Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Oppsal Orientering

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eskil OlaussenN-åpen (86)25.21+-1.4112.18
0Martina VågsnesN-åpen (86)26.24+-0.3812.48
0Alfred NikolaisenH -10 (15)28.34+10.1411.57
0Eivind VågsnesH -10 (15)33.48+15.2814.08
1Sondre OlaussenH 11-12 (26)15.256.52
1Thomas RuudH 17- (13)52.189.35
1Ingeborg Roll MoslandD 13 (20)38.3412.09
2Inger Lise BjordalD 75- (2)1.25.34+30.1433.41
3Iben Johansen-BarliD 11-12N (5)23.35+6.0110.12
3Petter NæssH 65- (21)35.19+7.4712.13
3Lars Sigurd Baugstø RødnesH 14 (25)33.20+3.2310.21
3Ane HustvedtD 13 (20)42.36+4.0213.26
3Anselm ReichenbachH 15 (27)41.08+3.349.32
4Synne Syversen GihleD 11-12N (5)23.37+6.0310.13
4Tina KallesonD 16 (30)44.09+9.3011.19
4Ane Sofie KroghD 17-18 E (43)43.44+4.3310.17
5Henning ReichenbachH 13-16C (6)37.15+10.1315.35
5Ingrid Johansen-BarliD 13 (20)47.31+8.5714.59
5Amélie AamodtD 16 (30)44.59+10.2011.32
6Lars KlyveH 65- (21)38.55+11.2313.27
9Silje SyversenD 40- (17)1.04.44+22.0415.07
9Jakob A. GjedeboH 13 (18)57.07+22.1917.44
10Martin ReichenbachDIR-B (32)46.09+13.0115.35
10Arnhild KroghD 45- (35)50.47+9.2212.51
11Sofie Solheim UndebergetD 13 (20)58.20+19.4618.24
12Morten MoslandH 45- (54)51.25+8.4010.18
12Lavran ThorstensenH 19-20E (14)1.09.54+18.3510.54
13Katrine Bjordal VegganD 14 (17)54.22+15.5017.09
13Ask OlaussenH 14 (25)42.36+12.3913.13
14Per-Ivar NikolaisenH 40- (19)1.06.03+14.2212.07
14Roar BjordalH 70- (24)51.36+18.5317.51
15Jan Andreas EdstrømDIR-A (39)1.02.03+20.2812.44
15Olav Johannes DeelstraH 21-E (38)1.02.19+9.158.26
16Marius E. AamodtH 14 (25)46.48+16.5114.32
16Helge Grenager SolheimH 40- (19)1.31.25+39.4416.46Last ned GPS-spor i gpx-format
25Rolf HustvedtH 45- (54)58.03+15.1811.37
31Line KlyveDIR-A (39)1.32.46+51.1119.02
42Eilert AamodtH 45- (54)1.10.07+27.2214.03
Ingrid Solheim UndebergetD 16 (30)diskvalifisert
Sigve VågsnesH 21-E (38)diskvalifisert
Mila ZaharinovaD 40- (17)diskvalifisert
Jonas KroghH 14 (25)ikke startet
Are WigaardH 21-E (38)ikke startet
Eskil KolshusH 14 (25)ikke startet
Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 21-E (38)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor