Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 14 april 2019

D 21-E

9 580 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK1.07.21
2Anu TuomistoNTNUI1.14.09+6.48Last ned GPS-spor i gpx-format
3Silje Ekroll JahrenNydalens SK1.14.14+6.53
4Ingrid LundanesNTNUI1.15.06+7.45
5Susen LöschÄrla IF1.17.00+9.39
6Ingeborg EideByåsen IL1.17.34+10.13
7Elena RoosHalden SK1.17.41+10.20
8Denisa KosováCzech national team1.17.44+10.23
9Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.18.42+11.21
10Adela IndrakovaCzech national team1.19.08+11.47
11Anna HaatajaSK Pohjantähti1.19.41+12.20
12Anna SerrallongaTrol1.19.55+12.34
13Ingjerd MyhreKongsberg OL1.20.35+13.14
14Synnøve BråtenVegårshei IL1.20.43+13.22
15Vendula HorcickovaCzech national team1.20.57+13.36
16Siri UlvestadNydalens SK1.21.06+13.45
17Lone BrochmannBækkelagets SK1.21.48+14.27
18Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund1.21.58+14.37
19Heini WennmanSK Pohjantähti1.22.08+14.47
20Line CederbergDansk Orienterings-Forbund1.22.40+15.19
21Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.23.03+15.42
22Mariann UlvestadBækkelagets SK1.23.29+16.08
23Eva JurenikovaHalden SK1.23.46+16.25
24Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.24.38+17.17
25Lizzie InghamHalden SK1.24.47+17.26
26Marie OlaussenFredrikstad SK1.25.22+18.01
27Elin GranstedtNTNUI1.25.23+18.02
28Ragnhild HjermstadFossum IF1.25.36+18.15
29Birte FriedrichsNational Team Germany1.25.58+18.37
30Barbora ZhanalovaCzech national team1.27.32+20.11
31Barbora VyhnálkováCzech national team1.27.56+20.35
32Anna UlvensøenNTNUI1.29.04+21.43
33Kine GulliksenBækkelagets SK1.29.07+21.46
34Eveliina HirvonenHalden SK1.29.10+21.49
35Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.29.20+21.59
36Tonje VassendNTNUI1.29.26+22.05
37Marthe GløersenBækkelagets SK1.30.04+22.43
38Kerstin UiboupinOK Võru1.30.25+23.04
39Lenka MechlovaCzech national team1.30.38+23.17
40Bodil HelgerudHalden SK1.31.50+24.29
41Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund1.32.54+25.33
42Åsne Skram TrømborgNTNUI1.33.15+25.54
43Dorothea MüllerNational Team Germany1.33.33+26.12
44Kine Hallan SteiwerHalden SK1.33.50+26.29
45Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.34.20+26.59
46Malin SørensenNydalens SK1.36.33+29.12
47Evine Westli AndersenLøten o-lag1.38.18+30.57
48Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.39.17+31.56
49Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.39.36+32.15
50Kristine FjeldboTyrving IL1.40.10+32.49
51Marion HuberNydalens SK1.40.16+32.55
52Tereza CechovaCzech national team1.40.36+33.15
53Margrethe WisløffNTNUI1.41.09+33.48
54Nina Asheim BirkelandNTNUI1.41.31+34.10
55Maiju OksanenSK Pohjantähti1.44.46+37.25
56Silje ArntzenNTNUI1.45.39+38.18
57Tonje Aasheim NymarkNTNUI1.54.50+47.29
58Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.55.43+48.22
59Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.57.22+50.01
60Marit IsachsenAsker Skiklubb2.00.51+53.30
61Sunniva OmdalNTNUI2.05.18+57.57
62Emilie WestinNydalens SK2.16.34+1.09.13
Sofia HaajanenSK Pohjantähtidiskvalifisert
Maiken Økern HågårdKonnerud ILdiskvalifisert
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLdiskvalifisert
Sara NivaSK Pohjantähtidiskvalifisert
Tilla Farnes HennumNTNUIdiskvalifisert
Ingrid GulbrandsenNTNUIdiskvalifisert
Arntraut GötschIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Patricia NiekeNational Team Germanydiskvalifisert
Jo ShepherdHalden SKdiskvalifisert
Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Catherine TaylorOK Södertörndiskvalifisert
Oda J SikkelandTyrving ILikke startet
Ida TiltnesTyrving ILikke startet
Paula StarkeNational Team Germanyikke startet
Emma JohanssonEmblem ILikke startet
Charlotte WatsonLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor