Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 14 april 2019

N-åpen

1 260 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Iver AarsethNydalens SKfullført
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IFfullført
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IFfullført
Betina ArnesenFredrikstad SKfullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Louis BourrinNOTEAMfullført
Joel Bronebakk JohanssonHalden SKfullført
Håkon BryggenHalden SKfullført
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Sander HeggenesTrøsken ILfullført
Sebastian Tangen HoltetEidskog OLfullført
Simen HålienFet OLfullført
Steffen HålienFet OLfullført
Natalie KollerudLillomarka OLfullført
Enya Marie LarsenVarteig OLfullført
Stian LillegårdLillomarka OLfullført
Mira LundsrudOK Mossfullført
Elise Holm NedrebøOK Mossfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Una RetteraasenIndre Østfold OKfullført
Amund SaugestadNydalens SKfullført
Sara-Sofie L. SimonsenOK Østfullført
Troy Victor StoksethHalden SKfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Jens Sætre-LorentzenFet OLfullført
Theo SkjærgårdNydalens SKikke startet

D -10

1 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK16.499.30
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK22.4312.50
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL19.0810.48
Eline KravdalGjø-Vard OL24.5514.04
Tuva LundsrudOK Moss20.3911.40

D 11-12

2 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK15.546.54
2Helene ScheeleNydalens SK16.11+0.177.02
3Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn19.45+3.518.35
4Emma Aune JakobsenOK Moss22.40+6.469.51
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL22.49+6.559.55
6Marte EgerKongsberg OL23.13+7.1910.05
7Elise RenardKongsberg OL23.23+7.2910.10
8Sofie Holm NedrebøOK Moss24.15+8.2110.32
9Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa27.18+11.2411.52
10Astrid ReuschHeming Orientering28.06+12.1212.13
11Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn30.26+14.3213.13
12Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering33.22+17.2814.30
13Tuva Wilkens JernbergNydalens SK34.25+18.3114.57
14Eline Noelia LarsenVarteig OL37.50+21.5616.26
Ingrid Merete JebsenIL Hemingikke startet

D 11-12N

1 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa15.4212.27

D 13-16C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Gåsvik NarvestadHalden SK25.1510.58
2Karoline JebsenHeming Orientering27.11+1.5611.49

D 13-16N

1 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Live ArntzenRaumar Orientering21.2012.03
2Linnea RustadMåren OK41.36+20.1623.30

D 17-AK

4 190 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline DrageTyrving IL43.4510.26
2Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering43.57+0.1210.29
3Eirin Mari FossøyNTNUI44.14+0.2910.33
4Oda Marie ColquhounLillomarka OL46.00+2.1510.58
5Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI46.41+2.5611.08
6Kaja Bråten LøvaldNydalens SK47.07+3.2211.14
7Marianne DæhliNydalens SK47.39+3.5411.22
8Camilla ÖhmanNTNUI48.39+4.5411.36
9Anne Marthe PeveriEiker OL56.22+12.3713.27
10Idunn HaavengenNTNUI1.02.20+18.3514.52
11Trine D. KihleNTNUI1.03.48+20.0315.13
12Berthe TesloHadeland OL1.15.21+31.3617.58
13Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1.15.37+31.5218.02
14Karoline Dahl FosbyNTNUI1.42.57+59.1224.34
Maria Dahl FosbyNTNUIdiskvalifisert

D 17-C

3 010 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anne Teigland ArntzenRaumar Orienteringikke startet

D 17-N

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dina ArntzenRaumar Orientering39.5017.19
2Liv SimonsenOK Øst45.06+5.1619.36
3Unni HerrebrødenOK Øst1.22.00+42.1035.39

D 40-

5 820 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL1.03.3510.55
1Elin BjervaLarvik OK1.03.3510.55
3Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK1.05.40+2.0511.16
4Guro BryggenHalden SK1.14.39+11.0412.49
5Kari StrandKongsberg OL1.16.00+12.2513.03
6Heidi StoksethHalden SK1.31.52+28.1715.47
7Kristine RoskifteOK Moss1.53.29+49.5419.29
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D 45-

5 140 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL48.119.22
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK48.31+0.209.26
3Runa Lien BackstrømHalden SK53.48+5.3710.28
4Karianne StrømmeVaregg Fleridrett55.38+7.2710.49
5Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK57.17+9.0611.08
6Berit Sofie WiklundNydalens SK57.22+9.1111.09
7Arnhild KroghOppsal Orientering1.00.21+12.1011.44
8Karianne KatlaFossum IF1.05.10+16.5912.40
9Elin KallesonOppsal Orientering1.10.09+21.5813.38
10Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.10.34+22.2313.43
11Tonje HolmOK Moss1.25.14+37.0316.34
12Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.27.10+38.5916.57
13Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.29.45+41.3417.27
14Cathrine LillestrandTrøsken IL1.39.40+51.2919.23
Anne UrsetIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Kristin EgerKongsberg OLbrutt
Maiken Skirstad MoNydalens SKikke startet
Audrun UtskarpenIL GeoFormikke startet
Katja MjøsundNydalens SKikke startet

D 50-

4 530 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna39.218.41
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb44.34+5.139.50
3Kari MadslienNydalens SK47.04+7.4310.23
4Ingrid KvistadKongsberg OL47.12+7.5110.25
5Hege SolerødGjø-Vard OL49.22+10.0110.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK49.38+10.1710.57
7Isa HeggedalKonnerud IL55.00+15.3912.08
8Hege FeiringTyrving IL55.13+15.5212.11
9Tove HeimdalKonnerud IL56.06+16.4512.23
10Hilde VassendPorsgrunn OL57.05+17.4412.36
11Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL59.43+20.2213.10
12Hanne Lerche RaadalHalden SK1.01.05+21.4413.29
13Hanne NarvestadHalden SK1.06.01+26.4014.34
14Frauke Schmitt GranHalden SK1.06.47+27.2614.44
15Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.08.48+29.2715.11
16Wenche LindløvSarpsborg OL1.09.17+29.5615.17
17Ingrid Eide RappRaumar Orientering1.10.56+31.3515.39
18Ida Vår KierulfLarvik OK1.14.12+34.5116.22
19Kathrine LunøeNydalens SK1.46.28+1.07.0723.30
20Marianne ReuschHeming Orientering1.48.04+1.08.4323.51
21Merete UndelandSturla, IF1.55.40+1.16.1925.32
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Tove AasheimVaregg Fleridrettikke startet
Gro Sandstad EidsmoFreidigikke startet

D 55-

4 530 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK48.0610.37
2Vanja StaffOL Toten-Troll51.29+3.2311.21
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering54.45+6.3912.05
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering55.38+7.3212.16
5Trude FixdalIL Koll55.52+7.4612.19
6Anne LofthusLillehammer OK58.57+10.5113.00
7Ann Karin TjørhomGanddal IL59.04+10.5813.02
8Runa SkyttersæterHeming Orientering1.03.37+15.3114.02
9Anne DahlNydalens SK1.07.29+19.2314.53
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.18.02+29.5617.13
11Hilde KløvstadSandefjord OK1.22.39+34.3318.14
12Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.31.14+43.0820.08

D 60-

4 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL46.4311.08
2Gunhild HennumLierbygda OL53.03+6.2012.39
3Anne Julsrud HaugenHalden SK57.19+10.3613.40
4Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1.00.04+13.2114.20
5Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK1.09.31+22.4816.35

D 65-

3 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriella AxelssonIdefjordens SK47.3012.54
2Elle M. MelbyeHeming Orientering1.00.56+13.2616.33
3Lis DæhliLøten o-lag1.11.45+24.1519.29
4Aud KjemperudEiker OL1.20.11+32.4121.47
Grethe Lill RyengSturla, IFdiskvalifisert

D 70-

3 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd LangsethLarvik OK1.07.4318.24
2Liv FeiringHamar OK1.14.37+6.5420.16
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.25.01+17.1823.06
4Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.25.21+17.3823.11
Gunn Kari HygenFreidigikke startet

D 75-

2 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hjørdis ØvreåsBotne SK1.25.2832.37
2Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.27.29+2.0133.23

D 80-

2 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK47.1818.03
2Johanna YtterbølGimle IF1.00.54+13.3623.14

H -10

1 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Håkon Juell LarsenTyrving IL26.2914.57
Rasmus MjøsundNydalens SK16.229.14
Mathis RenardKongsberg OL16.039.04
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK24.2713.48
Simen ÅnensenOppsal Orienteringikke startet

H 11-12

2 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinFossum IF18.227.59
2Jonas AlstadFrol IL20.04+1.428.43
3Henrik Elias SebjørnsenFossum IF20.06+1.448.44
4Jon StrandKongsberg OL20.18+1.568.49
5Sigmund ØlstadFet OL20.23+2.018.51
6Ask Felland SætnanFossum IF21.18+2.569.15
7Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange21.56+3.349.32
8Alfred NikolaisenOppsal Orientering24.18+5.5610.33
9Nikolai TesloHadeland OL25.00+6.3810.52
10Jørgen LerFet OL25.15+6.5310.58
11Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL25.19+6.5711.00
12Asbjørn LandeEidskog OL25.21+6.5911.01
13Benjamin BuhlerMåren OK28.12+9.5012.15
14Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn29.34+11.1212.51
15Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering29.57+11.3513.01
16Otto Figenschou PiraHeming Orientering33.20+14.5814.29
17Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK33.52+15.3014.43
18Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL36.10+17.4815.43
19Aksel Johan SandvikHalden SK37.08+18.4616.08
20Josef ÖhmanGjø-Vard OL37.55+19.3316.29
21Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL45.49+27.2719.55
Eskil OlaussenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Aleksander Tangen HoltetEidskog OLikke startet

H 17-AK

5 140 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias BenjaminsenLillomarka OL36.417.08
2Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI37.40+0.597.19
3Sondre Ruud BråtenNydalens SK40.47+4.067.56
4Trym B IslandOL Tønsberg og omegn45.18+8.378.48
5Håkon KornmoPorsgrunn OL45.35+8.548.52
6Fredrik DelåsHalden SK50.19+13.389.47
7Tor RingstadHedrum OL1.02.24+25.4312.08
8Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.03.23+26.4212.19
9Even ErlienGjø-Vard OL1.10.59+34.1813.48
10Eelco van RaaijHedrum OL1.44.54+1.08.1320.24
Marius StaffOL Toten-Trolldiskvalifisert
Martin BrækkeHalden SKdiskvalifisert
Anders EmilssonNTNUIikke startet
Anders HvasshovdKongsberg OLikke startet

H 17-C

3 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Werner HålienFet OL39.5813.16
2Ottar BueOL Tønsberg og omegn48.09+8.1115.59
3Sigurd Paulsen AskLierbygda OL48.21+8.2316.03
4Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK53.55+13.5717.54

H 17-N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor SimonsenOK Øst1.23.3136.18

H 35-

7 730 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn GasbjergDansk Orienterings-Forbund1.06.088.33
2Ove Antvord HaugereidVang OL1.13.13+7.059.28
3Sindre LangaasNydalens SK1.14.52+8.449.41
4Erik Rytter JakobsenOK Moss1.16.04+9.569.50
5Josef NeumannNational Team Germany1.18.51+12.4310.12
6Ottar WiklundNydalens SK1.27.55+21.4711.22

H 40-

7 730 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asgeir MjøsundNydalens SK56.507.21
2Trond KortnerØstmarka OK1.01.10+4.207.54
3Rune ScheeleNydalens SK1.02.40+5.508.06
4Kenneth BuchDansk Orienterings-Forbund1.07.10+10.208.41
5Per SlungaardTyrving IL1.13.44+16.549.32
6Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.15.25+18.359.45
7Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1.18.56+22.0610.12
8Vytautas GrasysFossum IF1.19.26+22.3610.16
9Christian GrotnesTyrving IL1.19.29+22.3910.16
10Trond LundTyrving IL1.21.22+24.3210.31
11Stefan RingOK Löftan1.23.28+26.3810.47
12Einar LunøeNydalens SK1.24.36+27.4610.56
13Eirik JørgensenTyrving IL1.30.56+34.0611.45
14Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.35.44+38.5412.23
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Are KristiansenTyrving ILikke startet
Bjørn Henning GrandalTyrving ILikke startet

H 45-

7 610 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK57.227.32
2Espen DanevadFredrikstad SK1.00.13+2.517.54
3Henrik OttesenFredrikstad SK1.00.59+3.378.00
4David LøverModum OL1.01.44+4.228.06
5Magne OmestadNydalens SK1.05.06+7.448.33
6Eivind LandeEidskog OL1.05.19+7.578.34
7Erling KatlaFossum IF1.05.25+8.038.35
8Kenneth WesterheimStord Orientering1.08.29+11.078.59
9Harald BakkeFossum IF1.10.00+12.389.11
10Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK1.11.00+13.389.19
11Øystein OlsenOK Moss1.11.53+14.319.26
12Tom BerganFet OL1.12.24+15.029.30
13Arild AndresenFossum IF1.12.48+15.269.33
13Torbjørn Blom-hagenFossum IF1.12.48+15.269.33
15Bent Olav AamodtFredrikstad SK1.14.17+16.559.45
16André JægtvikKonnerud IL1.15.18+17.569.53
17Øyvind LienGjø-Vard OL1.15.26+18.049.54
18Martin ØhmanGjø-Vard OL1.16.26+19.0410.02
19Øyvind StoksethHalden SK1.17.10+19.4810.08
20Pål SommerheinFossum IF1.17.54+20.3210.14
21Knut Jostein SætnanFossum IF1.21.09+23.4710.39
22Anders Kristian HoltHedrum OL1.21.27+24.0510.42
23Bjørn HaugeNydalens SK1.21.57+24.3510.46
24Lars BerglundRingerike OL1.22.21+24.5910.49
25Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.22.58+25.3610.54
26Atle PedersenFossum IF1.23.16+25.5410.56
27Henning Bratland CarlsenOK Moss1.24.04+26.4211.02
28Johan JebsenHeming Orientering1.28.51+31.2911.40
29Kyrre GranFet OL1.32.50+35.2812.11
30Christian ReuschHeming Orientering1.34.44+37.2212.26
31Vidar HardelandVaregg Fleridrett1.36.28+39.0612.40
32Hans Olav HygenØstmarka OK1.56.03+58.4115.14
Tormod KleppaLillehammer OKdiskvalifisert
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert

H 50-

5 820 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig45.507.52
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø47.23+1.338.08
3Per OlaussenFredrikstad SK47.45+1.558.12
4Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering48.32+2.428.20
5Syver LøkenKongsberg OL48.34+2.448.20
6Tore NymarkVaregg Fleridrett49.14+3.248.27
7Kjetil BjørloHalden SK50.17+4.278.38
8Odd StrandKongsberg OL51.45+5.558.53
9Knut Erling ØenHeming Orientering55.26+9.369.31
10Geir SommerheinOK Horten55.50+10.009.35
11Stein BlomsethLillomarka OL56.03+10.139.37
12Tommy JauhojärviAsker Skiklubb56.05+10.159.38
13Kimme ArnesenHeming Orientering56.38+10.489.43
14Einar GisholtFossum IF57.25+11.359.51
15Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL57.57+12.079.57
16Oddvar TaksdalGanddal IL58.05+12.159.58
17Per Øivind EgerKongsberg OL58.22+12.3210.01
18Atle PedersenMelhus IL58.45+12.5510.05
19Frode StrislandFossum IF59.22+13.3210.12
20Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.00.06+14.1610.19
21Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.00.48+14.5810.26
22Guttorm EggeIL GeoForm1.02.11+16.2110.41
23Sven Arne GylterudFossum IF1.03.33+17.4310.55
24Morten HeirFossum IF1.03.38+17.4810.56
25Håkon JendalFossum IF1.04.55+19.0511.09
26Frode HaugskottOL Trollelg1.06.50+21.0011.29
27Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.06.51+21.0111.29
28Hallvard KorenOK Moss1.07.25+21.3511.35
29Per Ola UlsethNydalens SK1.07.50+22.0011.39
30Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.08.15+22.2511.43
31Pierre DemeuseBelgium Team1.09.42+23.5211.58
32Bjørn HallanFossum IF1.10.03+24.1312.02
33Stein H. HagenFossum IF1.10.26+24.3612.06
34Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.13.20+27.3012.36
35Nils BerganNydalens SK1.13.21+27.3112.36
36Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.22.54+37.0414.14
37Einar TesloHadeland OL1.26.57+41.0714.56
Dagfinn AasFet OLdiskvalifisert
Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OLikke startet
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet
Leif StørmerFossum IFikke startet
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet

H 55-

5 140 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)44.088.35
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb46.00+1.528.56
3Tore KjølsethNydalens SK46.16+2.089.00
4Vidar BenjaminsenLillomarka OL47.19+3.119.12
5Kim Farnes HansenLierbygda OL48.07+3.599.21
6Øystein ØstermannHeming Orientering49.06+4.589.33
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb50.27+6.199.48
8Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna51.21+7.139.59
9Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL51.55+7.4710.06
10Dag BrenåsVarteig OL52.10+8.0210.08
11Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering53.50+9.4210.28
12Andreas HuberHamar OK55.04+10.5610.42
13Øystein JensenSarpsborg OL57.55+13.4711.16
14Nils Harald StaffOL Toten-Troll59.22+15.1411.32
15Roar ByeModum OL59.25+15.1711.33
16Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb59.28+15.2011.34
17Jan-Ove BråthenOK Øst59.40+15.3211.36
18Jo WiklundNydalens SK1.00.54+16.4611.50
19Per-Jacob ØlstadFet OL1.01.26+17.1811.57
20John YtternesKolbotn og Skimt OL1.04.16+20.0812.30
21Øyvind HelmersenFet OL1.14.12+30.0414.26
22Torgeir BrandalKongsberg OL1.24.21+40.1316.24
23Bjørn OpsahlIndre Østfold OK1.34.37+50.2918.24

H 60-

5 140 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jack BjørnsenKristiansand OK45.268.50
2Nils HæstadFossum IF49.22+3.569.36
3Torgeir StrandhagenRøyken OL50.59+5.339.55
4Morten DueMåren OK51.27+6.0110.00
5Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL51.46+6.2010.04
6Geir Holm GundersenKonnerud IL53.31+8.0510.24
7Leif S. ThingsrudØstmarka OK53.42+8.1610.26
8Petter GullikstadRøros IL54.25+8.5910.35
9Lars Roger LundanesEmblem IL55.20+9.5410.45
10Lars HjermstadFossum IF55.36+10.1010.49
11Øystein KildahlØstmarka OK57.50+12.2411.15
12Roger CoombsMAROC1.00.52+15.2611.50
13Jon LahlumIL GeoForm1.09.07+23.4113.26
14Øyvind GylverAsker Skiklubb1.19.58+34.3215.33
15Roy GjerdingOK Moss1.19.59+34.3315.33
Juha HaajanenSK Pohjantähtidiskvalifisert
Kjell WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Per OsenVestre Akers SKikke startet

H 65-

4 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag41.569.15
2Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss1.00.19+18.2313.18
3Sveinung RekaaNotodden OL1.04.07+22.1114.09
4Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.24.20+42.2418.36
Svein S JacobsenTyrving ILdiskvalifisert
Are EriksenOslostudentenes IKikke startet
Magne VollenOslostudentenes IKikke startet

H 70-

4 190 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL47.2211.18
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL49.50+2.2811.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Øistein HagenOK Øst51.44+4.2212.20
3Øivind Magne RogndalenByåsen IL51.44+4.2212.20
5Peter KlavenessMåren OK51.51+4.2912.22
6John Thomas PetersenNittedal OL52.00+4.3812.24
7Geir TrøanKolbotn og Skimt OL54.03+6.4112.53
8Willy GrønstadGimle IF56.57+9.3513.35
9Leif BillingsøEidskog OL58.59+11.3714.04
10Hasse BergstrømTyrving IL59.15+11.5314.08
11Øivind BergetSarpsborg OL1.08.31+21.0916.21
Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert
Terje MalmHamar OKdiskvalifisert

H 75-

4 190 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss54.0412.54
2Kjell StenstadvoldTyrving IL1.01.46+7.4214.44
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.03.07+9.0315.03
4Trond FeiringHamar OK1.03.45+9.4115.12
5Odd KletteliBækkelagets SK1.05.17+11.1315.34
6Tore LangaardOppsal Orientering1.10.11+16.0716.45
7Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.11.03+16.5916.57
8Helge BjaalandHeming Orientering1.13.44+19.4017.35
9Klaus EngenEidskog OL1.15.14+21.1017.57
10Roar BjordalOppsal Orientering1.20.10+26.0619.07
11Trygve FosseGimle IF1.27.19+33.1520.50
12Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst1.27.50+33.4620.57
13Magnar ØvreåsBotne SK1.28.02+33.5821.00
14Henry SundsetvikOL Trollelg1.30.26+36.2221.34

H 80-

3 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL58.0315.46

D 17-18 E

5 670 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK51.409.06
2Marie LilandNydalens SK53.51+2.119.29
3Tale StrandKongsberg OL55.10+3.309.43
4Marieluise Schmitt GranHalden SK55.40+4.009.49
5Jenny BaklidKonnerud IL56.37+4.579.59
6Ane Sofie KroghOppsal Orientering57.24+5.4410.07
7Tina KallesonOppsal Orientering59.34+7.5410.30
8Mina JørgensenTyrving IL59.41+8.0110.31
9Malene Teresia JebsenHeming Orientering1.00.23+8.4310.38
10Andrea RanvikKonnerud IL1.00.47+9.0710.43
11Kristine Eide RappRaumar Orientering1.00.48+9.0810.43
12Frida HaugskottOL Trollelg1.01.31+9.5110.50
13Kristine KravdalGjø-Vard OL1.02.07+10.2710.57
14Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1.03.36+11.5611.13
15Ada WulfsbergNydalens SK1.04.09+12.2911.18
16Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering1.04.13+12.3311.19
17Malin HaugeHisøy OK1.04.27+12.4711.22
18Maya Jones ArnesenHeming Orientering1.04.29+12.4911.22
19Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.04.40+13.0011.24
20Ingrid BlindheimLillomarka OL1.05.20+13.4011.31
21Marte Madslien BakkenNydalens SK1.06.16+14.3611.41
22Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.06.24+14.4411.42
22Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.06.24+14.4411.42
24Emma Meyer LarssonTyrving IL1.07.44+16.0411.56
25Solveig Moen LetmolieEiker OL1.08.02+16.2211.59
26Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.08.08+16.2812.00
27Ea LunøeNydalens SK1.09.22+17.4212.14
28Christine HoenEiker OL1.09.31+17.5112.15
29Nora Småge HilsenKonnerud IL1.10.06+18.2612.21
30Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1.10.23+18.4312.24
31Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.11.29+19.4912.36
32Anniken RanvikKonnerud IL1.12.22+20.4212.45
33Ingrid LamarkGanddal IL1.13.53+22.1313.01
34Ingvild LangeggenKongsberg OL1.14.02+22.2213.03
35Yngvild Langedal BreivikNydalens SK1.15.14+23.3413.16
36Marie Lindløv JensenOK Moss1.17.26+25.4613.39
37Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.17.51+26.1113.43
38Elise AusenPorsgrunn OL1.20.19+28.3914.09
39Ingrid Lund HovdenTyrving IL1.21.09+29.2914.18
40Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1.26.19+34.3915.13
41Julie ChristiansenKristiansand OK1.36.32+44.5217.01
42Oda Isnes TyseEiker OL1.39.18+47.3817.30
43Alexandra LinløkkenØstmarka OK1.46.04+54.2418.42
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Anna GomanSK Pohjantähtidiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLikke startet
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILikke startet

D 19-20 E

6 480 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane DyrkornNTNUI54.428.26
2Hanne VassendPorsgrunn OL59.15+4.339.08
3Synne StrandAsker Skiklubb1.00.43+6.019.22
4Anine LomeHamar OK1.01.18+6.369.27
5Hedda Raadal BjørloHalden SK1.02.19+7.379.37
6Marlin HaavengenKongsberg OL1.02.42+8.009.40
7Pernille KatlaFossum IF1.02.54+8.129.42
8Aurora GjølsjøOK Moss1.03.27+8.459.47
9Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.03.34+8.529.48
10Vera MelkildFreidig1.06.56+12.1410.19
11Åsne Naadland HoloFossum IF1.07.12+12.3010.22
12Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.08.46+14.0410.36
13Helene EgerKongsberg OL1.09.01+14.1910.39
14Thea DyrkornNTNUI1.09.17+14.3510.41
15Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.14.33+19.5111.30
16Maria Rørvik HaverLillomarka OL1.16.13+21.3111.45
17Agnethe HasliBækkelagets SK1.16.24+21.4211.47
18Signe Bredholt JørgensenNTNUI1.21.08+26.2612.31
19Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.22.13+27.3112.41
20Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.27.17+32.3513.28
21Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1.28.15+33.3313.37
22Ella Arentz HagenSandefjord OK1.28.29+33.4713.39
23Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.32.52+38.1014.19
Ingrid G. KvålsgardFossum IFdiskvalifisert
Ragnhild EideByåsen ILikke startet

H 17-18E

7 710 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK53.016.52
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK54.33+1.327.04
3Cornelius BjørkSandefjord OK56.37+3.367.20
4Vegard KittilsenFreidig56.58+3.577.23
5Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK57.49+4.487.29
6Tobias AlstadFrol IL1.00.11+7.107.48
7Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.02.14+9.138.04
8Lars SandstadFreidig1.02.20+9.198.05
9Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.03.10+10.098.11
10Anders VestølVegårshei IL1.03.17+10.168.12
11Viljan van RaaijHedrum OL1.05.01+12.008.25
12Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.05.25+12.248.29
13Birk Bell LysakerFana IL1.05.48+12.478.32
14Lars Young VikNydalens SK1.06.06+13.058.34
15Vetle DrageKongsberg OL1.06.15+13.148.35
16Sondre Zahl HagenFossum IF1.06.33+13.328.37
17Simen Spets StorhovFreidig1.06.39+13.388.38
18Eirik BlågestadFredrikstad SK1.06.51+13.508.40
19Jo Even KolstadFreidig1.07.11+14.108.42
20Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.07.25+14.248.44
21Sondre OttesenFredrikstad SK1.08.13+15.128.50
22Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.08.55+15.548.56
23Iver RingheimLarvik OK1.09.01+16.008.57
24Eivind Berner MyhreFossum IF1.10.26+17.259.08
25Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.11.22+18.219.15
26Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.13.18+20.179.30
27Jakob TorgersenHalden SK1.15.57+22.569.51
28Kristian ØstermannHeming Orientering1.16.32+23.319.55
29Åsmund SlokvikNotodden OL1.16.39+23.389.56
30Marius BakkeFossum IF1.17.22+24.2110.02
31Halvard KornmoPorsgrunn OL1.17.36+24.3510.03
32Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.19.41+26.4010.20
33Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.21.18+28.1710.32
34Erlend BørliFossum IF1.22.00+28.5910.38
35Erik BohneVaregg Fleridrett1.23.44+30.4310.51
36Tobias RøddeGanddal IL1.25.08+32.0711.02
37Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.25.33+32.3211.05
38Henrik R HoltHedrum OL1.28.55+35.5411.31
39Håkon HolstadFreidig1.28.56+35.5511.32
40Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.29.51+36.5011.39
41Gaute FosstveitRaumar Orientering1.30.15+37.1411.42
42Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1.32.11+39.1011.57
43August Syrdal ØenHeming Orientering1.33.21+40.2012.06
44Christopher LadimOK Moss1.34.34+41.3312.15
45Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.35.08+42.0712.20
46Anders HorveiRaumar Orientering1.38.19+45.1812.45
47Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.41.19+48.1813.08
48Mikkel KatlaFossum IF1.43.16+50.1513.23
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristoffer FjæreHedrum OLdiskvalifisert
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFdiskvalifisert
Mikkel HoltFreidigdiskvalifisert
Nils TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Eirik ImrikFredrikstad SKikke startet
Jonas GrønliFreidigikke startet

H 19-20E

8 980 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering57.146.22
2Lukas LilandNydalens SK1.05.17+8.037.16
3Sander ArntzenAsker Skiklubb1.06.18+9.047.22
4Erling HjermstadFossum IF1.07.08+9.547.28
5Jørgen BaklidKonnerud IL1.08.07+10.537.35
6Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL1.09.17+12.037.42
7Marius AurebekkKristiansand OK1.09.57+12.437.47
8Niels Christian HellerudHalden SK1.10.24+13.107.50
9Sindre R HoltHedrum OL1.10.36+13.227.51
10Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.10.53+13.397.53
11Oskar Spets StorhovFreidig1.11.03+13.497.54
12Einar MelsomFossum IF1.11.12+13.587.55
13Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.11.26+14.127.57
14Aslak HeimdalKonnerud IL1.11.46+14.327.59
15Sebastian DalandKristiansand OK1.12.36+15.228.05
16August Asheim BirkelandNTNUI1.13.21+16.078.10
17Mats EidsmoFreidig1.13.27+16.138.10
18Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.14.49+17.358.19
19Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.15.53+18.398.27
20Øyvind HjermstadFossum IF1.16.37+19.238.31
21Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.17.54+20.408.40
22Eskil FrøislandVang OL1.18.36+21.228.45
23Anders HaugskottOL Trollelg1.18.46+21.328.46
24Simen BallangrudOL Toten-Troll1.19.57+22.438.54
25Jostein Svaland DaleVang OL1.20.54+23.409.00
26Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1.21.04+23.509.01
27Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.26.37+29.239.38
28Even LindaasVang OL1.27.13+29.599.42
29Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1.29.02+31.489.54
30Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.31.28+34.1410.11
31Peter GisholtFossum IF1.37.46+40.3210.53
32Audun BerganNydalens SK1.39.37+42.2311.05
33Emil StørmerFossum IF1.39.44+42.3011.06
34Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.48.24+51.1012.04
35Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL2.15.59+1.18.4515.08
Skjalg NysæterSkien OKbrutt
Einar EkelandOddersjaa SSKikke startet
Kristian Fredrik LynumFreidigikke startet

DirekteC

3 010 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viljar FemoenNOTEAM46.2715.25
2Anne Gro SommerheimFossum IF48.07+1.4015.59
3Anne Sofie BrynildenFredrikstad SK58.26+11.5919.24
4Line Eiden FredriksenHeming Orientering59.25+12.5819.44
5Merete SaugestadNydalens SK59.29+13.0219.45
6Elisabeth Aune JakobsenOK Moss59.35+13.0819.47
7Malin Huseby AamodtFredrikstad SK1.00.33+14.0620.06
8Anne Marit SkaugHalden SK1.08.10+21.4322.38
9Sije Lund HovdenTyrving IL1.11.33+25.0623.46
10Anne Marie FærdenKolbotn og Skimt OL1.15.40+29.1325.08
11Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.32.25+45.5830.42
12Ragnhild NerstenFossum IF1.34.02+47.3531.14
Ingerid JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Tore SkjærgårdNOTEAMikke startet

DirekteAK

4 190 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind TonnaAsker Skiklubb32.527.50
2Øystein HoloFossum IF36.42+3.508.45
3Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa39.17+6.259.22
4Geir TorgersenHalden SK39.56+7.049.31
4Geir TorgersenHalden SK39.56+7.049.31
6Bård GylverAsker Skiklubb40.27+7.359.39
7Vidar StrandLierbygda OL40.54+8.029.45
8Anne EikenNTNUI41.22+8.309.52
9Marianne ChristiansenOL Tønsberg og omegn42.40+9.4810.10
10Håkon LøvliAsker Skiklubb43.31+10.3910.23
11Eilert AamodtOppsal Orientering44.09+11.1710.32
12Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn44.29+11.3710.36
13Ole IngesenSarpsborg OL45.21+12.2910.49
14Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa46.01+13.0910.58
15Sindre Engzelius GylverNTNUI46.09+13.1711.00
16Terje MelsomFossum IF46.53+14.0111.11
17Helena AxelssonNydalens SK47.36+14.4411.21
18Pål AngvollFredrikstad SK48.24+15.3211.33
18Arnstein DaleOL Vallset/Stange48.24+15.3211.33
20Malin EijsinkNydalens SK48.26+15.3411.33
21Thorbjørn VærpKristiansand OK48.34+15.4211.35
22Tellef Juell LarsenTyrving IL48.41+15.4911.37
23Anders FlågenHeming Orientering48.57+16.0511.40
24Erlend RåheimOK Øst50.43+17.5112.06
25Jon Erik KvarmeSturla, IF53.27+20.3512.45
26Phil ConwayKongsberg OL53.59+21.0712.53
27Andreas Juell LarsenTyrving IL54.31+21.3913.00
28Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn56.22+23.3013.27
29Krister AndersonNOTEAM57.15+24.2313.39
30Sigbjørn ModalsliFossum IF57.37+24.4513.45
31Julie BerteigFossum IF57.52+25.0013.48
32Espen JernbergNydalens SK58.10+25.1813.52
33Malena BirkelandNTNUI58.11+25.1913.53
34Adum KristiansenOK Moss58.13+25.2113.53
35Jo Børje EikaasSandefjord OK58.37+25.4513.59
36Fredrik SaugestadNydalens SK58.55+26.0314.03
37Arne Håkon JørgensenSandefjord OK59.44+26.5214.15
38Hanne Løver ThonOppsal Orientering1.02.02+29.1014.48
39Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn1.02.21+29.2914.52
40Vegar HaldenNydalens SK1.03.01+30.0915.02
41Roger MostueOppsal Orientering1.04.24+31.3215.22
42Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI1.05.48+32.5615.42
43Ola NilsenOppsal Orientering1.06.11+33.1915.47
44Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1.07.13+34.2116.02
45Mathias KlingsholmNOTEAM1.07.49+34.5716.11
46Alix Young VikNydalens SK1.10.40+37.4816.51
47Monica HaldenNydalens SK1.10.45+37.5316.53
48Kjetil KløvstadSandefjord OK1.10.49+37.5716.54
49Olav Kristian BirkelandHalden SK1.12.03+39.1117.11
50Susanne TveteråsVinmonopolets Sportsklubb1.13.30+40.3817.32
51Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.14.44+41.5217.50
52Mai Britt BjørkSandefjord OK1.15.13+42.2117.57
53Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1.15.20+42.2817.58
54Ole Jakob OttestadHalden SK1.16.30+43.3818.15
55Selma KristiansenOK Moss1.16.42+43.5018.18
56Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL1.17.42+44.5018.32
57Gunn Elin RudiHadeland OL1.19.42+46.5019.01
58Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.19.44+46.5219.01
59Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.19.58+47.0619.05
60Linn Carina DalandKristiansand OK1.23.57+51.0520.02
61Harald WibyeOK Moss1.24.56+52.0420.16
62Kristin FalkFossum IF1.33.34+1.00.4222.19
63Ingrid SkaarerNydalens SK1.36.33+1.03.4123.02
64Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL1.36.57+1.04.0523.08
Vegar KristiansenOK Mossdiskvalifisert
Marion AebiTyrving ILdiskvalifisert
Lene SandvikHalden SKdiskvalifisert
Mona LomeHamar OKdiskvalifisert
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringikke startet
Keiko ConwayGuildford Orienteersikke startet
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringikke startet
Niklas StolpeEidskog OLikke startet

DirekteAL

7 730 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matthien PuechNOTEAM58.197.32
2Niklas GustafssonOK Tisaren1.05.21+7.028.27
3Marianne AndersenFredrikstad SK1.08.23+10.048.50
4Charles HalaasFossum IF1.09.32+11.138.59
5Agnes LeoGøteborg-Majorna1.18.18+19.5910.07
6Mats NordbrødenHalden SK1.18.29+20.1010.09
7Hallvard FjærLillomarka OL1.26.20+28.0111.10
8Georg BuggeFossum IF1.27.42+29.2311.20
9Kine DirroMåren OK1.32.06+33.4711.54
10Marianne Melleby LarsenAsker Skiklubb2.06.07+1.07.4816.18
11Per Ole DahlsrudNydalens SK2.11.58+1.13.3917.04
Trond BrevikFossum IFdiskvalifisert
Anton PlaianAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sari AnttonenSK Pohjantähtidiskvalifisert
Helge BakkehøiØstmarka OKikke startet
Georg A. BuggeNOTEAMikke startet

H 21-E

13 560 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin HubmannFredrikstad SK1.28.076.29
2Torgeir NørbechTyrving IL1.28.34+0.276.31
3Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1.28.41+0.346.32
4Audun HeimdalNTNUI1.29.29+1.226.35
5Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL1.30.29+2.226.40
6Yngve SkogstadFrol IL1.30.52+2.456.42
7Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.32.12+4.056.47
8Pavel KubatKalevan rasti1.32.30+4.236.49
9Felix SpäthIFK Lidingö SOK1.33.34+5.276.54
10Anders VisterNydalens SK1.34.51+6.446.59
11Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.35.41+7.347.03
12Vojt¿ch KrálCzech national team1.35.54+7.477.04
13Bjørn EkebergTyrving IL1.36.01+7.547.04
14Elias T. MølnvikNTNUI1.36.02+7.557.04
15Marek MinarIFK Mora OK1.36.26+8.197.06
16Anders NordbergNydalens SK1.36.34+8.277.07
17Håvard HagaNydalens SK1.36.52+8.457.08
18Damien RenardKongsberg OL1.37.42+9.357.12
19Bojan BlumensteinNydalens SK1.37.58+9.517.13
20Håvard WedegeFredrikstad SK1.38.04+9.577.13
21Isak BergsetFrol IL1.39.43+11.367.21
22Daniel HájekMalungs OK1.39.44+11.377.21
23Dag BlandkjennKristiansand OK1.40.20+12.137.23
24Ole HennselerNational Team Germany1.40.43+12.367.25
24Ivar LundanesTyrving IL1.40.43+12.367.25
26Fredrik EliassonHalden SK1.41.05+12.587.27
27Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK1.41.18+13.117.28
28Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.41.25+13.187.28
29Vojtech KettnerIFK Mora OK1.41.44+13.377.30
30Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.41.45+13.387.30
31Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.43.28+15.217.37
32Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.43.35+15.287.38
33Gaute FriestadNTNUI1.44.05+15.587.40
33Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund1.44.05+15.587.40
35Herman Ryen MartinsenNTNUI1.44.34+16.277.42
36Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.44.38+16.317.42
37Andreas SølbergIL Leik1.45.44+17.377.47
38Markus HolterHalden SK1.46.02+17.557.49
39Daniel VandasCzech national team1.46.10+18.037.49
40Karl FremstadTyrving IL1.47.43+19.367.56
41Jonáš Hubá¿ekCzech national team1.48.23+20.167.59
42Jan BendákCzech national team1.48.37+20.308.00
43Moritz DöllgastNational Team Germany1.49.17+21.108.03
44Mathias BlaiseBelgium Team1.49.23+21.168.03
45František KolovskýNTNUI1.50.30+22.238.08
46Matthias KretzschmarNational Team Germany1.50.46+22.398.10
47Anders Felde OlaussenNTNUI1.51.41+23.348.14
48Øyvind HelgerudHalden SK1.51.43+23.368.14
49Bjarne FriedrichsNational Team Germany1.52.10+24.038.16
50Ulrik Astrup ArnesenNTNUI1.52.20+24.138.17
51Evert LeeuwsOMEGA1.52.28+24.218.17
52Morten JørgensenKristiansand OK1.53.27+25.208.21
53Duncan CoombsTyrving IL1.57.16+29.098.38
54Thomas van der KleijHamok1.58.31+30.248.44
55Jonas Klausen EspedalNTNUI1.59.06+30.598.46
56Otakar HirsCzech national team1.59.40+31.338.49
57Erik GustafssonNTNUI2.02.28+34.219.01
58Are WigaardNTNUI2.05.27+37.209.15
59Francois Van Der OuderaaBelgium Team2.06.39+38.329.20
60Simon NavratilCzech national team2.09.28+41.219.32
61Jakub GlonekCzech national team2.12.08+44.019.44
62Ken PeetersOK Linné2.18.42+50.3510.13
Benjamin AnciauxHamokdiskvalifisert
Steinar KollerudLillomarka OLdiskvalifisert
Olav Milian Schmitt GranNTNUIdiskvalifisert
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Eirik Langedal BreivikNTNUIdiskvalifisert
Matthew SpeakeBækkelagets SKdiskvalifisert
Carl Petter LyngenFrol ILdiskvalifisert
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Tomas KubelkaCzech national teamdiskvalifisert
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Riccardo ScaletHalden SKdiskvalifisert
Tue LassenDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Olav LundanesHalden SKdiskvalifisert
Sindre Østgulen DeiszNTNUIbrutt
Clement DemeuseBelgium Teambrutt
Erik DöhlerNational Team Germanyikke startet
Sverre Turter SandvoldNydalens SKikke startet
Colin KolbeAngelniemen Ankkuriikke startet
Håkon Raadal BjørloNTNUIikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Alan CherryNydalens SKikke startet

H 21-E2

12 070 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olle BoströmTyrving IL1.24.286.59
2Håvard Sandstad EidsmoFreidig1.24.46+0.187.01
3Anders TiltnesTyrving IL1.26.33+2.057.10
4Anders HagaRaumar Orientering1.27.29+3.017.14
5Simon JakobssonFrol IL1.28.26+3.587.19
6Nicolas SimoninBækkelagets SK1.28.58+4.307.22
7Sindre RønningNydalens SK1.32.58+8.307.42
8Jonas Madslien BakkenNTNUI1.33.19+8.517.43
9Magne JutulstadBækkelagets SK1.33.32+9.047.44
10Tobias KristensenNTNUI1.34.46+10.187.51
11Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.35.06+10.387.52
12Per Melander OftenNydalens SK1.35.33+11.057.54
13Jostein TandbergNTNUI1.35.51+11.237.56
14Simen Eid NielsenNTNUI1.35.56+11.287.56
15Sverre Waaler KaasNydalens SK1.38.09+13.418.07
16Torkil Eide SolstadTyrving IL1.38.50+14.228.11
17Håvard MyhreBækkelagets SK1.38.52+14.248.11
18Marius PyttenNTNUI1.39.01+14.338.12
19Kristian Nilsen SandnesNTNUI1.40.40+16.128.20
20Bjørn LundanesNTNUI1.41.31+17.038.24
21Simen AamodtNTNUI1.41.36+17.088.25
22Dag Steinar RagvinBø OL1.42.14+17.468.28
23Lars OwrenFreidig1.43.14+18.468.33
24Daniel MarstonBækkelagets SK1.43.26+18.588.34
25Beat RothNydalens SK1.45.38+21.108.45
26Mathias GløersenBækkelagets SK1.46.11+21.438.47
27Andrei ZhuravlevHalden SK1.47.45+23.178.55
28Haakon IngvaldsenNittedal OL1.49.38+25.109.04
29Thorstein WangNTNUI1.51.20+26.529.13
30Jørgen FiskumFreidig1.58.16+33.489.47
31Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett2.04.51+40.2310.20
32Sturla FrydenlundNTNUI2.05.58+41.3010.26
33KyongSa RiIL BUL-Tromsø2.11.03+46.3510.51
34Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI2.14.36+50.0811.09
35Thomas TubbehaugenOK Moss2.18.52+54.2411.30
36Sander H. RogndokkenNydalens SK2.22.11+57.4311.46
Martin Borge HeirNTNUIdiskvalifisert
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKdiskvalifisert
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Gunnar A FiskumTyrving ILdiskvalifisert
Åsmund Aamodt ResellNTNUIbrutt
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKbrutt
Kristian VadDansk Orienterings-Forbundikke startet
Lukas PetersonTyrving ILikke startet
Sindre ØsthagenFredrikstad SKikke startet

D 21-E

9 580 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK1.07.217.01
2Anu TuomistoNTNUI1.14.09+6.487.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Silje Ekroll JahrenNydalens SK1.14.14+6.537.44
4Ingrid LundanesNTNUI1.15.06+7.457.50
5Susen LöschÄrla IF1.17.00+9.398.02
6Ingeborg EideByåsen IL1.17.34+10.138.05
7Elena RoosHalden SK1.17.41+10.208.06
8Denisa KosováCzech national team1.17.44+10.238.06
9Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.18.42+11.218.12
10Adela IndrakovaCzech national team1.19.08+11.478.15
11Anna HaatajaSK Pohjantähti1.19.41+12.208.19
12Anna SerrallongaTrol1.19.55+12.348.20
13Ingjerd MyhreKongsberg OL1.20.35+13.148.24
14Synnøve BråtenVegårshei IL1.20.43+13.228.25
15Vendula HorcickovaCzech national team1.20.57+13.368.26
16Siri UlvestadNydalens SK1.21.06+13.458.27
17Lone BrochmannBækkelagets SK1.21.48+14.278.32
18Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund1.21.58+14.378.33
19Heini WennmanSK Pohjantähti1.22.08+14.478.34
20Line CederbergDansk Orienterings-Forbund1.22.40+15.198.37
21Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.23.03+15.428.40
22Mariann UlvestadBækkelagets SK1.23.29+16.088.42
23Eva JurenikovaHalden SK1.23.46+16.258.44
24Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.24.38+17.178.50
25Lizzie InghamHalden SK1.24.47+17.268.51
26Marie OlaussenFredrikstad SK1.25.22+18.018.54
27Elin GranstedtNTNUI1.25.23+18.028.54
28Ragnhild HjermstadFossum IF1.25.36+18.158.56
29Birte FriedrichsNational Team Germany1.25.58+18.378.58
30Barbora ZhanalovaCzech national team1.27.32+20.119.08
31Barbora VyhnálkováCzech national team1.27.56+20.359.10
32Anna UlvensøenNTNUI1.29.04+21.439.17
33Kine GulliksenBækkelagets SK1.29.07+21.469.18
34Eveliina HirvonenHalden SK1.29.10+21.499.18
35Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.29.20+21.599.19
36Tonje VassendNTNUI1.29.26+22.059.20
37Marthe GløersenBækkelagets SK1.30.04+22.439.24
38Kerstin UiboupinOK Võru1.30.25+23.049.26
39Lenka MechlovaCzech national team1.30.38+23.179.27
40Bodil HelgerudHalden SK1.31.50+24.299.35
41Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund1.32.54+25.339.41
42Åsne Skram TrømborgNTNUI1.33.15+25.549.44
43Dorothea MüllerNational Team Germany1.33.33+26.129.45
44Kine Hallan SteiwerHalden SK1.33.50+26.299.47
45Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.34.20+26.599.50
46Malin SørensenNydalens SK1.36.33+29.1210.04
47Evine Westli AndersenLøten o-lag1.38.18+30.5710.15
48Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.39.17+31.5610.21
49Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.39.36+32.1510.23
50Kristine FjeldboTyrving IL1.40.10+32.4910.27
51Marion HuberNydalens SK1.40.16+32.5510.27
52Tereza CechovaCzech national team1.40.36+33.1510.30
53Margrethe WisløffNTNUI1.41.09+33.4810.33
54Nina Asheim BirkelandNTNUI1.41.31+34.1010.35
55Maiju OksanenSK Pohjantähti1.44.46+37.2510.56
56Silje ArntzenNTNUI1.45.39+38.1811.01
57Tonje Aasheim NymarkNTNUI1.54.50+47.2911.59
58Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.55.43+48.2212.04
59Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.57.22+50.0112.15
60Marit IsachsenAsker Skiklubb2.00.51+53.3012.36
61Sunniva OmdalNTNUI2.05.18+57.5713.04
62Emilie WestinNydalens SK2.16.34+1.09.1314.15
Sofia HaajanenSK Pohjantähtidiskvalifisert
Maiken Økern HågårdKonnerud ILdiskvalifisert
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLdiskvalifisert
Sara NivaSK Pohjantähtidiskvalifisert
Tilla Farnes HennumNTNUIdiskvalifisert
Ingrid GulbrandsenNTNUIdiskvalifisert
Arntraut GötschIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Patricia NiekeNational Team Germanydiskvalifisert
Jo ShepherdHalden SKdiskvalifisert
Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Catherine TaylorOK Södertörndiskvalifisert
Oda J SikkelandTyrving ILikke startet
Ida TiltnesTyrving ILikke startet
Paula StarkeNational Team Germanyikke startet
Emma JohanssonEmblem ILikke startet
Charlotte WatsonLillomarka OLikke startet

H 15-16

5 820 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø49.168.27
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK50.37+1.218.41
3Adam ConwayKongsberg OL50.54+1.388.44
3Alfred BjørnerødOK Moss50.54+1.388.44
5Philip Lehmann RomørenFossum IF54.10+4.549.18
6Gaute BerganNydalens SK54.18+5.029.19
7Lars LienGjø-Vard OL54.40+5.249.23
8Axel AaldeNydalens SK56.42+7.269.44
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK58.51+9.3510.06
10Sondre LadimOK Moss59.01+9.4510.08
11Brage Bell LysakerFana IL1.00.33+11.1710.24
12Eirik Vie StrislandFossum IF1.00.40+11.2410.25
13Sigurd Saxe SandvikHalden SK1.01.21+12.0510.32
14Christian Fredrik BorgIL Koll1.01.52+12.3610.37
15Ask OlaussenOppsal Orientering1.02.38+13.2210.45
16Halvor LøkenKongsberg OL1.03.28+14.1210.54
17Mikkel BerglundRingerike OL1.04.00+14.4410.59
18Johan EgerKongsberg OL1.04.59+15.4311.09
19Sindre Vie StrislandFossum IF1.06.04+16.4811.21
20Anders Håvard LarsenNydalens SK1.06.16+17.0011.23
21Gustav Andresen SkotteFossum IF1.06.59+17.4311.30
22Rolf Andreas BergNydalens SK1.07.28+18.1211.35
23Birk Felland SætnanFossum IF1.07.56+18.4011.40
24Kristian Juell LarsenTyrving IL1.11.30+22.1412.17
25Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1.13.49+24.3312.40
26Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.14.30+25.1412.48
27Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.14.34+25.1812.48
28Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.18.08+28.5213.25
29Thomas BlomkvistFredrikstad SK1.19.27+30.1113.39
30Harald MansaasFet OL1.21.18+32.0213.58
31Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.26.09+36.5314.48
32Elias StubberudNydalens SK1.27.36+38.2015.03
33Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.28.56+39.4015.16
34Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.45.18+56.0218.05
35Mats LindaasElverum OK2.05.22+1.16.0621.32
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Andreas DaleBergens TFdiskvalifisert
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Vilmer NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Herman Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet
Jonas AarsethNydalens SKikke startet

D 15-16

5 030 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK49.139.47
2Mina Akiko JohnsenSturla, IF52.44+3.3110.29
3Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK53.01+3.4810.32
4Mari EidsmoFreidig53.12+3.5910.34
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK54.55+5.4210.55
6Kristin Melby JacobsenLardal OL57.20+8.0711.23
7Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF58.45+9.3211.40
8Marie KvarmeSturla, IF1.04.02+14.4912.43
9Ida Marie FlågenHeming Orientering1.04.47+15.3412.52
10Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.10.13+21.0013.57
11Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn1.10.41+21.2814.03
12Marie SaugestadNydalens SK1.10.42+21.2914.03
13Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.11.49+22.3614.16
14Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL1.16.13+27.0015.09
15Aurora Wilkens JernbergNydalens SK1.17.13+28.0015.21
16Kristin LundanesEmblem IL1.24.39+35.2616.49
17Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.26.06+36.5317.07
18Klara GraversenIL BUL-Tromsø1.26.07+36.5417.07
19Elise Wærp HaugeNydalens SK1.26.44+37.3117.14
20Kristine Bog VikaneFana IL1.44.12+54.5920.42
21Julie BerntzenFet OL1.44.27+55.1420.45
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Noor Dirro-HeluMåren OKdiskvalifisert
Kathinka Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Ragnhild Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringbrutt
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt
Luciana Maria SvadsMåren OKikke startet

H 13-14

3 370 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK26.588.00
2Sondre OlaussenOppsal Orientering27.16+0.188.05
3Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL27.33+0.358.10
4Magnus AlstadFrol IL30.44+3.469.07
5Rasmus BerglundRingerike OL30.54+3.569.10
6Mathias LinløkkenØstmarka OK32.40+5.429.41
7Per Noah SommerheinNydalens SK33.47+6.4910.01
8Lukas Jones ArnesenHeming Orientering34.34+7.3610.15
9Mons Sætre-LorentzenFet OL35.30+8.3210.32
10Erlend OtterleiØstmarka OK36.16+9.1810.45
11Henrik Repstad StoremyrIL Hauken36.47+9.4910.54
12Mats JohnsenSturla, IF38.51+11.5311.31
13Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn39.13+12.1511.38
14Ragnar LandeEidskog OL40.09+13.1111.54
15Even LienGjø-Vard OL40.35+13.3712.02
16Sverre SandvikHalden SK42.16+15.1812.32
17Marius Juell LarsenTyrving IL42.17+15.1912.32
18Henrik NybergAsker Skiklubb42.30+15.3212.36
19Linus MjøsundNydalens SK45.28+18.3013.29
20Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn50.09+23.1114.52
21Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK51.55+24.5715.24
Max Skjerpen HusebyNydalens SKdiskvalifisert
Christoffer ÅnensenOppsal Orienteringikke startet

D 13-14

3 370 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie ScheeleNydalens SK29.168.41
2Anna TaksdalGanddal IL29.21+0.058.42
3Signe HoloFossum IF31.08+1.529.14
4Marie KravdalGjø-Vard OL33.03+3.479.48
5Eira Skaarer WiklundNydalens SK33.47+4.3110.01
6Astrid YtterbøAsker Skiklubb34.49+5.3310.19
7Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb35.05+5.4910.24
8Sigrid Schmitt GranHalden SK37.08+7.5211.01
9Maja Mo HjelsethNydalens SK37.41+8.2511.10
10Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK38.17+9.0111.21
11Mari AarsethNydalens SK43.02+13.4612.46
12Mia UrsetIL BUL-Tromsø43.16+14.0012.50
13Annika van RaaijHedrum OL44.20+15.0413.09
14Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL45.44+16.2813.34
15Hanne Wærp HaugeNydalens SK46.02+16.4613.39
16Elma Sagli GudimIndre Østfold OK46.40+17.2413.50
17Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL52.02+22.4615.26
18Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK57.30+28.1417.03
19Mari KallesonOppsal Orientering1.08.00+38.4420.10

D 15-16-B

3 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL37.4411.11
2Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb57.37+19.5317.05

H 15-16-B

3 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute LindaasElverum OK47.4714.10
2Oskar StorlerMelhus IL54.48+7.0116.15
William FosserIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

D 17-B

3 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cecilie Wærp HaugeNydalens SK37.2011.04
2Inger SvalandOL Vallset/Stange40.23+3.0311.58
3Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø45.05+7.4513.22
4Torill Hynne FjæreHedrum OL54.08+16.4816.03
5Katrine van RaaijHedrum OL54.31+17.1116.10
6Gro EllegaardVang OL1.01.49+24.2918.20
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLikke startet

H 17-B

3 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Raymond BerntzenFet OL34.4310.18
2Ram RayamajhiOppsal Orientering34.48+0.0510.19
3Erik HasliSnertingdal IF Orientering36.54+2.1110.56
4John TangenEidskog OL38.02+3.1911.17
5Håvard Sandvoll AskLierbygda OL41.09+6.2612.12
6Harald AulieIL Koll43.40+8.5712.57
7Vegar ArnesenFredrikstad SK44.10+9.2713.06
Sander BystrømIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 17-AL

8 750 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius ØieLøten o-lag1.12.348.17
2Halvor SaunesNydalens SK1.13.48+1.148.26
3Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.16.00+3.268.41
4Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.22.49+10.159.27
5Trygve Hem OlsenTyrving IL1.24.39+12.059.40
6Espen WigaardOppsal Orientering1.27.05+14.319.57
7Pål SkogedalAsker Skiklubb1.32.52+20.1810.36
8Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.33.57+21.2310.44
9Adrian OpheimNTNUI1.36.42+24.0811.03
10Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb1.38.16+25.4211.13
11John RundeKristiansand OK1.40.08+27.3411.26
12Robert FredriksenNotodden OL2.39.44+1.27.1018.15
Peter NordbrødenNTNUIbrutt
Erik ThorssonTyrving ILikke startet

D 17-AL

7 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea OlofssonKongsberg OL1.22.4810.52
2Sofie AarnesNydalens SK1.22.50+0.0210.53
3Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL1.23.16+0.2810.56
Karoline AndersenTyrving ILikke startet

DirekteB

3 370 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amund RåheimUnisport Freiburg27.408.12
2Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering39.09+11.2911.37
3Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering41.05+13.2512.11
4Per Anders YtterbøAsker Skiklubb41.24+13.4412.17
5Lea TaraldsvikVarteig OL41.36+13.5612.20
6Rolf BergNydalens SK41.51+14.1112.25
7Elise GisholtFossum IF42.51+15.1112.42
8Jens Henrik SimonsenOK Øst43.02+15.2212.46
9Randi BudahlFet OL45.48+18.0813.35
10Elisabeth BrækkeHalden SK46.10+18.3013.41
11Matthew NgOslostudentenes IK46.28+18.4813.47
12Tonje WiersdalenOppsal Orientering54.19+26.3916.07
13Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL55.15+27.3516.23
14Ellen Horni-JohansenNOTEAM56.25+28.4516.44
15Anders JohnsenSturla, IF56.26+28.4616.44
16Jane Karine HelmersenFet OL59.28+31.4817.38
17Ruth-Marie Høilund LerFet OL1.00.58+33.1818.05
18Henning RørvikOppsal Orientering1.02.05+34.2518.25
19Kristin GjøsjøOK Moss1.02.34+34.5418.33
20Tanja AppenzellerFossum IF1.03.07+35.2718.43
21Keiko ConwayGuildford Orienteers1.03.34+35.5418.51
22Lene Anett KillingmoOK Øst1.05.34+37.5419.27
23Kristin RamstedtNOTEAM1.42.00+1.14.2030.16
Toini SkyttersæterKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor