8.129.42
7Heidi Kristina SebjørnsenD 15-16 (26)58.45+9.3211.40
7Erling KatlaH 45- (34)1.05.25+8.038.35
7Elise GisholtDirekteB (23)42.51+15.1112.42
8Vytautas GrasysH 40- (15)1.19.26+22.3610.16
8Georg BuggeDirekteAL (14)1.27.42+29.2311.20
8Karianne KatlaD 45- (16)1.05.10+16.5912.40
9Harald BakkeH 45- (34)1.10.00+12.389.11
10Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (26)1.10.13+21.0013.57
10Lars HjermstadH 60- (17)55.36+10.1010.49
11Åsne Naadland HoloD 19-20 E (24)1.07.12+12.3010.22
12Ragnhild NerstenDirekteC (13)1.34.02+47.3531.14
12Einar MelsomH 19-20E (35)1.11.12+13.587.55
12Eirik Vie StrislandH 15-16 (40)1.00.40+11.2410.25
13Arild AndresenH 45- (34)1.12.48+15.269.33
13Torbjørn Blom-hagenH 45- (34)1.12.48+15.269.33
14Einar GisholtH 50- (39)57.25+11.359.51
16Sondre Zahl HagenH 17-18E (54)1.06.33+13.328.37
16Terje MelsomDirekteAK (68)46.53+14.0111.11
19Frode StrislandH 50- (39)59.22+13.3210.12
19Sindre Vie StrislandH 15-16 (40)1.06.04+16.4811.21
20Pål SommerheinH 45- (34)1.17.54+20.3210.14
20Øyvind HjermstadH 19-20E (35)1.16.37+19.238.31
20Tanja AppenzellerDirekteB (23)1.03.07+35.2718.43
21Gustav Andresen SkotteH 15-16 (40)1.06.59+17.4311.30
21Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (24)1.28.15+33.3313.37
21Knut Jostein SætnanH 45- (34)1.21.09+23.4710.39
23Sven Arne GylterudH 50- (39)1.03.33+17.4310.55
23Birk Felland SætnanH 15-16 (40)1.07.56+18.4011.40
24Eivind Berner MyhreH 17-18E (54)1.10.26+17.259.08
24Morten HeirH 50- (39)1.03.38+17.4810.56
25Håkon JendalH 50- (39)1.04.55+19.0511.09
26Atle PedersenH 45- (34)1.23.16+25.5410.56
28Ragnhild HjermstadD 21-E (74)1.25.36+18.158.56
29Erik Hæstad BjørnstadH 19-20E (35)1.29.02+31.489.54
30Marius BakkeH 17-18E (54)1.17.22+24.2110.02
30Sigbjørn ModalsliDirekteAK (68)57.37+24.4513.45
31Peter GisholtH 19-20E (35)1.37.46+40.3210.53
31Julie BerteigDirekteAK (68)57.52+25.0013.48
32Bjørn HallanH 50- (39)1.10.03+24.1312.02
33Vebjørn Blom-HagenH 17-18E (54)1.21.18+28.1710.32
33Emil StørmerH 19-20E (35)1.39.44+42.3011.06
33Stein H. HagenH 50- (39)1.10.26+24.3612.06
34Erlend BørliH 17-18E (54)1.22.00+28.5910.38
48Mikkel KatlaH 17-18E (54)1.43.16+50.1513.23
62Kristin FalkDirekteAK (68)1.33.34+1.00.4222.19
Anne Siri Halaas AppenzellerN-åpen (28)fullført
Åse Marie Halaas AppenzellerN-åpen (28)fullført
Ingrid G. KvålsgardD 19-20 E (24)diskvalifisert
Kathinka Zahl HagenD 15-16 (26)diskvalifisert
Trond BrevikDirekteAL (14)diskvalifisert
Ragnhild Blom-HagenD 15-16 (26)diskvalifisert
Oskar StørmerH 21-E (76)ikke startet
Leif StørmerH 50- (39)ikke startet

Fredrikstad SK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jenny DanevadD 11-12 (14)15.546.54
1Emil Husebye AamodtH 13-14 (22)26.588.00
1Martin HubmannH 21-E (76)1.28.076.29
1Kamilla OlaussenD 21-E (74)1.07.217.01
2Espen DanevadH 45- (34)1.00.13+2.517.54
3Per OlaussenH 50- (39)47.45+1.558.12
3Anne Sofie BrynildenDirekteC (13)58.26+11.5919.24
3Henrik OttesenH 45- (34)1.00.59+3.378.00
3Gaute Hallan SteiwerH 21-E (76)1.28.41+0.346.32
3Marianne AndersenDirekteAL (14)1.08.23+10.048.50
5Gunn Astrid JakobsenD 60- (5)1.09.31+22.4816.35
7Malin Huseby AamodtDirekteC (13)1.00.33+14.0620.06
7Vegar ArnesenH 17-B (8)44.10+9.2713.06
10Dyre Martin GulbrandsenH 45- (34)1.11.00+13.389.19
10Marte Hox BrynildsenD 13-14 (19)38.17+9.0111.21
11Hans Petter MathisenH 21-E (76)1.35.41+7.347.03
15Bent Olav AamodtH 45- (34)1.14.17+16.559.45
18Eirik BlågestadH 17-18E (54)1.06.51+13.508.40
18Pål AngvollDirekteAK (68)48.24+15.3211.33
20Håvard WedegeH 21-E (76)1.38.04+9.577.13
21Sondre OttesenH 17-18E (54)1.08.13+15.128.50
26Marie OlaussenD 21-E (74)1.25.22+18.018.54
29Thomas BlomkvistH 15-16 (40)1.19.27+30.1113.39
32Runar Saur ModahlH 17-18E (54)1.19.41+26.4010.20
Betina ArnesenN-åpen (28)fullført
Ingrid Sofie Hox BrynildsenD -10 (5)16.499.30
Signe Strand GulbrandsenD 15-16 (26)diskvalifisert
Adine Blakkestad IngesenD 17-18 E (46)diskvalifisert
Alexandra AngvollD 17-18 E (46)diskvalifisert
Eirik ImrikH 17-18E (54)ikke startet
Sindre ØsthagenH 21-E2 (40)ikke startet

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tomas EidsmoH 50- (39)45.507.52
2Håvard Sandstad EidsmoH 21-E2 (40)1.24.46+0.187.01
4Vegard KittilsenH 17-18E (54)56.58+3.577.23
4Mari EidsmoD 15-16 (26)53.12+3.5910.34
8Lars SandstadH 17-18E (54)1.02.20+9.198.05
10Vera MelkildD 19-20 E (24)1.06.56+12.1410.19
11Oskar Spets StorhovH 19-20E (35)1.11.03+13.497.54
17Simen Spets StorhovH 17-18E (54)1.06.39+13.388.38
17Mats EidsmoH 19-20E (35)1.13.27+16.138.10
19Jo Even KolstadH 17-18E (54)1.07.11+14.108.42
23Lars OwrenH 21-E2 (40)1.43.14+18.468.33
30Jørgen FiskumH 21-E2 (40)1.58.16+33.489.47
39Håkon HolstadH 17-18E (54)1.28.56+35.5511.32
Mikkel HoltH 17-18E (54)diskvalifisert
Gunn Kari HygenD 70- (4)ikke startet
Kristian Fredrik LynumH 19-20E (35)ikke startet
Jonas GrønliH 17-18E (54)ikke startet
Gro Sandstad EidsmoD 50- (21)ikke startet

Frol IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jonas AlstadH 11-12 (23)20.04+1.428.43
4Magnus AlstadH 13-14 (22)30.44+3.469.07
5Simon JakobssonH 21-E2 (40)1.28.26+3.587.19
6Tobias AlstadH 17-18E (54)1.00.11+7.107.48
6Yngve SkogstadH 21-E (76)1.30.52+2.456.42
21Isak BergsetH 21-E (76)1.39.43+11.367.21
64Lena Lyngsaunet AlstadDirekteAK (68)1.36.57+1.04.0523.08
Carl Petter LyngenH 21-E (76)diskvalifisert

Ganddal IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalD 45- (16)48.119.22
2Anna TaksdalD 13-14 (19)29.21+0.058.42
7Ann Karin TjørhomD 55- (12)59.04+10.5813.02
9Clemens Sundby ØxnevadH 17-18E (54)1.03.10+10.098.11
16Oddvar TaksdalH 50- (39)58.05+12.159.58
33Ingrid LamarkD 17-18 E (46)1.13.53+22.1313.01
36Tobias RøddeH 17-18E (54)1.25.08+32.0711.02
45Markus Andreas BreivoldH 17-18E (54)1.35.08+42.0712.20
47Ole Kristian TaksdalH 17-18E (54)1.41.19+48.1813.08
Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (46)ikke startet

Gimle IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Johanna YtterbølD 80- (2)1.00.54+13.3623.14
8Willy GrønstadH 70- (13)56.57+9.3513.35
11Trygve FosseH 75- (14)1.27.19+33.1520.50

Gjø-Vard OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Astrid KravdalD 40- (8)1.03.3510.55
4Marie KravdalD 13-14 (19)33.03+3.479.48
5Eiril Erlien SolerødD 11-12 (14)22.49+6.559.55
5Hege SolerødD 50- (21)49.22+10.0110.53Last ned GPS-spor i gpx-format
7Torbjørn KravdalH 40- (15)1.18.56+22.0610.12
7Lars LienH 15-16 (40)54.40+5.249.23
9Even ErlienH 17-AK (12)1.10.59+34.1813.48
13Kristine KravdalD 17-18 E (46)1.02.07+10.2710.57
13Eli Ringstad LienD 45- (16)1.29.45+41.3417.27
15Even LienH 13-14 (22)40.35+13.3712.02
17Øyvind LienH 45- (34)1.15.26+18.049.54
18Martin ØhmanH 45- (34)1.16.26+19.0410.02
20Josef ÖhmanH 11-12 (23)37.55+19.3316.29
28Annar Erlien SolerødH 15-16 (40)1.18.08+28.5213.25
Eline KravdalD -10 (5)24.5514.04

Guildford Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Keiko ConwayDirekteB (23)1.03.34+35.5418.51
Keiko ConwayDirekteAK (68)ikke startet

Gøteborg-Majorna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Agnes LeoDirekteAL (14)1.18.18+19.5910.07

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Nikolai TesloH 11-12 (23)25.00+6.3810.52
12Berthe TesloD 17-AK (15)1.15.21+31.3617.58
37Einar TesloH 50- (39)1.26.57+41.0714.56
57Gunn Elin RudiDirekteAK (68)1.19.42+46.5019.01

Halden SK

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tore SandvikH 45- (34)57.227.32
1Silje Gåsvik NarvestadD 13-16C (2)25.1510.58
2Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (16)48.31+0.209.26
3Anne Julsrud HaugenD 60- (5)57.19+10.3613.40
3Ingrid Kronborg BronebakkD 40- (8)1.05.40+2.0511.16
3Runa Lien BackstrømD 45- (16)53.48+5.3710.28
4Geir TorgersenDirekteAK (68)39.56+7.049.31
4Svein-Tore Gåsvik NarvestadH 17-C (4)53.55+13.5717.54
4Marieluise Schmitt GranD 17-18 E (46)55.40+4.009.49
4Guro BryggenD 40- (8)1.14.39+11.0412.49
4Geir TorgersenDirekteAK (68)39.56+7.049.31
5Hedda Raadal BjørloD 19-20 E (24)1.02.19+7.379.37
6Mats NordbrødenDirekteAL (14)1.18.29+20.1010.09
6Heidi StoksethD 40- (8)1.31.52+28.1715.47
6Fredrik DelåsH 17-AK (12)50.19+13.389.47
7Kjetil BjørloH 50- (39)50.17+4.278.38
7Elena RoosD 21-E (74)1.17.41+10.208.06
8Sigrid Schmitt GranD 13-14 (19)37.08+7.5211.01
8Anne Marit SkaugDirekteC (13)1.08.10+21.4322.38
8Niels Christian HellerudH 19-20E (35)1.10.24+13.107.50
9Idun Kristine Felde OlaussenD 19-20 E (24)1.03.34+8.529.48
10Elisabeth BrækkeDirekteB (23)46.10+18.3013.41
12Hanne Lerche RaadalD 50- (21)1.01.05+21.4413.29
13Sigurd Saxe SandvikH 15-16 (40)1.01.21+12.0510.32
13Hanne NarvestadD 50- (21)1.06.01+26.4014.34
14Frauke Schmitt GranD 50- (21)1.06.47+27.2614.44
16Sverre SandvikH 13-14 (22)42.16+15.1812.32
18Inger Anne Svendsby BraarudD 13-14 (19)57.30+28.1417.03
19Øyvind StoksethH 45- (34)1.17.10+19.4810.08
19Aksel Johan SandvikH 11-12 (23)37.08+18.4616.08
21Ida Marie Næss BjørgulD 21-E (74)1.23.03+15.428.40
23Eva JurenikovaD 21-E (74)1.23.46+16.258.44
25Lizzie InghamD 21-E (74)1.24.47+17.268.51
26Fredrik EliassonH 21-E (76)1.41.05+12.587.27
27Jakob TorgersenH 17-18E (54)1.15.57+22.569.51
27Andrei ZhuravlevH 21-E2 (40)1.47.45+23.178.55
34Eveliina HirvonenD 21-E (74)1.29.10+21.499.18
38Markus HolterH 21-E (76)1.46.02+17.557.49
40Bodil HelgerudD 21-E (74)1.31.50+24.299.35
44Kine Hallan SteiwerD 21-E (74)1.33.50+26.299.47
48Øyvind HelgerudH 21-E (76)1.51.43+23.368.14
49Olav Kristian BirkelandDirekteAK (68)1.12.03+39.1117.11
54Ole Jakob OttestadDirekteAK (68)1.16.30+43.3818.15
Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (28)fullført
Håkon BryggenN-åpen (28)fullført
Troy Victor StoksethN-åpen (28)fullført
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (4)24.2713.48
Sigurd Myhre AndreassenH 21-E2 (40)diskvalifisert
Herman Lien BackstrømH 15-16 (40)diskvalifisert
Riccardo ScaletH 21-E (76)diskvalifisert
Olav LundanesH 21-E (76)diskvalifisert
Jo ShepherdD 21-E (74)diskvalifisert
Martin BrækkeH 17-AK (12)diskvalifisert
Lene SandvikDirekteAK (68)diskvalifisert

Hamar OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti RønningD 55- (12)48.0610.37
2Liv FeiringD 70- (4)1.14.37+6.5420.16
4Trond FeiringH 75- (14)1.03.45+9.4115.12
4Anine LomeD 19-20 E (24)1.01.18+6.369.27
12Andreas HuberH 55- (23)55.04+10.5610.42
Terje MalmH 70- (13)diskvalifisert
Mona LomeDirekteAK (68)diskvalifisert

Hamok

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
54Thomas van der KleijH 21-E (76)1.58.31+30.248.44
Benjamin AnciauxH 21-E (76)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Aleksander JørgensenH 15-16 (40)diskvalifisert
Sigurd Paulsen VieH 17-18E (54)brutt

Hedrum OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Torill Hynne FjæreD 17-B (6)54.08+16.4816.03
5Katrine van RaaijD 17-B (6)54.31+17.1116.10
7Tor RingstadH 17-AK (12)1.02.24+25.4312.08
9Sindre R HoltH 19-20E (35)1.10.36+13.227.51
10Eelco van RaaijH 17-AK (12)1.44.54+1.08.1320.24
11Viljan van RaaijH 17-18E (54)1.05.01+12.008.25
13Annika van RaaijD 13-14 (19)44.20+15.0413.09
13Rikke Kristin GåsholtD 17-AK (15)1.15.37+31.5218.02
22Anders Kristian HoltH 45- (34)1.21.27+24.0510.42
38Henrik R HoltH 17-18E (54)1.28.55+35.5411.31
Kristoffer FjæreH 17-18E (54)diskvalifisert

Heming Orientering

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kasper FosserH 19-20E (35)57.146.22
2Elle M. MelbyeD 65- (5)1.00.56+13.2616.33
2Karoline JebsenD 13-16C (2)27.11+1.5611.49
4Line Eiden FredriksenDirekteC (13)59.25+12.5819.44
6Øystein ØstermannH 55- (23)49.06+4.589.33
8Helge BjaalandH 75- (14)1.13.44+19.4017.35
8Runa SkyttersæterD 55- (12)1.03.37+15.3114.02
8Lukas Jones ArnesenH 13-14 (22)34.34+7.3610.15
9Ida Marie FlågenD 15-16 (26)1.04.47+15.3412.52
9Malene Teresia JebsenD 17-18 E (46)1.00.23+8.4310.38
9Knut Erling ØenH 50- (39)55.26+9.369.31
10Astrid ReuschD 11-12 (14)28.06+12.1212.13
12Magnus Eide-FredriksenH 17-18E (54)1.05.25+12.248.29
13Kimme ArnesenH 50- (39)56.38+10.489.43
16Hanna Eckhardt AndersenD 17-18 E (46)1.04.13+12.3311.19
16Otto Figenschou PiraH 11-12 (23)33.20+14.5814.29
18Maya Jones ArnesenD 17-18 E (46)1.04.29+12.4911.22
20Marianne ReuschD 50- (21)1.48.04+1.08.4323.51
23Anders FlågenDirekteAK (68)48.57+16.0511.40
26Bjørn Anders FlågenH 19-20E (35)1.21.04+23.509.01
28Kristian ØstermannH 17-18E (54)1.16.32+23.319.55
28Johan JebsenH 45- (34)1.28.51+31.2911.40
30Christian ReuschH 45- (34)1.34.44+37.2212.26
43August Syrdal ØenH 17-18E (54)1.33.21+40.2012.06
Ingerid JebsenDirekteC (13)diskvalifisert
Henrik ReuschH 17-18E (54)diskvalifisert
Hannah Syrdal ØenD 15-16 (26)brutt

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Malin HaugeD 17-18 E (46)1.04.27+12.4711.22

Idefjordens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gabriella AxelssonD 65- (5)47.3012.54

Idrettslaget Dyre Vaa

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Randi Fugleneb AamandD 11-12N (1)15.4212.27
3Nils Albert AamandDirekteAK (68)39.17+6.259.22
9Sigrid Fugleneb AamandD 11-12 (14)27.18+11.2411.52
14Astrid Fugleneb AamandDirekteAK (68)46.01+13.0910.58
Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (28)fullført

IFK Lidingö SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Felix SpäthH 21-E (76)1.33.34+5.276.54
Rasmus Palmqvist AslaksenH 21-E (76)diskvalifisert

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Marek MinarH 21-E (76)1.36.26+8.197.06
29Vojtech KettnerH 21-E (76)1.41.44+13.377.30

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lise MikkelsenD 15-16 (26)brutt
Christine MikkelsenD 40- (8)ikke startet

IK Hakarpspojkarna

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anette GranstedtD 50- (21)39.218.41
8Bo GranstedtH 55- (23)51.21+7.139.59

IL BUL-Tromsø

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans UrsetH 15-16 (40)49.168.27
2Gjermund UrsetH 50- (39)47.23+1.338.08
3Ida Gjermundsdotter UrsetD 17-B (6)45.05+7.4513.22
10Anna KarlqvistD 45- (16)1.10.34+22.2313.43
12Mia UrsetD 13-14 (19)43.16+14.0012.50
18Klara GraversenD 15-16 (26)1.26.07+36.5417.07
25Jonatan GraversenH 17-18E (54)1.11.22+18.219.15
33KyongSa RiH 21-E2 (40)2.11.03+46.3510.51
Anne UrsetD 45- (16)diskvalifisert
Arntraut GötschD 21-E (74)diskvalifisert

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Jon LahlumH 60- (17)1.09.07+23.4113.26
22Guttorm EggeH 50- (39)1.02.11+16.2110.41
Audrun UtskarpenD 45- (16)ikke startet

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (22)36.47+9.4910.54

IL Heming

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ingrid Merete JebsenD 11-12 (14)ikke startet

IL Koll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Trude FixdalD 55- (12)55.52+7.4612.19
6Harald AulieH 17-B (8)43.40+8.5712.57
14Christian Fredrik BorgH 15-16 (40)1.01.52+12.3610.37

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Andreas SølbergH 21-E (76)1.45.44+17.377.47

Indre Østfold OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Elma Sagli GudimD 13-14 (19)46.40+17.2413.50
23Bjørn OpsahlH 55- (23)1.34.37+50.2918.24
25Kristoffer HalsnesH 15-16 (40)1.13.49+24.3312.40
26Peder Aabogen HaugaardH 15-16 (40)1.14.30+25.1412.48
40Gea Øiseth BedinD 17-18 E (46)1.26.19+34.3915.13
Una RetteraasenN-åpen (28)fullført
Pauline Gudim ValsgårdD -10 (5)22.4312.50
William FosserH 15-16-B (3)diskvalifisert
Sander BystrømH 17-B (8)diskvalifisert

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Pavel KubatH 21-E (76)1.32.30+4.236.49

Kolbotn og Skimt OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sofie GammelsæterD 15-16-B (2)37.4411.11
2Jon FærdenH 70- (13)49.50+2.2811.53Last ned GPS-spor i gpx-format
3Sissel OlaisenD 70- (4)1.25.01+17.1823.06
4Marit VågsnesD 70- (4)1.25.21+17.3823.11
5Knut BjørkeloH 60- (17)51.46+6.2010.04
6Håvard HarstadH 40- (15)1.15.25+18.359.45
7Geir TrøanH 70- (13)54.03+6.4112.53
9Bjørnar GammelsæterH 55- (23)51.55+7.4710.06
10Anne Marie FærdenDirekteC (13)1.15.40+29.1325.08
11Henrik HarstadH 11-12 (23)25.19+6.5711.00
20Linda GammelsæterD 19-20 E (24)1.27.17+32.3513.28
20John YtternesH 55- (23)1.04.16+20.0812.30
Helene HarstadD -10 (5)19.0810.48
Sigurd OlaisenH 11-12 (23)diskvalifisert
Trond Sigvald HetlandH 50- (39)ikke startet
Celine YtternesD 17-18 E (46)ikke startet
Veronica Elena SvindsethD 17-B (6)ikke startet

Kongsberg OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linnea OlofssonD 17-AL (3)1.22.4810.52
3Adam ConwayH 15-16 (40)50.54+1.388.44
3Tale StrandD 17-18 E (46)55.10+3.309.43
4Jon StrandH 11-12 (23)20.18+1.568.49
4Ingrid KvistadD 50- (21)47.12+7.5110.25
5Syver LøkenH 50- (39)48.34+2.448.20
5Kari StrandD 40- (8)1.16.00+12.2513.03
6Marte EgerD 11-12 (14)23.13+7.1910.05
6Marlin HaavengenD 19-20 E (24)1.02.42+8.009.40
7Elise RenardD 11-12 (14)23.23+7.2910.10
8Odd StrandH 50- (39)51.45+5.558.53
13Helene EgerD 19-20 E (24)1.09.01+14.1910.39
13Ingjerd MyhreD 21-E (74)1.20.35+13.148.24
15Kjersti Tønnessen BergstølD 19-20 E (24)1.14.33+19.5111.30
15Vetle DrageH 17-18E (54)1.06.15+13.148.35
16Halvor LøkenH 15-16 (40)1.03.28+14.1210.54
17Per Øivind EgerH 50- (39)58.22+12.3210.01
18Damien RenardH 21-E (76)1.37.42+9.357.12
18Johan EgerH 15-16 (40)1.04.59+15.4311.09
22Torgeir BrandalH 55- (23)1.24.21+40.1316.24
26Phil ConwayDirekteAK (68)53.59+21.0712.53
34Ingvild LangeggenD 17-18 E (46)1.14.02+22.2213.03
Mathis RenardH -10 (4)16.039.04
Kristin EgerD 45- (16)brutt
Anders HvasshovdH 17-AK (12)ikke startet

Konnerud IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jenny BaklidD 17-18 E (46)56.37+4.579.59
5Jørgen BaklidH 19-20E (35)1.08.07+10.537.35
6Geir Holm GundersenH 60- (17)53.31+8.0510.24
7Isa HeggedalD 50- (21)55.00+15.3912.08
9Tove HeimdalD 50- (21)56.06+16.4512.23
10Andrea RanvikD 17-18 E (46)1.00.47+9.0710.43
14Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (26)1.16.13+27.0015.09
14Aslak HeimdalH 19-20E (35)1.11.46+14.327.59
16André JægtvikH 45- (34)1.15.18+17.569.53
23Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (24)1.32.52+38.1014.19
29Nora Småge HilsenD 17-18 E (46)1.10.06+18.2612.21
32Anniken RanvikD 17-18 E (46)1.12.22+20.4212.45
37Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (46)1.17.51+26.1113.43
Maiken Økern HågårdD 21-E (74)diskvalifisert
Toini SkyttersæterDirekteB (23)ikke startet

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jack BjørnsenH 60- (17)45.268.50
7Marius AurebekkH 19-20E (35)1.09.57+12.437.47
11John RundeH 17-AL (12)1.40.08+27.3411.26
14Christiane Ruud BøckmanD 17-18 E (46)1.03.36+11.5611.13
15Sebastian DalandH 19-20E (35)1.12.36+15.228.05
21Thorbjørn VærpDirekteAK (68)48.34+15.4211.35
23Dag BlandkjennH 21-E (76)1.40.20+12.137.23
41Julie ChristiansenD 17-18 E (46)1.36.32+44.5217.01
52Morten JørgensenH 21-E (76)1.53.27+25.208.21
60Linn Carina DalandDirekteAK (68)1.23.57+51.0520.02
Vegard DanielsenH 21-E (76)diskvalifisert

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kristin Melby JacobsenD 15-16 (26)57.20+8.0711.23

Larvik OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gerd LangsethD 70- (4)1.07.4318.24
1Elin BjervaD 40- (8)1.03.3510.55
18Ida Vår KierulfD 50- (21)1.14.12+34.5116.22
23Iver RingheimH 17-18E (54)1.09.01+16.008.57
27Per Olav GulbrandsenH 50- (39)1.06.51+21.0111.29
31Ida Sofie HjortlandD 17-18 E (46)1.11.29+19.4912.36
59Ole Edvard HjortlandDirekteAK (68)1.19.58+47.0619.05
Mathias SundbyN-åpen (28)fullført

Lierbygda OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gunhild HennumD 60- (5)53.03+6.2012.39
3Sigurd Paulsen AskH 17-C (4)48.21+8.2316.03
5Kim Farnes HansenH 55- (23)48.07+3.599.21
5Håvard Sandvoll AskH 17-B (8)41.09+6.2612.12
7Vidar StrandDirekteAK (68)40.54+8.029.45
30Bjørn-Willy ArntzenH 50- (39)1.08.15+22.2511.43

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (26)53.01+3.4810.32
6Anne LofthusD 55- (12)58.57+10.5113.00
Tormod KleppaH 45- (34)diskvalifisert
Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15-16 (40)ikke startet

Lillomarka OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathias BenjaminsenH 17-AK (12)36.417.08
4Vidar BenjaminsenH 55- (23)47.19+3.119.12
4Oda Marie ColquhounD 17-AK (15)46.00+2.1510.58
7Hallvard FjærDirekteAL (14)1.26.20+28.0111.10
11Stein BlomsethH 50- (39)56.03+10.139.37
13Jens Johan BrekkeH 19-20E (35)1.11.26+14.127.57
15Ståle SønsterudbråtenH 50- (39)57.57+12.079.57
16Maria Rørvik HaverD 19-20 E (24)1.16.13+21.3111.45
19Elias Skjolden SørensenH 19-20E (35)1.15.53+18.398.27
20Ingrid BlindheimD 17-18 E (46)1.05.20+13.4011.31
35Kristian Markhus BrekkeH 19-20E (35)2.15.59+1.18.4515.08
Natalie KollerudN-åpen (28)fullført
Stian LillegårdN-åpen (28)fullført
Steinar KollerudH 21-E (76)diskvalifisert
Dorthe Kühl PetersenD 21-E (74)diskvalifisert
Charlotte WatsonD 21-E (74)ikke startet

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd DæhliH 65- (5)41.569.15
1Marius ØieH 17-AL (12)1.12.348.17
3Lis DæhliD 65- (5)1.11.45+24.1519.29
35Emilie Westli AndersenD 21-E (74)1.29.20+21.599.19
47Evine Westli AndersenD 21-E (74)1.38.18+30.5710.15

Malungs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Daniel HájekH 21-E (76)1.39.44+11.377.21

MAROC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Roger CoombsH 60- (17)1.00.52+15.2611.50

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Oskar StorlerH 15-16-B (3)54.48+7.0116.15
18Atle PedersenH 50- (39)58.45+12.5510.05

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4David LøverH 45- (34)1.01.44+4.228.06
15Roar ByeH 55- (23)59.25+15.1711.33

Måren OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (2)47.1818.03
2Linnea RustadD 13-16N (2)41.36+20.1623.30
4Morten DueH 60- (17)51.27+6.0110.00
5Peter KlavenessH 70- (13)51.51+4.2912.22
9Kine DirroDirekteAL (14)1.32.06+33.4711.54
13Benjamin BuhlerH 11-12 (23)28.12+9.5012.15
17Magnus Friedhelm KlavenessH 11-12 (23)33.52+15.3014.43
Noor Dirro-HeluD 15-16 (26)diskvalifisert
Audun BjerknesH 45- (34)diskvalifisert
Luciana Maria SvadsD 15-16 (26)ikke startet

National Team Germany

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Josef NeumannH 35- (6)1.18.51+12.4310.12
24Ole HennselerH 21-E (76)1.40.43+12.367.25
29Birte FriedrichsD 21-E (74)1.25.58+18.378.58
43Moritz DöllgastH 21-E (76)1.49.17+21.108.03
43Dorothea MüllerD 21-E (74)1.33.33+26.129.45
46Matthias KretzschmarH 21-E (76)1.50.46+22.398.10
49Bjarne FriedrichsH 21-E (76)1.52.10+24.038.16
Patricia NiekeD 21-E (74)diskvalifisert
Erik DöhlerH 21-E (76)ikke startet
Paula StarkeD 21-E (74)ikke startet

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6John Thomas PetersenH 70- (13)52.00+4.3812.24
28Haakon IngvaldsenH 21-E2 (40)1.49.38+25.109.04

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Louis BourrinN-åpen (28)fullført

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tore SkjærgårdDirekteC (13)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Viljar FemoenDirekteC (13)46.2715.25

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Krister AndersonDirekteAK (68)57.15+24.2313.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Mathias KlingsholmDirekteAK (68)1.07.49+34.5716.11

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Georg A. BuggeDirekteAL (14)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Matthien PuechDirekteAL (14)58.197.32

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ellen Horni-JohansenDirekteB (23)56.25+28.4516.44

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Kristin RamstedtDirekteB (23)1.42.00+1.14.2030.16

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sveinung RekaaH 65- (5)1.04.07+22.1114.09
12Robert FredriksenH 17-AL (12)2.39.44+1.27.1018.15
29Åsmund SlokvikH 17-18E (54)1.16.39+23.389.56

NTNUI

60 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ane DyrkornD 19-20 E (24)54.428.26
2Anu TuomistoD 21-E (74)1.14.09+6.487.44Last ned GPS-spor i gpx-format
2Håkon Fruseth ChristiansenH 17-AK (12)37.40+0.597.19
3Eirin Mari FossøyD 17-AK (15)44.14+0.2910.33
4Audun HeimdalH 21-E (76)1.29.29+1.226.35
4Ingrid LundanesD 21-E (74)1.15.06+7.457.50
5Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-AK (15)46.41+2.5611.08
8Jonas Madslien BakkenH 21-E2 (40)1.33.19+8.517.43
8Camilla ÖhmanD 17-AK (15)48.39+4.5411.36
8Anne EikenDirekteAK (68)41.22+8.309.52
9Adrian OpheimH 17-AL (12)1.36.42+24.0811.03
10Tobias KristensenH 21-E2 (40)1.34.46+10.187.51
10Idunn HaavengenD 17-AK (15)1.02.20+18.3514.52
11Trine D. KihleD 17-AK (15)1.03.48+20.0315.13
13Jostein TandbergH 21-E2 (40)1.35.51+11.237.56
14Thea DyrkornD 19-20 E (24)1.09.17+14.3510.41
14Simen Eid NielsenH 21-E2 (40)1.35.56+11.287.56
14Elias T. MølnvikH 21-E (76)1.36.02+7.557.04
14Karoline Dahl FosbyD 17-AK (15)1.42.57+59.1224.34
15Sindre Engzelius GylverDirekteAK (68)46.09+13.1711.00
16August Asheim BirkelandH 19-20E (35)1.13.21+16.078.10
18Marius PyttenH 21-E2 (40)1.39.01+14.338.12
18Signe Bredholt JørgensenD 19-20 E (24)1.21.08+26.2612.31
19Kristian Nilsen SandnesH 21-E2 (40)1.40.40+16.128.20
20Bjørn LundanesH 21-E2 (40)1.41.31+17.038.24
21Simen AamodtH 21-E2 (40)1.41.36+17.088.25
27Elin GranstedtD 21-E (74)1.25.23+18.028.54
28Rasmus Rørholt TheisenH 21-E (76)1.41.25+13.187.28
29Thorstein WangH 21-E2 (40)1.51.20+26.529.13
32Sturla FrydenlundH 21-E2 (40)2.05.58+41.3010.26
32Vegard Jarvis WestergårdH 21-E (76)1.43.35+15.287.38
32Anna UlvensøenD 21-E (74)1.29.04+21.439.17
33Gaute FriestadH 21-E (76)1.44.05+15.587.40
33Malena BirkelandDirekteAK (68)58.11+25.1913.53
34Ole Jørgen Bogen ArenthH 21-E2 (40)2.14.36+50.0811.09
35Herman Ryen MartinsenH 21-E (76)1.44.34+16.277.42
36Tonje VassendD 21-E (74)1.29.26+22.059.20
42Åsne Skram TrømborgD 21-E (74)1.33.15+25.549.44
42Fanni Jauhojärvi MarkussenDirekteAK (68)1.05.48+32.5615.42
45František KolovskýH 21-E (76)1.50.30+22.238.08
47Anders Felde OlaussenH 21-E (76)1.51.41+23.348.14
49Ingunn Egeberg VáriD 21-E (74)1.39.36+32.1510.23
50Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (76)1.52.20+24.138.17
53Margrethe WisløffD 21-E (74)1.41.09+33.4810.33
54Nina Asheim BirkelandD 21-E (74)1.41.31+34.1010.35
55Jonas Klausen EspedalH 21-E (76)1.59.06+30.598.46
56Silje ArntzenD 21-E (74)1.45.39+38.1811.01
57Erik GustafssonH 21-E (76)2.02.28+34.219.01
57Tonje Aasheim NymarkD 21-E (74)1.54.50+47.2911.59
58Are WigaardH 21-E (76)2.05.27+37.209.15
61Sunniva OmdalD 21-E (74)2.05.18+57.5713.04
Olav Milian Schmitt GranH 21-E (76)diskvalifisert
Martin Borge HeirH 21-E2 (40)diskvalifisert
Eirik Langedal BreivikH 21-E (76)diskvalifisert
Tilla Farnes HennumD 21-E (74)diskvalifisert
Maria Dahl FosbyD 17-AK (15)diskvalifisert
Ingrid GulbrandsenD 21-E (74)diskvalifisert
Åsmund Aamodt ResellH 21-E2 (40)brutt
Sindre Østgulen DeiszH 21-E (76)brutt
Peter NordbrødenH 17-AL (12)brutt
Håkon Raadal BjørloH 21-E (76)ikke startet
Anders EmilssonH 17-AK (12)ikke startet

Nydalens SK

91 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Isak JonssonH 17-18E (54)53.016.52
1Marie ScheeleD 13-14 (19)29.168.41
1Pia Young VikD 15-16 (26)49.139.47
1Oda ScheeleD 17-18 E (46)51.409.06
1Asgeir MjøsundH 40- (15)56.507.21
1Cecilie Wærp HaugeD 17-B (6)37.2011.04
2Helene ScheeleD 11-12 (14)16.11+0.177.02
2Halvor SaunesH 17-AL (12)1.13.48+1.148.26
2Marie LilandD 17-18 E (46)53.51+2.119.29
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18E (54)54.33+1.327.04
2Teodor Mo HjelsethH 15-16 (40)50.37+1.218.41
2Lukas LilandH 19-20E (35)1.05.17+8.037.16
2Sofie AarnesD 17-AL (3)1.22.50+0.0210.53
3Sindre LangaasH 35- (6)1.14.52+8.449.41
3Rune ScheeleH 40- (15)1.02.40+5.508.06
3Tore KjølsethH 55- (23)46.16+2.089.00
3Kari MadslienD 50- (21)47.04+7.4310.23
3Sondre Ruud BråtenH 17-AK (12)40.47+4.067.56
3Silje Ekroll JahrenD 21-E (74)1.14.14+6.537.44
5Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (54)57.49+4.487.29
5Eira Skaarer WiklundD 13-14 (19)33.47+4.3110.01
5Magne OmestadH 45- (34)1.05.06+7.448.33
5Merete SaugestadDirekteC (13)59.29+13.0219.45
5Inga Skaarer WiklundD 15-16 (26)54.55+5.4210.55
5Else Kari Nordli ScheeleD 45- (16)57.17+9.0611.08
6Ottar WiklundH 35- (6)1.27.55+21.4711.22
6Gaute BerganH 15-16 (40)54.18+5.029.19
6Anne-Lene Bakken UlsethD 50- (21)49.38+10.1710.57
6Kaja Bråten LøvaldD 17-AK (15)47.07+3.2211.14
6Berit Sofie WiklundD 45- (16)57.22+9.1111.09
6Rolf BergDirekteB (23)41.51+14.1112.25
7Sindre RønningH 21-E2 (40)1.32.58+8.307.42
7Per Noah SommerheinH 13-14 (22)33.47+6.4910.01
7Marianne DæhliD 17-AK (15)47.39+3.5411.22
7Jon Aukrust OsmoenH 21-E (76)1.32.12+4.056.47
8Axel AaldeH 15-16 (40)56.42+7.269.44
9Maja Mo HjelsethD 13-14 (19)37.41+8.2511.10
9Kasper Bakken UlsethH 15-16 (40)58.51+9.3510.06
9Anne DahlD 55- (12)1.07.29+19.2314.53
9Anne M Hausken NordbergD 21-E (74)1.18.42+11.218.12
10Anders VisterH 21-E (76)1.34.51+6.446.59
11Mari AarsethD 13-14 (19)43.02+13.4612.46
11Per Ole DahlsrudDirekteAL (14)2.11.58+1.13.3917.04
12Einar LunøeH 40- (15)1.24.36+27.4610.56
12Per Melander OftenH 21-E2 (40)1.35.33+11.057.54
12Marie SaugestadD 15-16 (26)1.10.42+21.2914.03
13Tuva Wilkens JernbergD 11-12 (14)34.25+18.3114.57
14Lars Young VikH 17-18E (54)1.06.06+13.058.34
15Aurora Wilkens JernbergD 15-16 (26)1.17.13+28.0015.21
15Hanne Wærp HaugeD 13-14 (19)46.02+16.4613.39
15Sverre Waaler KaasH 21-E2 (40)1.38.09+13.418.07
15Ada WulfsbergD 17-18 E (46)1.04.09+12.2911.18
16Anders NordbergH 21-E (76)1.36.34+8.277.07
16Siri UlvestadD 21-E (74)1.21.06+13.458.27
17Håvard HagaH 21-E (76)1.36.52+8.457.08
17Helena AxelssonDirekteAK (68)47.36+14.4411.21
18Jo WiklundH 55- (23)1.00.54+16.4611.50
19Elise Wærp HaugeD 15-16 (26)1.26.44+37.3117.14
19Kathrine LunøeD 50- (21)1.46.28+1.07.0723.30
19Bojan BlumensteinH 21-E (76)1.37.58+9.517.13
19Linus MjøsundH 13-14 (22)45.28+18.3013.29
20Anders Håvard LarsenH 15-16 (40)1.06.16+17.0011.23
20Malin EijsinkDirekteAK (68)48.26+15.3411.33
21Vetle Frydenlund NorlingH 13-14 (22)51.55+24.5715.24
21Marte Madslien BakkenD 17-18 E (46)1.06.16+14.3611.41
22Rolf Andreas BergH 15-16 (40)1.07.28+18.1211.35
23Bjørn HaugeH 45- (34)1.21.57+24.3510.46
25Beat RothH 21-E2 (40)1.45.38+21.108.45
27Ea LunøeD 17-18 E (46)1.09.22+17.4212.14
29Per Ola UlsethH 50- (39)1.07.50+22.0011.39
30Eirik Kamstrup HovindH 21-E (76)1.41.45+13.387.30
32Audun BerganH 19-20E (35)1.39.37+42.2311.05
32Elias StubberudH 15-16 (40)1.27.36+38.2015.03
32Espen JernbergDirekteAK (68)58.10+25.1813.52
35Nils BerganH 50- (39)1.13.21+27.3112.36
35Yngvild Langedal BreivikD 17-18 E (46)1.15.14+23.3413.16
36Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (76)1.44.38+16.317.42
36Sander H. RogndokkenH 21-E2 (40)2.22.11+57.4311.46
36Fredrik SaugestadDirekteAK (68)58.55+26.0314.03
40Vegar HaldenDirekteAK (68)1.03.01+30.0915.02
46Malin SørensenD 21-E (74)1.36.33+29.1210.04
46Alix Young VikDirekteAK (68)1.10.40+37.4816.51
47Monica HaldenDirekteAK (68)1.10.45+37.5316.53
51Marion HuberD 21-E (74)1.40.16+32.5510.27
62Emilie WestinD 21-E (74)2.16.34+1.09.1314.15
63Ingrid SkaarerDirekteAK (68)1.36.33+1.03.4123.02
Iver AarsethN-åpen (28)fullført
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (28)fullført
Amund SaugestadN-åpen (28)fullført
Rasmus MjøsundH -10 (4)16.229.14
Max Skjerpen HusebyH 13-14 (22)diskvalifisert
Sverre Turter SandvoldH 21-E (76)ikke startet
Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (40)ikke startet
Jon Iver BakkenH 50- (39)ikke startet
Jonas AarsethH 15-16 (40)ikke startet
Maiken Skirstad MoD 45- (16)ikke startet
Alan CherryH 21-E (76)ikke startet
Katja MjøsundD 45- (16)ikke startet
Theo SkjærgårdN-åpen (28)ikke startet

Oddersjaa SSK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Einar EkelandH 19-20E (35)ikke startet

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Geir SommerheinH 50- (39)55.50+10.009.35

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
62Ken PeetersH 21-E (76)2.18.42+50.3510.13

OK Löftan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Stefan RingH 40- (15)1.23.28+26.3810.47

OK Moss

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harald LundhaugH 75- (14)54.0412.54
2Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (5)1.00.19+18.2313.18
3Alfred BjørnerødH 15-16 (40)50.54+1.388.44
4Erik Rytter JakobsenH 35- (6)1.16.04+9.569.50
4Emma Aune JakobsenD 11-12 (14)22.40+6.469.51
6Elisabeth Aune JakobsenDirekteC (13)59.35+13.0819.47
7Kristine RoskifteD 40- (8)1.53.29+49.5419.29
8Aurora GjølsjøD 19-20 E (24)1.03.27+8.459.47
8Sofie Holm NedrebøD 11-12 (14)24.15+8.2110.32
10Sondre LadimH 15-16 (40)59.01+9.4510.08
11Øystein OlsenH 45- (34)1.11.53+14.319.26
11Tonje HolmD 45- (16)1.25.14+37.0316.34
15Roy GjerdingH 60- (17)1.19.59+34.3315.33
19Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (24)1.22.13+27.3112.41
19Kristin GjøsjøDirekteB (23)1.02.34+34.5418.33
27Henning Bratland CarlsenH 45- (34)1.24.04+26.4211.02
28Hallvard KorenH 50- (39)1.07.25+21.3511.35
34Adum KristiansenDirekteAK (68)58.13+25.2113.53
35Thomas TubbehaugenH 21-E2 (40)2.18.52+54.2411.30
36Marie Lindløv JensenD 17-18 E (46)1.17.26+25.4613.39
44Christopher LadimH 17-18E (54)1.34.34+41.3312.15
55Selma KristiansenDirekteAK (68)1.16.42+43.5018.18
61Harald WibyeDirekteAK (68)1.24.56+52.0420.16
Mira LundsrudN-åpen (28)fullført
Elise Holm NedrebøN-åpen (28)fullført
Tuva LundsrudD -10 (5)20.3911.40
Linda FredhD 40- (8)diskvalifisert
Vegar KristiansenDirekteAK (68)diskvalifisert

OK Södertörn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Catherine TaylorD 21-E (74)diskvalifisert

OK Tisaren

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Niklas GustafssonDirekteAL (14)1.05.21+7.028.27

OK Võru

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Kerstin UiboupinD 21-E (74)1.30.25+23.049.26

OK Øst

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor SimonsenH 17-N (1)1.23.3136.18
2Liv SimonsenD 17-N (3)45.06+5.1619.36
3Øistein HagenH 70- (13)51.44+4.2212.20
3Unni HerrebrødenD 17-N (3)1.22.00+42.1035.39
8Jens Henrik SimonsenDirekteB (23)43.02+15.2212.46
12Amund Ragnar HerrebrødenH 75- (14)1.27.50+33.4620.57
17Jan-Ove BråthenH 55- (23)59.40+15.3211.36
22Lene Anett KillingmoDirekteB (23)1.05.34+37.5419.27
24Erlend RåheimDirekteAK (68)50.43+17.5112.06
Sara-Sofie L. SimonsenN-åpen (28)fullført

OL Toten-Troll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vanja StaffD 55- (12)51.29+3.2311.21
4Sjur GjestvangH 65- (5)1.24.20+42.2418.36
14Nils Harald StaffH 55- (23)59.22+15.1411.32
24Simen BallangrudH 19-20E (35)1.19.57+22.438.54
Marius StaffH 17-AK (12)diskvalifisert

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Frida HaugskottD 17-18 E (46)1.01.31+9.5110.50
14Henry SundsetvikH 75- (14)1.30.26+36.2221.34
23Anders HaugskottH 19-20E (35)1.18.46+21.328.46
26Frode HaugskottH 50- (39)1.06.50+21.0011.29

OL Tønsberg og omegn

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ottar BueH 17-C (4)48.09+8.1115.59
3Wilma EvensenD 11-12 (14)19.45+3.518.35
4Trym B IslandH 17-AK (12)45.18+8.378.48
9Marianne ChristiansenDirekteAK (68)42.40+9.4810.10
11Ida Kristine BueD 11-12 (14)30.26+14.3213.13
11Odd Egil FrognerDirekteC (13)1.32.25+45.5830.42
11Mathea GløersenD 15-16 (26)1.10.41+21.2814.03
12Tor Ivar ChristiansenDirekteAK (68)44.29+11.3710.36
13Sindre MathisenH 13-14 (22)39.13+12.1511.38
14Henrik MathisenH 11-12 (23)29.34+11.1212.51
20Jakob HjelsethH 17-18E (54)1.07.25+14.248.44
20Lars Emil BueH 13-14 (22)50.09+23.1114.52
25Trond EvensenH 45- (34)1.22.58+25.3610.54
26Oliver ØstbyH 17-18E (54)1.13.18+20.179.30
28Gløer GløersenDirekteAK (68)56.22+23.3013.27
33Sondre EvensenH 15-16 (40)1.28.56+39.4015.16
36Roar MathisenH 50- (39)1.22.54+37.0414.14
39Johnny MathisenDirekteAK (68)1.02.21+29.2914.52
40Morten Krona HaflanH 17-18E (54)1.29.51+36.5011.39
42Vetle MathisenH 17-18E (54)1.32.11+39.1011.57
58Jon Herman UlvensøenDirekteAK (68)1.19.44+46.5219.01
Fredrik BueN-åpen (28)fullført
Lerke HjelsethD 15-16 (26)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger SvalandD 17-B (6)40.23+3.0311.58
7Magnus Svaland DaleH 11-12 (23)21.56+3.349.32
18Arnstein DaleDirekteAK (68)48.24+15.3211.33

OMEGA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Evert LeeuwsH 21-E (76)1.52.28+24.218.17

Oppsal Orientering

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Dagrun Brox RayamajhiD 17-AK (15)43.57+0.1210.29
2Inger Lise BjordalD 75- (2)1.27.29+2.0133.23
2Sondre OlaussenH 13-14 (22)27.16+0.188.05
2Ram RayamajhiH 17-B (8)34.48+0.0510.19
6Espen WigaardH 17-AL (12)1.27.05+14.319.57
6Tore LangaardH 75- (14)1.10.11+16.0716.45
6Ane Sofie KroghD 17-18 E (46)57.24+5.4410.07
7Tina KallesonD 17-18 E (46)59.34+7.5410.30
7Arnhild KroghD 45- (16)1.00.21+12.1011.44
8Alfred NikolaisenH 11-12 (23)24.18+5.5610.33
9Elin KallesonD 45- (16)1.10.09+21.5813.38
10Roar BjordalH 75- (14)1.20.10+26.0619.07
11Eilert AamodtDirekteAK (68)44.09+11.1710.32
12Tonje WiersdalenDirekteB (23)54.19+26.3916.07
15Ask OlaussenH 15-16 (40)1.02.38+13.2210.45
18Henning RørvikDirekteB (23)1.02.05+34.2518.25
19Mari KallesonD 13-14 (19)1.08.00+38.4420.10
38Hanne Løver ThonDirekteAK (68)1.02.02+29.1014.48
41Roger MostueDirekteAK (68)1.04.24+31.3215.22
43Ola NilsenDirekteAK (68)1.06.11+33.1915.47
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (28)fullført
Marius E. AamodtH 15-16 (40)diskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenH 40- (15)diskvalifisert
Eskil OlaussenH 11-12 (23)diskvalifisert
Boye Dirro BøhlerengenH 50- (39)ikke startet
Ingrid Solheim UndebergetD 17-18 E (46)ikke startet
Christoffer ÅnensenH 13-14 (22)ikke startet
Simen ÅnensenH -10 (4)ikke startet

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Matthew NgDirekteB (23)46.28+18.4813.47
Are EriksenH 65- (5)ikke startet
Magne VollenH 65- (5)ikke startet

Porsgrunn OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hanne VassendD 19-20 E (24)59.15+4.339.08
5Håkon KornmoH 17-AK (12)45.35+8.548.52
10Hilde VassendD 50- (21)57.05+17.4412.36
11Hilde Kristine RosenvoldD 50- (21)59.43+20.2213.10
27Rasmus MathisenH 19-20E (35)1.26.37+29.239.38
31Halvard KornmoH 17-18E (54)1.17.36+24.3510.03
34Alexander Repstad StoremyrH 19-20E (35)1.48.24+51.1012.04
34Jon SkriubakkenH 50- (39)1.13.20+27.3012.36
37Håvard SkriubakkenH 17-18E (54)1.25.33+32.3211.05
38Elise AusenD 17-18 E (46)1.20.19+28.3914.09
59Kjersti Adéla WestinD 21-E (74)1.57.22+50.0112.15
Kjell WestinH 60- (17)diskvalifisert
Lenka WestinD 45- (16)diskvalifisert

Raumar Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Live ArntzenD 13-16N (2)21.2012.03
1Dina ArntzenD 17-N (3)39.5017.19
3Pernille SønsterudbråtenDirekteB (23)41.05+13.2512.11
4Anders HagaH 21-E2 (40)1.27.29+3.017.14
11Kristine Eide RappD 17-18 E (46)1.00.48+9.0810.43
17Ingrid Eide RappD 50- (21)1.10.56+31.3515.39
41Gaute FosstveitH 17-18E (54)1.30.15+37.1411.42
46Anders HorveiH 17-18E (54)1.38.19+45.1812.45
Anne Teigland ArntzenD 17-Cikke startet

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge RevhaugH 70- (13)47.2211.18
3Lars-Inge ArnevikH 17-AL (12)1.16.00+3.268.41
5Rasmus BerglundH 13-14 (22)30.54+3.569.10
17Mikkel BerglundH 15-16 (40)1.04.00+14.4410.59
24Lars BerglundH 45- (34)1.22.21+24.5910.49

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Petter GullikstadH 60- (17)54.25+8.5910.35

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Torgeir StrandhagenH 60- (17)50.59+5.339.55

Sandefjord OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Cornelius BjørkH 17-18E (54)56.37+3.367.20
11Hilde KløvstadD 55- (12)1.22.39+34.3318.14
22Ella Arentz HagenD 19-20 E (24)1.28.29+33.4713.39
35Jo Børje EikaasDirekteAK (68)58.37+25.4513.59
37Arne Håkon JørgensenDirekteAK (68)59.44+26.5214.15
48Kjetil KløvstadDirekteAK (68)1.10.49+37.5716.54
52Mai Britt BjørkDirekteAK (68)1.15.13+42.2117.57

Sandnes IL (Rogaland)

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Morten AamodtH 55- (23)44.088.35
21Tom FurlandH 50- (39)1.00.48+14.5810.26
48Marie Line FurlandD 21-E (74)1.39.17+31.5610.21

Sarpsborg OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Øivind BergetH 70- (13)1.08.31+21.0916.21
13Øystein JensenH 55- (23)57.55+13.4711.16
13Ole IngesenDirekteAK (68)45.21+12.2910.49
15Tone Karina IngesenD 50- (21)1.08.48+29.2715.11
16Wenche LindløvD 50- (21)1.09.17+29.5615.17
53Bjørn Ketil HansenDirekteAK (68)1.15.20+42.2817.58
56Ingrid Kristine HansenDirekteAK (68)1.17.42+44.5018.32

SK Pohjantähti

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Anna HaatajaD 21-E (74)1.19.41+12.208.19
19Heini WennmanD 21-E (74)1.22.08+14.478.34
55Maiju OksanenD 21-E (74)1.44.46+37.2510.56
Sofia HaajanenD 21-E (74)diskvalifisert
Sara NivaD 21-E (74)diskvalifisert
Juha HaajanenH 60- (17)diskvalifisert
Anna GomanD 17-18 E (46)diskvalifisert
Sari AnttonenDirekteAL (14)diskvalifisert

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Skjalg NysæterH 19-20E (35)brutt

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erik HasliH 17-B (8)36.54+2.1110.56

Stavanger Orienteringsklubb

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Harald KalagerH 17-AL (12)1.22.49+10.159.27
4Anne GarsrudD 60- (5)1.00.04+13.2114.20
7Stein Arne OlsenH 55- (23)50.27+6.199.48
10Amund Garsrud TvedtH 17-AL (12)1.38.16+25.4211.13
17Dina TorgersenD 15-16 (26)1.26.06+36.5317.07
19Sara Nystrøm OlsenD 17-18 E (46)1.04.40+13.0011.24
21Johan Christie ØrkeH 19-20E (35)1.17.54+20.408.40
27Arne Jacob Nystrøm OlsenH 15-16 (40)1.14.34+25.1812.48
Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (26)brutt

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kenneth WesterheimH 45- (34)1.08.29+11.078.59
Jørgen WesterheimH 15-16-B (3)ikke startet

Sturla, IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mina Akiko JohnsenD 15-16 (26)52.44+3.3110.29
3Bjørn W. LudvigsenH 75- (14)1.03.07+9.0315.03
8Marie KvarmeD 15-16 (26)1.04.02+14.4912.43
12Mats JohnsenH 13-14 (22)38.51+11.5311.31
15Anders JohnsenDirekteB (23)56.26+28.4616.44
21Merete UndelandD 50- (21)1.55.40+1.16.1925.32
25Jon Erik KvarmeDirekteAK (68)53.27+20.3512.45
Johan Kristian UndelandH 17-18E (54)diskvalifisert
Grethe Lill RyengD 65- (5)diskvalifisert
Mathias Skourup RognebakkeH 17-18E (54)diskvalifisert
Karl Anton UndelandH 50- (39)diskvalifisert

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liv Inger PrangerødD 60- (5)46.4311.08

Trol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Anna SerrallongaD 21-E (74)1.19.55+12.348.20

Trøsken IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Marit Pedersen HolmskauDirekteB (23)55.15+27.3516.23
14Ingrid Pedersen HolmskauD 13-14 (19)45.44+16.2813.34
14Cathrine LillestrandD 45- (16)1.39.40+51.2919.23
17Marte Lillegraven LangsæterD 13-14 (19)52.02+22.4615.26
18Håkon Lillegraven LangsæterH 11-12 (23)36.10+17.4815.43
34Mathias Pedersen HolmskauH 15-16 (40)1.45.18+56.0218.05
Sander HeggenesN-åpen (28)fullført

Tyrving IL

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Olle BoströmH 21-E2 (40)1.24.286.59
1Eline DrageD 17-AK (15)43.4510.26
2Kjell StenstadvoldH 75- (14)1.01.46+7.4214.44
2Torgeir NørbechH 21-E (76)1.28.34+0.276.31
3Anders TiltnesH 21-E2 (40)1.26.33+2.057.10
3Elin-Kristin Hem OlsenD 17-AL (3)1.23.16+0.2810.56
5Trygve Hem OlsenH 17-AL (12)1.24.39+12.059.40
5Per SlungaardH 40- (15)1.13.44+16.549.32
5Håkon Jarvis WestergårdH 21-E (76)1.30.29+2.226.40
6Styrk Hundseid KamsvågH 19-20E (35)1.09.17+12.037.42
7Kjell Gorm RøkkeH 75- (14)1.11.03+16.5916.57
8Hege FeiringD 50- (21)55.13+15.5212.11
8Mina JørgensenD 17-18 E (46)59.41+8.0110.31
9Christian GrotnesH 40- (15)1.19.29+22.3910.16
9Sije Lund HovdenDirekteC (13)1.11.33+25.0623.46
10Trond LundH 40- (15)1.21.22+24.3210.31
10Hasse BergstrømH 70- (13)59.15+11.5314.08
13Eirik JørgensenH 40- (15)1.30.56+34.0611.45
13Bjørn EkebergH 21-E (76)1.36.01+7.547.04
16Torkil Eide SolstadH 21-E2 (40)1.38.50+14.228.11
17Marius Juell LarsenH 13-14 (22)42.17+15.1912.32
22Tellef Juell LarsenDirekteAK (68)48.41+15.4911.37
24Emma Meyer LarssonD 17-18 E (46)1.07.44+16.0411.56
24Ivar LundanesH 21-E (76)1.40.43+12.367.25
24Kristian Juell LarsenH 15-16 (40)1.11.30+22.1412.17
27Andreas Juell LarsenDirekteAK (68)54.31+21.3913.00
39Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (46)1.21.09+29.2914.18
40Karl FremstadH 21-E (76)1.47.43+19.367.56
50Kristine FjeldboD 21-E (74)1.40.10+32.4910.27
53Duncan CoombsH 21-E (76)1.57.16+29.098.38
Håkon Juell LarsenH -10 (4)26.2914.57
Svein S JacobsenH 65- (5)diskvalifisert
Gunnar A FiskumH 21-E2 (40)diskvalifisert
Marion AebiDirekteAK (68)diskvalifisert
Ådne SkjærsteinH 17-18E (54)ikke startet
Lukas PetersonH 21-E2 (40)ikke startet
Are KristiansenH 40- (15)ikke startet
Erik ThorssonH 17-AL (12)ikke startet
Bjørn Henning GrandalH 40- (15)ikke startet
Oda J SikkelandD 21-E (74)ikke startet
Ida TiltnesD 21-E (74)ikke startet
Karoline AndersenD 17-AL (3)ikke startet

Unisport Freiburg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Amund RåheimDirekteB (23)27.408.12

Vang OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ove Antvord HaugereidH 35- (6)1.13.13+7.059.28
6Gro EllegaardD 17-B (6)1.01.49+24.2918.20
18Njaal Ellegaard MelbyH 19-20E (35)1.14.49+17.358.19
22Eskil FrøislandH 19-20E (35)1.18.36+21.228.45
25Jostein Svaland DaleH 19-20E (35)1.20.54+23.409.00
28Even LindaasH 19-20E (35)1.27.13+29.599.42

Varegg Fleridrett

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Karianne StrømmeD 45- (16)55.38+7.2710.49
6Tore NymarkH 50- (39)49.14+3.248.27
11Vyacheslav MukhidinovH 21-E2 (40)1.35.06+10.387.52
26Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (46)1.08.08+16.2812.00
30Mari Strømme LidD 17-18 E (46)1.10.23+18.4312.24
31Markus Kjærner-SembH 21-E2 (40)2.04.51+40.2310.20
31Vidar HardelandH 45- (34)1.36.28+39.0612.40
35Erik BohneH 17-18E (54)1.23.44+30.4310.51
45Christiane TrösseD 21-E (74)1.34.20+26.599.50
58Ingunn MartinsenD 21-E (74)1.55.43+48.2212.04
Oskar RøenH 21-E (76)diskvalifisert
Tove AasheimD 50- (21)ikke startet
Magnus Strømme LidH 15-16 (40)ikke startet

Varteig OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Henrik Julian Fontes AarbuH 13-14 (22)27.33+0.358.10
5Lea TaraldsvikDirekteB (23)41.36+13.5612.20
10Dag BrenåsH 55- (23)52.10+8.0210.08
14Eline Noelia LarsenD 11-12 (14)37.50+21.5616.26
Enya Marie LarsenN-åpen (28)fullført

Vegårshei IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Anders VestølH 17-18E (54)1.03.17+10.168.12
14Synnøve BråtenD 21-E (74)1.20.43+13.228.25
20Sten Åge NygårdseterH 50- (39)1.00.06+14.1610.19

Vestre Akers SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Per OsenH 60- (17)ikke startet

Vinmonopolets Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Susanne TveteråsDirekteAK (68)1.13.30+40.3817.32

Ärla IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Susen LöschD 21-E (74)1.17.00+9.398.02

Østmarka OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Trond KortnerH 40- (15)1.01.10+4.207.54
6Mathias LinløkkenH 13-14 (22)32.40+5.429.41
7Leif S. ThingsrudH 60- (17)53.42+8.1610.26
10Erlend OtterleiH 13-14 (22)36.16+9.1810.45
11Øystein KildahlH 60- (17)57.50+12.2411.15
22Ingrid Marie Stubban HygenD 17-18 E (46)1.06.24+14.4411.42
32Hans Olav HygenH 45- (34)1.56.03+58.4115.14
43Alexandra LinløkkenD 17-18 E (46)1.46.04+54.2418.42
Helge BakkehøiDirekteAL (14)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingunn ScheiDirekteB (23)39.09+11.2911.37
3Sille WinsnesD 55- (12)54.45+6.3912.05
4Per Henning BjervaH 50- (39)48.32+2.428.20
4May Bente BrurbergD 55- (12)55.38+7.3212.16
11Eirik NordhagenH 55- (23)53.50+9.4210.28
12Synne Schei DanevadD 11-12 (14)33.22+17.2814.30
12Ingrid TveiteD 55- (12)1.31.14+43.0820.08
12Anne NilsenD 45- (16)1.27.10+38.5916.57
14Robert BanfiH 40- (15)1.35.44+38.5412.23
15Gunnar BjervaH 11-12 (23)29.57+11.3513.01
24Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (74)1.24.38+17.178.50
30Linus OlhansH 19-20E (35)1.31.28+34.1410.11
44Ingunn BergetDirekteAK (68)1.07.13+34.2116.02
51Ellen Christine KorenDirekteAK (68)1.14.44+41.5217.50
Jørgen BjervaN-åpen (28)fullført
Odin Schei DanevadN-åpen (28)fullført
Rannveig W. NordhagenD 21-E (74)diskvalifisert
Nils TveiteH 17-18E (54)diskvalifisert
Håkon DanevadDirekteAK (68)ikke startet
Vincent EijsinkDirekteAK (68)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor