Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Nydalens SK

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Johanne Ragvin RystadN-åpen (86)47.33+20.3123.04
0Ada RodemN-åpen (86)48.30+21.2823.32
0Amund SaugestadN-åpen (86)23.34+-3.2811.26
0Helene ScheeleD -10 (9)16.15+-22.176.47
0Josefine Oraug RyghD -10 (9)26.31+-12.0111.05
0Alma Rygh HoltenD -10 (9)48.24+9.5220.15
1Berit Sofie WiklundD 45- (35)41.2510.29
1Teodor Mo HjelsethH 15 (27)37.348.42
1Eira Skaarer WiklundD 11-12 (29)17.137.41
1Pia Young VikD 15 (27)35.579.13
2Stine FosseD 13-16C (9)34.32+6.5614.26
2Vetle NorlingDIR-C (14)32.23+0.2013.32
2Ragne WiklundD 17-18 E (43)42.42+3.3110.02
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 16 (35)36.14+1.298.24
2Oda ScheeleD 16 (30)39.50+5.1110.12
2Øystein RodemH 35- (2)1.21.51+29.2515.01
2Rune RystadH 40- (19)53.45+2.049.51
2Nicole RagvinD 35- (6)49.40+4.3111.41
2Rune ScheeleH 50- (61)38.23+0.248.19
3Inga Skaarer WiklundD 14 (17)38.56+0.2412.16
3Terje Wiig MathisenH 60- (27)37.32+1.189.28
4Marie ScheeleD 13 (20)43.35+5.0113.44
4Sindre LangaasH 40- (19)54.31+2.5010.00
4Alix Young VikD 50- (24)47.20+4.1811.58
4Cristina LuisD 35- (6)59.26+14.1713.59
5Marie SaugestadD 14 (17)44.05+5.3313.54
5Knut LandstadH 40- (19)55.00+3.1910.05
6Gaute BerganH 15 (27)45.25+7.5110.32
6Anny ØenD 40- (17)57.33+14.5313.26
7Sondre GullordDIR-A (39)53.54+12.1911.04
7Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (35)49.29+8.0412.31
7Marte Madslien BakkenD 16 (30)46.56+12.1712.02
8Marie LilandD 17-18 E (43)48.19+9.0811.22
9Ottar WiklundH 50- (61)46.53+8.5410.10
10Marion HuberD 21-E (17)1.04.39+16.4511.30
10Jon Iver BakkenH 50- (61)46.56+8.5710.10
11Emilie WestinD 19-20 E (17)1.04.43+16.5812.53
12Per Noah SommerheinH 11-12 (26)25.19+9.5411.18
12Else Kari ScheeleD 45- (35)56.31+15.0614.18
12Frida SolsrudD 15 (27)55.53+19.5614.19
13Mari AarsethD 13 (20)1.06.38+28.0421.01
13Sander H. RogndokkenH 19-20E (14)1.10.50+19.3111.03
14Ea LunøeD 16 (30)53.07+18.2813.37
15Tiril Ebon EspedalD 13 (20)1.11.40+33.0622.36
16Tobias EspedalH 16 (35)47.05+12.2010.55
16Kari MadslienD 50- (24)58.09+15.0714.43
20Ada WulfsbergD 17-18 E (43)58.27+19.1613.45
20Rolf Andreas BergH 15 (27)1.03.12+25.3814.39
23Elias StubberudH 15 (27)1.05.48+28.1415.16
23Erik SagvoldenH 21-E (38)1.06.22+13.188.59
24Jonas AarsethH 15 (27)1.07.08+29.3415.34
24Elise Wærp HaugeD 15 (27)1.34.49+58.5224.18
25Kjetil EspedalH 50- (61)54.58+16.5911.55
26Per Ola UlsethH 50- (61)55.27+17.2812.01
27Einar LunøeH 50- (61)55.43+17.4412.05
30Torstein HoleH 45- (54)1.00.52+18.0712.11
34Jo WiklundDIR-A (39)1.45.42+1.04.0721.42
35Børge PedersenH 50- (61)58.58+20.5912.47
36Bjørn HaugeH 45- (54)1.05.15+22.3013.04
37Fredrik SaugestadH 45- (54)1.05.33+22.4813.08
Audun BerganDIR-B (32)diskvalifisert
Tore KjølsethH 55- (38)diskvalifisert
Marianne DæhliD 21-E (17)diskvalifisert
Kasper Bakken UlsethH 15 (27)diskvalifisert
Maren Kaarby RodemD 35- (6)diskvalifisert
Martin Størmer-AntonsenH 14 (25)ikke startet
Klavs MadsenH 60- (27)ikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (34)ikke startet
Sondre Ruud BråtenH 17- (13)ikke startet
Mons Kr. LøvfaldH 55- (38)ikke startet
Monica Tørnqvist HaldenD 50- (24)ikke startet
Lars Young VikH 17-18E (34)ikke startet
Frida Bakken UlsethD 17-18 E (43)ikke startet
Marte NarumD 21-E (17)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival