Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Fredrikstad SK

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Vilma DanevadN-åpen (86)20.17+-6.459.50
0Johan Karlsson KahrsN-åpen (86)45.55+18.5322.17
0Aksel SolbergN-åpen (86)28.22+1.2013.46
0Trym StrømbergN-åpen (86)37.25+10.2318.09
0Sondre StrømbergH -10 (15)27.41+9.2111.34
0Isak SolbergH -10 (15)33.36+15.1614.03
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenD -10 (9)28.50+-9.4212.03
0Malin Husebye AamodtD -10 (9)30.57+-7.3512.56
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (17)42.409.58
1Henrik OttesenH 45- (54)42.458.34
1Linda SolbergD 35- (6)45.0910.37
1Unni Strand KarlsenD 65- (10)35.2512.15
2Britt Stine StrandD 17-C (12)34.09+3.2014.17
2Tom A. KarlsenH 65- (21)28.07+0.359.43
2Jenny DanevadD 11-12 (29)21.44+4.319.42
2Mia Mathisen BekhusD 19-20 E (17)48.41+0.569.41
3Thomas PoppeDIR-C (14)34.41+2.3814.30
3Espen DanevadH 45- (54)44.39+1.548.56
3Hanna Fiskum NordbrødenD 17- (7)1.03.43+11.0412.41
4Audun NordbyH 11-12 (26)20.26+5.019.07
5Anne-Sofie Hox BrynildsenD 17-C (12)38.54+8.0516.16
5Emil Husebye AamodtH 11-12 (26)20.37+5.129.12Last ned GPS-spor i gpx-format
5Mattias KarlssonH 21-E (38)57.28+4.247.47
5Camilla ImrikD 17-B (8)1.11.47+22.0322.38
6Gunn Astrid JakobsenD 60- (13)43.26+9.4915.01
6Sindre ØsthagenH 21-E (38)58.21+5.177.54Last ned GPS-spor i gpx-format
7Emma Sofie SteinslandD 14 (17)44.58+6.2614.11
7Embla ØvretveitD 15 (27)51.58+16.0113.19
8Marte Hox BrynildsenD 11-12 (29)24.26+7.1310.54
9Bjørn HeidenstrømH 65- (21)40.26+12.5413.59
9Amalie LøkkebergD 14 (17)45.57+7.2514.29
9Dyre Martin GulbrandsenH 45- (54)49.49+7.049.58
9Sivert PoppeH 15 (27)46.22+8.4810.45
11Øystein RuudH 60- (27)42.17+6.0310.40
12Axel BromanderH 55- (38)47.50+9.1311.10
12Espen Nordbrøden FiskumH 21-E (38)1.01.05+8.018.16
12Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (17)1.05.44+17.5913.05
13Eirik ImrikH 17-18E (34)59.10+13.4610.13
14Kristoffer B. HelminsenH 16 (35)46.37+11.5210.48
14Ludvik SætherH 14 (25)43.53+13.5613.37
16Morten HelminsenDIR-B (32)57.41+24.3319.29
16Frank LøwengreenH 45- (54)52.34+9.4910.32
17Syver Strand GulbrandsenH 11-12 (26)32.52+17.2714.40
19Kjell Arild KarlsenH 21-E (38)1.04.18+11.148.42
20Runar Saur ModahlH 17-18E (34)1.04.40+19.1611.10
20Edvard KeransH 11-12 (26)35.33+20.0815.52
21Anders SkarholtH 21-E (38)1.04.41+11.378.45
21Sondre OttesenH 17-18E (34)1.06.42+21.1811.31
22Thomas BlomkvistH 15 (27)1.04.26+26.5214.56
22Alexandra AngvollD 16 (30)1.08.43+34.0417.37
22Andreas HøyeH 21-E (38)1.05.47+12.438.54
23Signe Strand GulbrandsenD 15 (27)1.22.08+46.1121.03
25Hilde PoppeD 45- (35)1.14.19+32.5418.48
26Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (34)1.13.07+27.4312.37
27Laila HelminsenDIR-B (32)1.45.19+1.12.1135.34
28Nicoline BromanderDIR-A (39)1.24.02+42.2717.15
32Anders BrynildsenDIR-A (39)1.35.11+53.3619.32
36Jan Edvin BlomkvistDIR-A (39)2.04.52+1.23.1725.38
38Kjell Reidar MydskeH 45- (54)1.07.58+25.1313.37
44Magne SætherH 45- (54)1.11.41+28.5614.21
49Pål AngvollH 45- (54)1.20.10+37.2516.03
Tor Arne StoksethDIR-B (32)diskvalifisert
Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (43)diskvalifisert
Espen BekhusH 45- (54)diskvalifisert
Viesturs KeransH 17-B (3)diskvalifisert
Bendik EliassenH 17-18E (34)ikke startet
Thomas LieH 45- (54)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor