Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Kongsberg OL

69 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eirik LestebergN-åpen (86)21.42+-5.2010.32
0Magnus LestebergN-åpen (86)23.52+-3.1011.35
0Mathis RenardN-åpen (86)24.00+-3.0211.39
0Håkon ØverbyN-åpen (86)24.06+-2.5611.41
0Jon StrandH -10 (15)24.51+6.3110.23
0Amalie Myrvold SkovlystD -10 (9)38.27+-0.0516.05
1Ingvild GustafssonD 14 (17)38.3212.09
1Åsne HaavengenD 16 (30)34.398.53
1Celine RenardD 17- (7)52.3910.29
2Ingrid KvistadD 45- (35)44.55+3.3011.22
2Ingar HåkonsenH 75- (13)33.04+3.0413.01
2Øyvind DrageH 55- (38)39.35+0.589.14
2Ann-Karin LestebergD 17-B (8)51.04+1.2016.06
2Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (17)43.17+0.3710.06
3Jarand GustafssonH 11-12 (26)20.20+4.559.04
4Gro SandD 17-C (12)38.00+7.1115.53
4Ola LestebergH 17- (13)1.07.53+15.3512.27
4Håkon LundH 19-20E (14)59.22+8.039.15
5Ingjerd SommerstadD 45- (35)47.20+5.5511.58
5Bjørn HaavengenH 45- (54)48.01+5.169.37
5Kari StrandD 40- (17)57.04+14.2413.20
6Vetle DrageH 16 (35)41.09+6.249.32
6Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (13)48.19+18.1919.01
6Halvor LøkenH 14 (25)36.39+6.4211.22
6Endre SandH 13 (18)51.10+16.2215.53
7Svein-Erik SøgårdH 55- (38)42.15+3.389.52
7Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (26)22.22+6.579.59
7Aurora MoholthD 19-20 E (17)58.58+11.1311.44
7Synne Sommerstad RøsteD 13 (20)52.14+13.4016.28
7Atle Nikolai WølloH 15 (27)45.42+8.0810.36
8Odd StrandH 45- (54)49.25+6.409.54
8Tord StrandH 19-20E (14)1.03.54+12.359.58
8Lene FlessebergD 17-B (8)1.32.06+42.2229.03
9Anita Sørensen DrageD 45- (35)50.16+8.5112.43
10Tale StrandD 17-18 E (43)49.06+9.5511.33
11Ellen GustafssonD 40- (17)1.12.33+29.5316.57
11Henrik HaugH 17- (13)1.29.18+37.0016.23
11Marlin HaavengenD 17-18 E (43)50.13+11.0211.48
11Iselin HøivoldD 11-12 (29)27.42+10.2912.21
11Selma HøivoldD 15 (27)54.59+19.0214.05
12Mathilde Sæter FlessebergD 16 (30)51.49+17.1013.17
14Per Øivind EgerH 45- (54)51.53+9.0810.23
14Marte EgerD 11-12 (29)30.11+12.5813.28
14Johan EgerH 15 (27)49.07+11.3311.23
17Trine Marit Justad RaaenD 50- (24)59.21+16.1915.01
18Unn Hilde HeggedalD 55- (25)59.53+17.4915.07
19Arne BerganH 14 (25)52.35+22.3816.19
21Rolf Trygve HaugH 16 (35)49.31+14.4611.29
22Barbara Willkommen EikenD 45- (35)1.12.40+31.1518.23
22Espen RøsteH 45- (54)57.31+14.4611.31
22Elise RenardD 11-12 (29)41.14+24.0118.24
23Jane RødderD 50- (24)2.09.23+1.26.2132.45
25Ingrid LestebergD 11-12 (29)47.56+30.4321.23
26Trygve HeggedalH 21-E (38)1.09.36+16.329.25
27Andrea VaneboD 17-18 E (43)1.01.06+21.5514.22
30Elisabeth HetlevikD 45- (35)1.23.47+42.2221.12
32Roar TønnessenH 55- (38)1.10.41+32.0416.30
34Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (43)1.08.43+29.3216.10
35Erik HøivoldH 55- (38)1.27.14+48.3720.22
39Sarah WølloD 17-18 E (43)1.29.21+50.1021.01
48Atle WølloH 50- (61)1.09.20+31.2115.02
49Per GustafssonH 50- (61)1.09.25+31.2615.03
53Roger Andre VaneboH 50- (61)1.12.12+34.1315.39
54Hans Otto ØverbyH 50- (61)1.12.43+34.4415.46
56Terje Ulla EikenH 50- (61)1.23.55+45.5618.12
Cora EbnerD 45- (35)diskvalifisert
Ingvild LangeggenD 17-18 E (43)diskvalifisert
Andreas Myrvold SkovlystH 13 (18)diskvalifisert
Mari ØverbyD 15 (27)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Kristin EgerD 45- (35)ikke startet
Damien RenardH 17- (13)ikke startet
Helene EgerD 17-18 E (43)ikke startet
Erlend HaugH 55- (38)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor