Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 14 april 2019

H 21-E

13 560 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin HubmannFredrikstad SK1.28.07
2Torgeir NørbechTyrving IL1.28.34+0.27
3Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1.28.41+0.34
4Audun HeimdalNTNUI1.29.29+1.22
5Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL1.30.29+2.22
6Yngve SkogstadFrol IL1.30.52+2.45
7Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.32.12+4.05
8Pavel KubatKalevan rasti1.32.30+4.23
9Felix SpäthIFK Lidingö SOK1.33.34+5.27
10Anders VisterNydalens SK1.34.51+6.44
11Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.35.41+7.34
12Vojt¿ch KrálCzech national team1.35.54+7.47
13Bjørn EkebergTyrving IL1.36.01+7.54
14Elias T. MølnvikNTNUI1.36.02+7.55
15Marek MinarIFK Mora OK1.36.26+8.19
16Anders NordbergNydalens SK1.36.34+8.27
17Håvard HagaNydalens SK1.36.52+8.45
18Damien RenardKongsberg OL1.37.42+9.35
19Bojan BlumensteinNydalens SK1.37.58+9.51
20Håvard WedegeFredrikstad SK1.38.04+9.57
21Isak BergsetFrol IL1.39.43+11.36
22Daniel HájekMalungs OK1.39.44+11.37
23Dag BlandkjennKristiansand OK1.40.20+12.13
24Ole HennselerNational Team Germany1.40.43+12.36
24Ivar LundanesTyrving IL1.40.43+12.36
26Fredrik EliassonHalden SK1.41.05+12.58
27Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK1.41.18+13.11
28Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.41.25+13.18
29Vojtech KettnerIFK Mora OK1.41.44+13.37
30Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.41.45+13.38
31Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.43.28+15.21
32Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.43.35+15.28
33Gaute FriestadNTNUI1.44.05+15.58
33Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund1.44.05+15.58
35Herman Ryen MartinsenNTNUI1.44.34+16.27
36Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.44.38+16.31
37Andreas SølbergIL Leik1.45.44+17.37
38Markus HolterHalden SK1.46.02+17.55
39Daniel VandasCzech national team1.46.10+18.03
40Karl FremstadTyrving IL1.47.43+19.36
41Jonáš Hubá¿ekCzech national team1.48.23+20.16
42Jan BendákCzech national team1.48.37+20.30
43Moritz DöllgastNational Team Germany1.49.17+21.10
44Mathias BlaiseBelgium Team1.49.23+21.16
45František KolovskýNTNUI1.50.30+22.23
46Matthias KretzschmarNational Team Germany1.50.46+22.39
47Anders Felde OlaussenNTNUI1.51.41+23.34
48Øyvind HelgerudHalden SK1.51.43+23.36
49Bjarne FriedrichsNational Team Germany1.52.10+24.03
50Ulrik Astrup ArnesenNTNUI1.52.20+24.13
51Evert LeeuwsOMEGA1.52.28+24.21
52Morten JørgensenKristiansand OK1.53.27+25.20
53Duncan CoombsTyrving IL1.57.16+29.09
54Thomas van der KleijHamok1.58.31+30.24
55Jonas Klausen EspedalNTNUI1.59.06+30.59
56Otakar HirsCzech national team1.59.40+31.33
57Erik GustafssonNTNUI2.02.28+34.21
58Are WigaardNTNUI2.05.27+37.20
59Francois Van Der OuderaaBelgium Team2.06.39+38.32
60Simon NavratilCzech national team2.09.28+41.21
61Jakub GlonekCzech national team2.12.08+44.01
62Ken PeetersOK Linné2.18.42+50.35
Benjamin AnciauxHamokdiskvalifisert
Steinar KollerudLillomarka OLdiskvalifisert
Olav Milian Schmitt GranNTNUIdiskvalifisert
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Eirik Langedal BreivikNTNUIdiskvalifisert
Matthew SpeakeBækkelagets SKdiskvalifisert
Carl Petter LyngenFrol ILdiskvalifisert
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Tomas KubelkaCzech national teamdiskvalifisert
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Riccardo ScaletHalden SKdiskvalifisert
Tue LassenDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Olav LundanesHalden SKdiskvalifisert
Sindre Østgulen DeiszNTNUIbrutt
Clement DemeuseBelgium Teambrutt
Erik DöhlerNational Team Germanyikke startet
Sverre Turter SandvoldNydalens SKikke startet
Colin KolbeAngelniemen Ankkuriikke startet
Håkon Raadal BjørloNTNUIikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Alan CherryNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor